آرایشگاه زنانهزیبایی

معرفی 10 تا از بهترین میکاپ آرتیست عروس در شیراز⭐

بهترین میکاپ آرتیست عروس در شیراز خدمات زیبایی را با بالاترین کیفیت به عروس خانم ها ارائه می کند. خانم های جوانی که به دنبال آماده سازی مقدمات جشن عروسی خود هستند، به انتخاب میکاپ آرتیست عروس اهمیت خیلی زیادی می دهند. میکاپ آرتیست با اجرای تکنیک های مختلف سعی دارد تا عروس را در شب عروسی اش زیباتر و درخشان تر کند. تعداد میکاپ آرتیست های شهر شیراز بسیار زیاد است شما باید به متخصص ترین و با تجربه ترین میکاپ آرتیست شهر مراجعه کنید. اگر شما نیز به دنبال بهترین میکاپیست شیراز هستید در ادامه با پرشین بیوتی همراه باشید تا انتخاب برای شما آسان شود.

نکات مهم در انتخاب بهترین میکاپ آرتیست

برای انتخاب بهترین میکاپ آرتیست عروس در شیراز باید توجه کنید که فاکتورهای مناسب را داشته باشد. انتخاب یک میکاپ آرتیست با تجربه و حرفه ای به شما کمک می کند تا در شب عروسی خود با اعتماد به نفس وارد جشن شوید. برای اینکه بتوانید بهترین میکاپ آرتیست را شناسایی کنید، باید به نکات زیر توجه داشته باشید:

  • میزان شهرت میکاپ آرتیست: اگر یک نفر از خدمات میکاپ آرتیست راضی باشد، قطعا آن را به دیگران نیز پیشنهاد می دهد. میکاپ آرتیست های معروف به واسطه میکاپ های فوق العاده ای که انجام داده اند در بین مردم معروف شده اند. البته میکاپ آرتیست هایی که تنها با تبلیغات معروف می شوند، ممکن است مهارت بالایی نداشته باشند. به سالن های عروس معروف شهر مراجعه کنید و از نزدیک با نحوه کار میکاپ آرتیست ها آشنا شوید.
  • کیفیت سالن محل کار میکاپ آرتیست عروس: شما زمانی که به یک سالن عروس برای انجام خدمات میکاپ مراجعه می کنید سایر خدمات مانند شنیون نیز در آن مرکز انجام می شود. بنابراین توجه به سالنی که در آن خدمات میکاپ انجام می شود هم اهمیت خیلی زیادی دارد. حتما پرس و جو کنید تا از کیفیت کار سایر پرسنل و نحوه برخورد آن ها با مشتری اطلاع پیدا کنید.
  • کیفیت لوازم آرایشی مورد استفاده توسط میکاپ کار: به دلیل اهمیت ماندگاری و زیبایی میکاپ عروس باید همیشه از بهترین لوازم آرایشی برند برای میکاپ عروس استفاده شود. شما می توانید از میکاپ آرتیست در مورد نوع برند لوازم آرایشی و میزان ماندگاری آن ها سوال بپرسید. به دلیل طولانی بودن فرآیند روز عروسی باید میکاپ تا حدود 18 ساعت ماندگاری داشته باشد.
  • بستن قرارداد با میکاپ آرتیست: برای اینکه خیال شما از بابت خدمات روز عروسی راحت باشد باید با میکاپ آرتیست قرارداد ببندید و قیمت ها را مشخص کنید. در قرارداد تمام مواردی که باید مورد استفاده قرار بگیرد و خدمات ارائه شده را بنویسید. قیمت خدمات را قبل از انجام میکاپ هماهنگ کنید تا بعدا پول بیشتری از شما درخواست نشود.
نکات مهم در انتخاب بهترین میکاپ آرتیست

آشنایی با انواع سبک گریم و میکاپ عروس

در زمان مراجعه به بهترین میکاپ آرتیست عروس در شیراز باید با سبک های مختلف آرایشی آشنایی داشته باشید. قطعا اولین سوالی که میکاپ آرتیست از شما می پرسد این است که چه سبک میکاپی را می پسندید؟ شما برای پاسخ دادن به این سوال باید با سبک های مختلف میکاپ آشنایی پیدا کنید. هر سبک میکاپ تفاوت های زیادی با دیگر سبک ها دارد و میکاپ آرتیست هم می تواند در انتخاب بهتر به شما کمک کند. نوع سبک میکاپ با توجه به میزان تغییرات مد نظر شما و غلیظ یا ساده بودن آرایش مشخص می شود. انواع سبک های میکاپ عروس شامل:

  • میکاپ عروس اروپایی: سبک میکاپ عروس اروپایی که این روزها خیلی ترند شده با نام میکاپ لایت و طبیعی هم شناخته می شود. در این میکاپ گریم به صورت تخصصی انجام شده؛ اما چهره فرد کاملا طبیعی به نظر می رسد. با انتخاب رنگ های مشابه پوست سعی در زیباتر نشان دادن عروس به صورت کاملا طبیعی و زیبا دارند. برای کسانی که آرایش ساده را می پسندند، انتخاب سبک لایت مناسب خواهد بود. به دلیل طبیعی نشان دادن زیبایی صورت بسیاری از عروس ها این سبک را انتخاب می کنند.
  • میکاپ عروس شاین: میکاپ عروس شاین در واقع نوعی میکاپ است که تمرکز روی درخشش و جذابیت بیشتر صورت است. در این سبک از آرایش از سایه های دارای شاین و هایلایتر به صورت ویژه تری استفاده می شود. براق کردن بخش هایی از صورت باعث برجسته نشان داده شده آن ها می شود. چهره افراد با این سبک از آرایش کاملا شاداب و درخشان نشان داده می شود، که برای مجلس عروسی هم می تواند سبک مناسبی باشد.
  • میکاپ عروس عربی: سبک میکاپ عروس عربی نوعی از میکاپ غلیظ است که تمرکز بیشتری روی آرایش چشم می باشد. چشم ها در سبک میکاپ عربی بسیار زیبا آرایش می شوند و جذابیت خیلی زیادتری دارند. کسانی که به دنبال آرایش عروس برجسته با چشمان زیبا هستند، معمولا سبک عربی را انتخاب می کنند.

اسامی۱۰ تا از بهترین میکاپ آرتیست عروس در شیراز

میکاپ آرتیست سمیرا خواجه پور

میکاپ آرتیست سمیرا خواجه پور

سمیرا خواجه پور از جمله بهترین میکاپ آرتیست عروس در شیراز است که به صورت تخصصی در این حوزه فعالیت می کند. ارائه خدمات میکاپ عروس به صورت کاملا تخصصی انجام شده و سایر خدمات مانند شنیون نیز در سالن اجرا می شود. خانم خواجه پور دوره های آموزشی میکاپ عروس را نیز برگزار می کنند که نشان دهنده مهارت بالای ایشان در میکاپ عروس است. با مشاهده نمونه کارهای مختلف می توان به مهارت این میکاپ آرتیست پی ببرید.

تلفن کاری: 09177152887

آدرس: شیراز، معالی آباد

میکاپ آرتیست شادی عباسی

میکاپ آرتیست شادی عباسی

شادی عباسی از جمله میکاپ آرتیست های حرفه ای در زمینه میکاپ عروس است که در شهر شیراز شهرت خوبی کسب کرده است. شادی عباسی به عنوان مدرس رسمی فنی حرفه ای، دورهای آموزشی در زمینه میکاپ عروس اجرا می کند. اگر به دنبال یک میکاپ آرتیست حرفه ای و کاربلد هستید، این شخص می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. نمونه کارهای مختلف در پیج خانم عباسی نشان دهنده مهارت ایشان هستند.

تلفن کاری: 09177563616

آدرس: شیراز، میدان ابوالکلام، نبش کوچه 11 ربانی

میکاپ آرتیست عسل پرویزی

میکاپ آرتیست عسل پرویزی

عسل پرویزی از بهترین میکاپ آرتیست های شهر شیراز است که به صورت کاملا تخصصی در زمینه میکاپ فعالیت دارد. سالن تخصصی خانم پرویزی در شهر شیراز قرار دارد و خدمات حرفه ای به عروس ارائه می شود. عروس هایی که وسواس زیادی در انتخاب دارند، می توانند با مشاهده نمونه کارهای این سالن به کیفیت کار پی ببرند. انجام ماساژ ریلکسی در روز عروسی، میکاپ حرفه ای و شنیون از خدمات مهم سالن به شمار می روند.

تلفن کاری: 09059236277

آدرس: شیراز، خاک شناسی، روبه روی کوچه شانزده، ساختمان آلفا، طبقه 3

میکاپ آرتیست لیدا افشار

میکاپ آرتیست لیدا افشار

لیدا افشار به عنوان میکاپ آرتیست حرفه ای در شهر شیراز فعالیت دارد. خانم افشار در دوره های میکاپ کشور روسیه، دوره تخصصی را گذرانده و به صورت کاملا حرفه ای فعالیت می کند. به دست آوردن مقاوم اول مسابقات گریم در کشور قطر هم نشان دهنده مهارت بالای میکاپ آرتیست است. تنوع مدل ها و سبک های آرایشی در نمونه کارهای میکاپ آرتیست به خوبی نشان داده شده است.

تلفن کاری: 07136330280

آدرس: شیراز، خیابان معالی آباد، کوچه 17، مجتمع میلاد، ورودی از کوچه 17، طبقه اول، واحد 31

میکاپ آرتیست سارینا کریمی

میکاپ آرتیست سارینا کریمی

سارینا کریمی از بهترین میکاپ آرتیست های عروس شناخته می شود که به صورت حرفه ای در زمینه میکاپ عروس فعالیت دارد. استفاده از جدیدترین متدهای گریم عروس به همراه استفاده از لوازم آرایشی برند از ویژگی های کار تخصصی این میکاپ آرتیست است. مهارت بالای میکاپ آرتیست در آرایش عروس باعث شهرت بیشتر آن در شهر شیراز شده است.

تلفن کاری: 07133601073

آدرس: شیراز، چهارراه زرگری، مجتمع بارانا، طبقه 8، واحد85

اهمیت توجه به نمونه کارهای میکاپ آرتیست عروس

نمونه کارهای بهترین میکاپ آرتیست عروس در شیراز نشان دهنده مهارت و تجربه یک میکاپ آرتیست است. مهم ترین راهی که می توان به سبک کار یک میکاپ آرتیست پی برد توجه به نمونه کارها است. در مشاهده نمونه کارها باید به این نکته توجه داشته باشید که عکس ها در نور مناسب گرفته شده و ادیت نشده باشند. برخی از میکاپ آرتیست ها عکس های با فیلتر و ادیت زیاد را در فضای مجازی منتشر می کنند که نباید مبنای انتخاب شما قرار بگیرد.

با مراجعه به پیج یا سایت میکاپ آرتیست های عروس می توانید به کیفیت و مهارت آن ها در انجام کار پی ببرید. توجه کنید که داشتن نمونه کار زیاد نشان دهنده تجربه و مهارت بالای میکاپ آرتیست عروس است. کسانی که به صورت حرفه ای میکاپ عروس انجام می دهند، قطعا با تکنیک های مختلف آرایشی آشنا هستند و در نمونه کارهای میکاپ آرتیست باید سبک های مختلف آرایش به چشم بخورد. در صورتی که سبک خاصی از میکاپ را مد نظر دارید فقط به آن نمونه کارها توجه کنید و جزئیات آرایش و تغییرات قبل و بعد عروس را بررسی نمایید.

شاید با نگاه کردن به عکس انتخاب میکاپ آرتیست عروس کار سختی باشد. عروس ها به میکاپ خود اهمیت خیلی زیادی می دهند و تنها به عکس اکتفا نمی کنند. معمولا میکاپ آرتیست های معروف با برگزاری بازدیدهای عروس هنر و مهارت خود را به نمایش می گذارند. در بازدید عروس مدل های مختلفی توسط میکاپ آرتیست گریم شده و کسانی که برای انتخاب میکاپ عروس وسواس دارند، می توانند با نگاه کرده به مدل ها و کیفیت کار انجام شده تصمیم نهایی را بگیرند.

اهمیت توجه به نمونه کارهای میکاپ آرتیست عروس

میزان دستمزد بهترین میکاپ آرتیست عروس در شیراز

میزان دستمزد بهترین میکاپ آرتیست عروس در شیراز با توجه به مهارت و توانایی او در انجام میکاپ های حرفه ای مشخص می شود. معمولا میکاپ آرتیست های معروف و با سابقه هزینه بیشتری دریافت می کنند. یک میکاپ آرتیست که مهارت و تجربه بالایی در این زمینه کسب کرده قطعا مشتریان خیلی زیادی دارد و با توجه به مهارت خود می تواند هزینه بالاتری دریافت کند. نوع برند لوازم آرایشی مورد استفاده در میکاپ هم در هزینه نهایی تاثیر دارند و میکاپ آرتیستی که از بهترین لوازم آرایشی استفاده کند قطعا هزینه بیشتری برای ارائه خدمات دریافت می کند.

با توجه به بودجه و توان مالی خود باید بهترین میکاپ آرتیست عروس را انتخاب کنید. همیشه گران بودن خدمات میکاپ عروس نشان دهنده کیفیت بالا نیست. برخی صرفا به دلیل تبلیغات و هزینه هایی که انجام داده اند معروف شده و به این دلیل هزینه بیشتری می گیرند. شما باید یک میکاپ آرتیست عروس حرفه ای با دستمزد مناسب پیدا کنید تا در مخارج خود صرفه جویی داشته باشید. توجه کنید که میکاپ عروس یک کار کاملا تخصصی است و تکنیک های گریم حرفه ای در این سبک به کار می رود و نباید انتظار کیفیت عالی و قیمت خیلی پایین داشته باشید.

کلام آخر

بهترین میکاپ آرتیست عروس در شیراز می تواند با انجام میکاپ زیبا به درخشیدن شما در شب عروسیتان کمک کند. در انتخاب میکاپ آرتیست عروس دقت کنید تا بعدا احساس پشیمانی نداشته باشید. ما در این مقاله از پرشین بیوتی سعی کردیم نکات مهم انتخاب و تعدادی از بهترین میکاپ آرتیست های عروس شهر شیراز را به شما معرفی کنیم. تصمیم گیری نهایی به عهده شماست تا بهترین گزینه ها را انتخاب کنید. لطفا نظرات و انتقادات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (4 امتیاز)

یاسمن بیگی

من یاسمن ایل بیگی هستم، کارشناس تولید محتوای یونیک و موثر در ارتقای سایت، با بیش از ۴ سال سابقه در حوزه محتوا نویسی. علاقمند به محتوای زیبایی و ... اینجا هستم تا بهترین مطالب رو با شما به اشتراک بذارم. خیلی خوشحال میشم نظرتون رو درباره مقالم بدونم. زیر همین پست برام کامنت کن :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 11 =

دکمه بازگشت به بالا