پرشین بیوتیسالن زیبایی

بهترین سالن اکستنشن و بافت مو در شرق تهران ? معرفی 10 سالن برتر⭐

پیشرفت سریع تکنولوژی باعث شده تا امروز افراد در خصوص کوتاهی و یا حجیم نبودن موهای خود دیگر با مشکلی مواجه نباشند، خدمات ارائه شده در بهترین سالن اکستنشن و بافت مو در شرق تهران می‌تواند این نوع مشکلات را به راحتی حل کند. در این مقاله به نکات مهم و حائز اهمیت در رابطه با سالن اکستنشن و بافت مو در شرق تهران پرداخته شده است ‌و آدرس و مشخصات سالن‌های متخصص اکستنشن و بافت مو در این منطقه درج شده است.

ویژگی‌های بهترین سالن اکستنشن و بافت مو در شرق تهران

از مهمترین مسائل در زمینه صنعت آرایشی که امروزه بسیار پیشرفته و پرطرفدار شده است می‌توان به خدمات زیبایی مو اشاره کرد، اکستنشن و بافت مو از جمله مهم‌ترین خدمات مربوط به مو در سالن و سالن های متخصص است. نصب موی طبیعی و مصنوعی به موی سر با استفاده از تجهیزات و ابزارهای پیشرفته و مواد با کیفیت و اورجینال به واسطه تخصص و هنر ارائه دهنده خدمات منجر به حجیم و ارتفاع مورد نظر موی مشتری خواهد شد. شناسایی بهترین سالن اکستنشن و بافت مو در شرق تهران مستلزم تحقیق و پیگیری مستمر است که در این مقاله این موضوع به صورت جامع و کامل پرداخته شده است.

 • تخصص و مهارت ارائه دهنده خدمات
 • گواهی بهداشت و مدارک مربوط به سالن
 • تناسب قیمت گذاری بر انواع خدمات ارائه شده
 • وجود پرسنل مجرب و مدیریت اصولی سالن
 • به کارگیری روش‌های نوین و تکنیک‌های بروز
 • انجام اصولی خدمات بر طبق استاندارد و قوانین
 • استفاده از مواد اورجینال و برند برای انجام اکستنشن
 • بروز و پیشرفته بودن تجهیزات و ابزار مورد استفاده
 • رعایت بهداشت سالن و استریل مواد و ابزار مورد استفاده شده

از مهمترین عوامل که در رابطه با انتخاب سالن اکستنشن و بافت مو در مناطق مختلف تهران باید به آن توجه کرد، میزان تخصص و سابقه ارائه دهنده خدمات است؛ همانطور که می‌دانید در هر زمینه‌ای تخصص بالا و سابقه کاری باعث اطلاع از تکنیک و روش‌های جدید و انجام اصولی خدمات خواهد شد. لذا انتخاب سالنی که دارای مشتری و مراجعین به تعداد بالا است،  نشان از کیفیت بالای کار و کسب نتایج مطلوب و دلخواه خدمات است، بنابراین انتخاب چنین مراکزی برای انجام خدمات اکستنشن و بافت مو پیشنهاد می‌شود.

شناسایی بهترین سالن تخصصی اکستنشن و بافت مو در شرق تهران

شناسایی بهترین سالن تخصصی اکستنشن و بافت مو در شرق تهران

بی تردید افرادی که قصد انجام اکستنشن و بافت مو را دارند با توجه به هزینه‌ای که پرداخت می‌کنند به دنبال مکانی هستند که خدماتی مطلوب و با استفاده از مواد درجه یک و با ابزارهای پیشرفته و با نتیجه دلخواه حاصل شود، لذا در چنین شرایطی که با جستجوی نام یک سالن تخصصی اکستنشن و بافت مو با تعدادی انبوهی از مراکز خدمات مو از جمله اکستنشن و بافت مو روبرو می‌شویم توصیه می‌شود که حتماً رزومه کاری، مدرک کاری و مهارت و تخصص پرسنل و مدیریت مجموعه را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید.

امروزه با پیشرفت جهان و تکنولوژی شاهد پلتفرم و صفحات مجازی گسترده‌ای هستیم که افراد دارای مهارت و کسب و کارهای زیبایی با ارائه نمونه کارهای خود در این فضا اقدام به جذب مشتری و درآمدزایی کرده‌اند، این نوع امکانات باعث سهل شدن شناسایی بهترین سالن تخصصی اکستنشن و بافت مو در شرق تهران می‌شود، با این توصیفات شما می‌توانید به راحتی با جستجوی نام چند سالن و مرکز ارائه خدمات مو از جمله اکستنشن و بافت مو در شرق تهران به راحتی از متخصص‌ترین و پیشرفته‌ترین مراکز زیبایی منطقه اطلاع پیدا کنید.

نکات مهمی که در رابطه با شناسایی سالن و مراکز زیبایی مو وجود دارد آن است که شما باید پس از دریافت خدمات زیبایی به توصیه و پیشنهادات ارائه دهنده خدمات توجه بسیار داشته باشید، لذا تنها عملکرد فوق العاده ارائه دهنده خدمات و استفاده از مواد درجه یک نمی‌تواند باعث پایداری و ماندگاری زیبایی خدمات شما شود، لذا نگهداری اصولی و طبق استاندارد مشتری از مو باعث ماندگاری بالای و حفظ کیفیت آن می‌گردد، بنابراین پیشنهادات و نحوه نگهداری که توسط ارائه دهنده خدمات پس از انجام کار می‌شنوید را جدی گرفته و عمل کنید.

اسامی۱۰ تا از بهترین سالن اکستنشن و بافت مو در شرق تهران

سالن تخصصی اکستنشن انوشا

سالن تخصصی اکستنشن انوشا

یکی از پرطرفدارترین سالن های تخصصی اکستنشن و بافت مو در شرق استان تهران، سالن اکستنشن انوشا است. این مرکز علاوه بر ارائه خدمات زیبایی مو ارائه خدمات کاشت ناخن، لیفت و لمینت ابرو و مژه، کراتین و رنگ ولایت مو هم می‌پردازد. مجهز بودن ابزار و وسایل این مجموعه، تیم قوی و کاربلد از مهم‌ترین مشخصات سالن اکستنشن و بافت مو انوشا در تهرانپارس استان تهران است.

تلفن کاری:۰۹۱۲۲۸۱۸۸۸۸

آدرس: تهران، اندرزگو، نبش حسینی، جنب امیر شکلات، ساختمان تیام

سالن تخصصی سیمین اشرفی

سالن تخصصی سیمین اشرفی

از بزرگ‌ترین و معروف‌ترین سالن های تخصصی در حکیمیه تهرانپارس می‌توان به سالن تخصصی سیمین اشرفی اشاره کرد. این مجموعه علاوه بر اکستنشن و بافت مو، براشینگ و سایر خدمات مربوط به مو می‌ پردازد. از جمله مهم‌ترین مشخصات این سالن تخصصی رضایت بالای مشتریان و اشتراک گذاری نمونه کارهای فوق العاده و زیبا در سایت و پیج‌های مربوطه است. این مجموعه از مشتریان بسیار زیادی برخوردار است.

تلفن کاری:۰۹۳۵۴۰۴۱۶۷۰

آدرس: تهرانپارس، حکیمیه، موژان

سالن تخصصی چل گیس تهران

سالن تخصصی چل گیس تهران

مجموعه سالن تخصصی چل گیس تهران علاوه بر اجرای خدمات زیبایی مربوط به همچون بافت، کرلی و براشینگ مو به آموزش این خدمات زیبایی مو هم می‌پردازد. رضایت بالای مشتریان و ارجاعات بسیار به این مجموعه از مهم‌ترین ویژگی‌های این مجموعه است. با توجه به بارگذاری نمونه کارها در پیج و سایت مخصوص می‌توانید از نمونه کارها و نحوه عملکرد این سالن و پرسنل آن اطلاع پیدا کنید.

تلفن کاری:۰۹۰۳۱۸۶۹۳۷۳

آدرس: تهران، تهران پارس

سالن تخصصی اکستنشن نازنین

سالن تخصصی اکستنشن نازنین

انجام خدمات بافت مو در سالن تخصصی اکستنشن نازنین در خیابان شریعتی استان تهران قرار گرفته است، انجام خدمات در این محل به دلیلی تخصص و مهارت بالای پرسنل بدون شک با کسب نتیجه دلخواه انجام خواهد شد. در صورت اطلاع از نحوه عملکرد این مجموعه و هزینه خدمات و تنوع خدمات ارائه شده مخصوص مو در این سالن کافیست به وب سایت و صفحات مجازی مجموعه مراجعه کنید، تا از میزان تخصص و تبحر سالن اکستنشن نازنین اطلاع پیدا کنید.

تلفن کاری:۰۹۱۹۹۹۳۴۸۸۳

آدرس: تهران ، خیابان شریعتی

سالن تخصصی بافت هانی

سالن تخصصی بافت هانی

یکی دیگر از مراکز انجام خدمات زیبایی مو سالن تخصصی بافت هانی است، که دارای ۶ سال سابقه کاری درخشان و ۱۰۰۰ هنرجوی حضوری و ۱۰۰۰ هنر جوی غیر حضوری است، در صورتی که قصد انجام خدمات بافت موی آفریقایی و روسی را به بهترین نحو و کیفیت بالا دارید، می‌توانید از خدمات این مجموعه بهرمند شوید، جهت اطلاعات دقیق می‌توانید از صفحات مجازی این مجموعه استفاده کنید.

تلفن کاری:۰۹۳۵۴۱۰۷۷۰۵

آدرس: تهران، منطقه ‌ی شرق

خدمات ارائه شده در بهترین سالن اکستنشن و بافت مو در شرق تهران

در سالن و مراکز زیبایی امروزه شاهد ارائه انواع خدمات زیبایی هستیم، تعداد کمی سالن مراکز وجود دارند که تنها به یک نمونه از خدمات زیبایی بپردازد، اما با این حال تعدادی وجود دارند که به صورت تخصصی و پیشرفته به یکی از انواع خدمات زیبایی پرداخته‌اند، لذا با شناخت بهترین و شاخص‌ترین بهترین سالن اکستنشن و بافت در شرق تهران از انجام خدمات مو به شکل زیبا و استاندارد بهره‌مند شوید. از جمله خدمات ارائه شده توسط سالن های تخصصی اکستنشن و بافت مو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سبک اکستنشن چسبی
 • سبک اکستنشن مو با لیزر
 • سبک اکستنشن مو با رینگ
 • سبک اکستنشن مو با روش دوخت
 • سبک اکستنشن مو با روش بافت خطی
 • سبک اکستنشن مو حرارتی به روش تار به تار

موارد گفته انواع اکستنشن را شامل می‌شود و انواع بافت مو هم شامل موارد ذکر شده می‌شود:

 • سبک بافت ساده
 • سبک بافت زنانه
 • سبک بافت هلندی
 • سبک بافت آفریقایی
 • سبک بافت تیغ ماهی
 • سبک بافت مکزیکی
 • سبک بافت فرانسوی

ارائه دهنده خدمات زیبایی مو باید توانایی و مهارت ارائه انواع اکستنشن و بافت مو را به صورت حرفه‌ای و مورد تایید داشته باشد. میزان بافت مو، حجم اکستنشن، رنگ آن و یا ارتفاع آن به نظر مشتری بستگی دارد؛ لذا متخصص اکستنشن و بافت مو پیش از انجام کار باید از معیارها و موارد دلخواه مشتری اطلاع داشته باشد و طبق آن انجام به ارائه خدمات کند. انجام خدمات و یا نگهداری بافت مو به نسبت اکستنشن مو راحت، آسان و در مدت زمانی کوتاه قابل اجرا است. اما نگهداری اکستنشن مو به دلیل وجود مواد خارجی بر روی مو نیازمند نگهداری دقیق و اصولی است.

مهم‌ترین معیارها در انتخاب بهترین سالنتخصصی اکستنشن و بافت مو در شرق تهران

مهم‌ترین معیارها در انتخاب بهترین سالن اکستنشن و بافت مو در شرق تهران

نگاه تمام افراد به مراکز زیبایی با یکدیگر متغیر خواهد بود، لذا نمی‌توان گفت که مهم‌ترین معیارهای افراد جهت انتخاب بهترین سالن اکستنشن و بافت مو در شرق تهران به یک گونه‌ای است. بنابراین شما باید طبق نظر و بودجه خود اقدام به انتخاب سالن تخصصی اکستنشن و بافت مو کنید، عملکرد و مهارت ارائه دهنده خدمات از جمله موارد کلیدی در انتخاب مرکز زیبایی خواهد بود. بنابراین هرچه تخصص فرد در زمینه اکستنشن و بافت مو بیش‌تر باشد از مشتریان بیش‌تری هم بهره خواهد برد.

 • رعایت بهداشت و نظافت سالن
 • اخلاق حرفه‌ای ارائه دهنده خدمات
 • انواع خدمات ارائه شده در سالن
 • تخصص و عملکرد ارائه دهنده خدمات
 • قیمت گذاری بر خدمات و مدیریت حسابداری
 • استریل کردن ابزار و وسایل پیش از انجام خدمات

از سایر عواملی که می‌تواند جزو معیارهای افراد جهت انتخاب سالن و مرکز زیبایی ارائه دهنده خدمات مو باشد، میزان رضایت مشتریان قبلی و نظرات آن‌ها بر عملکرد و تخصص ارائه دهنده خدمات است، بنابراین شما پیش از مراجعه به سالن باید با افرادی که در این مرکز زیبایی خدمات گرفته‌اند، گفتگو و پرسوجویی داشته باشید تا از روند کاری و تخصص پرسنل و مدیریت سالن و یا سالن مطلع شوید.

کلام آخر

در این مقاله به مواردی حائز اهمیت در رابطه با انتخاب بهترین سالن اکستنشن و بافت مو در شرق تهران پرداخته‌ایم، که شامل مواردی همچون معیارهای انتخابی، خصوصیات و ویژگی‌های سالن و هزینه خدمات است، لذا با مطالعه دقیق و خاطر سپردن موارد و مطالب این مقاله در زمان مواجه با چنین شرایطی اطلاعات کاملی داشته باشید. با مراجعه به سایت پرشین بیوتی می‌توانید با درج نظرات انتقادات خود سایر افراد را با نحوه عملکرد این مجموعه آگاه کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

مینا میرحسینی

مینا میرحسینی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا