زیبایی

بهترین سالن فیبروز ابرو در مشهد 👩 معرفی 10 سالن برتر ⭐

در بهترین سالن فیبروز ابرو در مشهد خدمات تخصصی زیبایی ابرو با کیفیت عالی انجام می شود. فیبروز ابرو یکی از روش های آرایش و تتوی ابرو است که باعث زیباتر نشان دادن ابروهای شما می شود. کسانی که ابروهای کم پشت و باریکی دارند، بهترین کاندید برای فیبروز ابرو هستند. اگر به دنبال سالن زیبایی تخصصی ابرو مشهد هستید با پرشین بیوتی همراه باشید تا بهترین سالن ها را بشناسید.

نحوه انجام فیبروز ابرو در سالن زیبایی

قبل از انتخاب بهترین سالن فیبروز ابرو در مشهد باید با این روش زیبایی آشنایی پیدا کنید. روش فیبروز ابرو نوعی تتوی موقت است که در قسمت ابروها و برای افزایش حجم آن ها مورد استفاده قرار می گیرد. خانم هایی که به زیبایی خود اهمیت می دهند، معمولا به دنبال اینگونه روش های زیبایی هستند. با انجام فیبروز ابرو دیگر نیازی به آرایش ابرو نیست و کاملا طبیعی به نظر می رسد. در صورتی که به بهترین سالن ها مراجعه کنید، نتیجه نهایی کار طبیعی بوده و شبیه به ابروهای خود شما خواهد شد.

با گسترش روش فیبروز ابرو، در کشورهای مختلف مورد استفاده قرار گرفت و علاوه بر ابرو روی فیبروز لب و خط چشم هم تمرکز پیدا کردند. در روش فیبروز ابرو در بهترین سالن ها خطوط ابرو ابتدا از قسمت تاج کشیده می شوند. خطوط کشیده شده باید کاملا باریک و مطابق با موی ابروی انسان باشند. یک فیبروز کار تازه کار ممکن است نتواند ابروهای شما را کاملا طبیعی آرایش کند و نتیجه کار رضایت بخش نباشد. بعد از ایجاد خط در ابرو شوک رنگ انجام می شود تا رنگ در خطوط ایجاد شده در پوست نفوذ پیدا کند.

مدت زمان رنگ گرفتن ابرو در روش فیبروز کمتر از 4 دقیقه خواهد بود و معمولا بعد از آن از بی حسی استفاده می شود. استفاده از بی حسی های قوی در این روش کمک می کند تا مشتری ها احساس درد زیادی نداشته باشند و خدمات با کیفیت عالی ارائه شود. بخش های دیگر ابرو هم به مرور کامل تتو می شود تا در نهایت فرم ابروی دلخواه شما به وجود بیاید. توجه کنید که فرم فیبروز ابرو با توجه به فرم ابروهای خود شما مشخص می شود و نمی توان به طور کامل فرم یک ابرو را تغییر داد. متناسب بودن فرم ابرو با چهره فرد اهمیت خیلی زیادی دارد.

نحوه انجام فیبروز ابرو در سالن زیبایی

 مهم ترین مزایای فیبروز ابرو در بهترین سالن زیبایی

با انتخاب بهترین سالن فیبروز ابرو در مشهد انجام خدمات تخصصی ابرو به یک کار آسان و ساده تبدیل می شود. فیبروز ابرو می تواند مزایای زیادی برای زیباجویان به همراه داشته باشید. ابروهای باریک و کم حجم چهره خانم ها را زشت کرده و سن آن ها را بالاتر نشان می دهد. به مرور زمان یا به دلیل برخی بیماری ها ابروها ریزش پیدا می کنند که بهترین روش برای به دست آوردن دوباره زیبایی، انجام فیبروز ابرو است. مهم ترین مزایای فیبروز ابرو در سالن های زیبایی شهر مشهد شامل:

  • قرینه سازی ابرو: قرینه بودن ابروها تاثیر مستقیم روی زیبایی افراد دارد. به طور معمولی ممکن است که ابرو های یک شخص تفاوت هایی با هم داشته و قرینه نباشند. در روش فیبروز با اندازه گیری دقیق ابرو سعی می شود تا نتیجه نهایی کار ابروهای قرینه و شبیه به هم باشند.
  • تغییر فرم ابرو: امکان بلند شدن دم و افزایش کمان ابرو در روش فیبروز وجود دارد. افرادی که ابروهای افتاده و رو به پایین دارند، می توانند با کمک این روش فرم ابروهای خود را تغییر بدهند. البته توجه کنید که تغییر کامل فرم ابرو امکان پذیر نیست و فقط تغییرات جزئی انجام می شود.
  • امکان ریموو به سادگی: در صورتی که بعد از اتمام کار از ابروهای خود راضی نباشید، امکان ریموو کردن فیبروز ابرو وجود دارد. فیبروز نسبت به روش های دیگر به راحتی ریموو شده و نگرانی بابت تغییر و حذف آن نخواهید داشت.
  • طبیعی بودن: خطوط ابرویی که در روش فیبروز ابرو کشیده می شود، کاملا باریک و شبیه به ابروی واقعی هستند. به دلیل ظرافت و باریک بودن خطوط نتیجه کار کاملا طبیعی است و از فاصله خیلی نزدیک هم به سختی می توان تشخیص داد که فرد فیبروز ابرو انجام داده است.
  • سوزش و درد کمتر: روش فیبروز ابرو به دلیل عمقی نبودن، میزان درد و خونریزی خیلی کمتری نسبت به روش های دیگر دارد. اگر نگران درد سوزن ها و برش پوست هستید، روش فیبروز برای شما مناسب است. با انجام بی حسی احساس درد نخواهید داشت و بعد از مدت کوتاهی زخم ها خوب می شوند.

اسامی 10 تا از بهترین سالن فیبروز در مشهد

سالن پردیسان بیوتی

سالن پردیسان بیوتی

سالن پردیسان بیوتی از جمله بهترین سالن فیبروز ابرو در مشهد است که خدمات تخصصی را در سالن به اجرا در می آورند. خانم الهام اعتمادی از بهترین فیبروزکاران شهر مشهد است که خدمات با کیفیتی در این سالن ارائه می کنند. نمونه کارهای زیاد نشانه رضایت و جلب اعتماد مشتریان توسط پرسنل سالن است. ماندگاری با فیبروز ابرو و ظاهر جذاب از مهم ترین نکات کار پرسنل این سالن است.

تلفن کاری: 09157005011

آدرس: مشهد، حاشیه ملک آباد، بین بزرگمهر و گویا، پلاک 345، جنب پل عابر

سالن الناز مختاری

سالن الناز مختاری

یکی از معروف ترین سالن های فیبروز ابرو در شهر مشهد سالن الناز مختاری است که به صورت تخصصی به خدمات فیبروز و آرایش دائم پرداخته می شود. این سالن به عنوان اولین خانه ایزوله ابرو در مشهد شناخته شده و دارای مجوز از سازمان های مربوطه است. تمامی مواد مورد استفاده در سالن درجه یک و تضمینی هستند و کار تتو در محیط کاملا بهداشتی انجام می شود. فیبروز و سایه ابرو، لیفت و لمینت مژه، شیدینگ لب، خط لب، ریموو ابرو و تاتو بدن از خدمات این سالن هستند.

تلفن کاری: 09157766094

آدرس: مشهد، بلوار وکیل آباد

سالن سعیده نصری

سالن سعیده نصری

سعیده نصری از جمله بهترین فیبروز کارها در شهر مشهد است که دارای مدارک بین المللی در این حوزه است. خدمات فیبروز، میکروبلیدینگ، میکروپیگمنتیشن و غیره در این مرکز قابل اجرا هستند. در آکادمی تمامی خدمات به صورت حرفه ای آموزش داده می شود.

تلفن کاری: 09307823087

آدرس: مشهد، کوثر۱

سالن پریسا عبدالهیان

سالن پریسا عبدالهیان

سالن پریسا عبدالهیان از جمله بهترین و با تجربه ترین سالن های فیبروز ابرو در شهر مشهد است. خانم عبدالهیان به عنوان اولین فیبروز آرتیست شهر مشهد شناخته می شود که تجربه چندین ساله در این حوزه دارند. پرسنل سالن همگی آموزش دیده هستند و خدمات حرفه ای را با قیمت مناسب به مشتریان ارائه می کنند. خدماتی مانند فیبروز ابرو، ریمو تتو، رنگ مو، خط چشم دائم، شیدینگ لب، بلد بروز و غیره قابل اجرا هستند.

تلفن کاری: 09154054697

آدرس: مشهد، بلوار هاشمیه، حد فاصل هاشمیه ۱۴ و ۱۶، ساختمان اداری رز، طبقه اول، واحد ۱۰۱

سالن الناز رضایی

سالن الناز رضایی

سالن الناز رضایی با ارائه خدمات تخصصی در شهر مشهد از جمله معروف ترین سالن های فیبروز ابرو و خدمات آرایش دائم است. خدمات فیبروز ابرو، شیدینگ لب و خط چشم به صورت تخصصی و با بالاترین کیفیت در سالن اجرا می شود. نکات بهداشتی در سالن رعایت شده و امکان مشاوره رایگان به مشتری قبل از انجام فیبروز وجود دارد.

تلفن کاری: 09150050082

آدرس: مشهد، بلوار سجاد، سالن زیبایی الیدخت

نحوه انتخاب بهترین سالن فیبروز ابرو در مشهد

برای انتخاب بهترین سالن فیبروز ابرو در مشهد باید توجه زیادی داشته باشید تا بهترین و معروف ترین سالن ها را انتخاب کنید. موارد مهم در انتخاب بهترین سالن فیبروز ابرو شامل:

  • داشتن پرسنل متخصص: یکی از مهم ترین مواردی که در انتخاب سالن فیبروز ابرو باید به آن توجه داشته باشید، کیفیت کار پرسنل سالن است. میزان تجربه و مهارت پرسنل در نتیجه نهایی کار تاثیر مستقیم دارد. حتما بررسی کنید که پرسنل و فیبروز کاران چقدر در کار خود مهارت دارند و چه دوره هایی را طی کرده اند. معمولا افراد متخصص شهرت خوبی پیدا می کنند و پیدا کردن آن ها کار سختی نخواهد بود.
  • هزینه خدمات مناسب: یک سالن فیبروز ابرو مناسب باید هزینه های معقولی را برای خدمات خود در نظر بگیرد. سالن هایی که تنها به دلیل شهرت خود هزینه بالایی برای انجام فیبروز ابرو دریافت می کنند، انتخاب مناسبی نیستند. شما با مقایسه قیمت و کیفیت کار سالن های مختلف، می توانید بهترین گزینه را انتخاب کنید.
  • نمونه کارهای زیاد و با کیفیت: یکی از راه هایی که می توان به کیفیت کار پرسنل سالن فیبروز ابرو پی برد نگاه کردن به نمونه کارهای انجام شده توسط آن ها است. معمولا در فضای مجازی نمونه کارها به اشتراک گذاشته می شود و با مشاهده قبل  بعد انجام فیبروز می توان به کیفیت کار و ظرافت خطوط توجه کرد. با مراجعه حضوری به سالن و مشاهده انجام کار فیبروز کار هم می توان به کیفیت کار آن پی برد.
  • نحوه برخورد پرسنل سالن: یکی از نکات مهمی که در انتخاب بهترین سالن فیبروز ابرو باید به آن توجه داشته باشید نحوه برخورد پرسنل است. پرسنل سالن های فیبروز ابرو باید با حوصله زیاد و اخلاق خوب با مشتری برخورد کنند. در صورتی که هر گونه سوال در مورد انجام فیبروز دارید، می توانید از پرسنل سالن بپرسید و باید با حوصله به شما جواب بدهند. نوبت دهی منظم و معطل نشدن مراجعه کننده ها هم از وظایف پرسنل سالن زیبایی است.
نحوه انتخاب بهترین سالن فیبروز ابرو در مشهد

مراقبت های بعد از انجام فیبروز ابرو

بعد از انتخاب بهترین سالن فیبروز ابرو در مشهد و استفاده از خدمات این سالن ها باید به نکات مراقبتی توجه داشته باشید. معمولا فیبروز کاران ماهر برای ماندگاری بیشتر فیبروز نکات مراقبتی را برای شما بیان می کنند. بعد از انجام فیبروز یک یا دو هفته نباید ورزش های سنگین انجام بدهید؛ زیرا تعریق زیاد در ماندگاری فیبروز قبل از خوب شدن زخم ها اثر دارد. سعی کنید به صورت مستقیم زیر نور خورشید قرار نگیرید؛ زیرا نور خورشید می تواند باعث کمرنگ شدن خطوط شود. در صورت ضرورت برای خارج شدن از خانه حتما از کلاه استفاده کنید.

لایه برداری و پاکسازی پوست در نواحی نزدیک به ابرو را به بعد موکول کنید. استفاده از لایه بردارها می تواند در ماندگاری فیبروز اثر منفی داشته باشد. زخم های ایجاد شده روی پوست نیاز به زمان دارند تا پوست به صورت خودکار بازسازی شود. از لمس و خاراندن محل انجام فیبروز ابرو و زخم ها حتما جلوگیری کنید. استفاده از الکل و نوشیدنی های انرژی زا نیز اثرات منفی روی بهبودی بعد از فیبروز ابرو دارد. بعد از حدود یک هفته زخم ها بهبود پیدا کرده و ماندگاری فیبروز ابرو تثبیت می شود.

کلام آخر

با انتخاب بهترین سالن فیبروز ابرو در مشهد می توانید ابروهای زیبا تر و پر پشت تری داشته باشید که در زیبایی چهره شما تاثیر مستقیم دارد. سالن های زیادی در شهر مشهد وجود دارند که از بین آن ها باید حتما بهترین گزینه ها را انتخاب کنید. ما در این مقاله از پرشین بیوتی سعی کردیم تا تعدادی از بهترین سالن های فیبروز ابرو در شهر مشهد را به شما معرفی کنیم که امیدوارم برای شما کاربردی باشد. لطفا نظرات و انتقادات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (4 امتیاز)

یاسمن بیگی

من یاسمن ایل بیگی هستم، کارشناس تولید محتوای یونیک و موثر در ارتقای سایت، با بیش از ۴ سال سابقه در حوزه محتوا نویسی. علاقمند به محتوای زیبایی و ... اینجا هستم تا بهترین مطالب رو با شما به اشتراک بذارم. خیلی خوشحال میشم نظرتون رو درباره مقالم بدونم. زیر همین پست برام کامنت کن :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 13 =

دکمه بازگشت به بالا