پرشین بیوتیسالن زیبایی

بهترین سالن زیبایی در نارمک ?‍♀️ معرفی 10 سالن برتر⭐

مسئله زیبایی برای افراد از درجات بالایی برخوردار است، امروزه با پیشرفت تکنولوژی با استفاده از برخی روش و تکنیک‌ها می‌توان به افزایش و یا تثبیت زیبایی در چهره افزود بهترین سالن زیبایی در نارمک برای حل چنین مسائلی آمادگی دارد. در این مقاله قصد داریم در رابطه با سالن‌های زیبایی در نارمک که جزو سالن‌های متخصص و معتبر این منطقه است مطالبی درج کنیم، لذا تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

مهم‌ترین خصوصیات سالن زیبایی در نارمک

با پیشرفت جوامع و تکنولوژی موسسات زیبایی بسیاری در چند سال اخیر روی بورس قرار گرفته‌ و جزو صنایع بسیار پردرآمد هستند. با توجه به حساسیت بالای این شغل و امکان رخ دادن آسیب و صدمات به پوست و موی مشتریان سازمان مربوطه جهت اثبات تخصص و استفاده از مواد آرایشی برند و اورجینال مراحلی را تعیین نموده تا مدیران سالن‌های زیبایی بتوانند از مجوزهای لازمه و بهداشتی برای سالن زیبایی خود برخوردار شوند، شناسایی یک سالن زیبایی متخصص دارای اعتبار نیاز به بررسی ویژگی و خصوصیات آن دارد که در این بخش به آن پرداخته شده است.

 • مجوزها و استانداردهای بهداشتی: اطمینان از انجام خدمات اصولی به همراه محصولات آرایشی معتبر در یک سالن زیبایی مستلزم مجوزها و استانداردهای بهداشتی اخذ شده از مراجع معتبر است.
 • تجهیزات و مواد بهداشتی اورجینال: استفاده از مواد بهداشتی قابل تعقیب و تجهیزات پیشرفته و نوین دارای اعتبارنامه در سالن‌های آرایشی از جمله ویژگی‌های منحصر به فرد این مراکز خواهد بود.
 • نظم و تمیزی سالن: اولین نکته‌ در دید اول مشتریان تمیزی و نظافت سالن است، سالنی که دارای نظم و نظافت استاندارد باشد به مراتب از مشتریان بیشتری هم برخوردار خواهد بود.
 • تخصص و تجربه پرسنل و مدیران: پرسنل دوره دیده و ماهر با همکاری مدیران متخصص و با تجربه می‌توانند تیمی تشکیل دهند که ارائه دهنده انواع خدمات زیبایی در کلیه لاین‌ها با بالاترین کیفیت در منطقه باشد.

اینکه شما به دنبال شناسایی بهترین سالن زیبایی در نارمک هستید به معنای آن است که شما علاوه بر اهمیت به پوست و موی خود به نحوه‌ی خدمات انجام شده و کیفیت مواد استفاده شده هم اهمیت می‌دهید. در برخی حالات زیباجو قیمت خدمات زیبایی را در اولویت قرار داده و کیفیت مواد و میزان مهارت ارائه دهنده خدمات را نادیده می‌گیرد این مسئله دارای تناقص است ، قابل ذکر است که فرد در ازای پرداخت مبالغ جهت خدمات زیبایی محقق دریافت خدمات زیبایی به بهترین شکل و با بالاترین کیفیت مواد آرایشی است. بنابراین در این حوزه کیفیت و نوع تخصص را قربانی قیمت و هزینه‌های صرف شده نکنید.

نکات طلایی پیش از انتخاب بهترین سالن زیبایی در نارمک

نکات طلایی پیش از انتخاب بهترین سالن زیبایی در نارمک

پیش از انتخاب بهترین سالن زیبایی در نارمک لازم است از نکاتی مطلع باشید تا بتوانید بهترین و شایسته‌ترین سالن زیبایی را انتخاب کنید، با توجه به تعداد بالای سالن زیبایی در مناطق مختلف استان تهران به ویژه منطقه نارمک افراد برای انتخاب سالن زیبایی با تعداد انبوهی سالن روبرو خواهند بود، اینکه سالن انتخابی شما دارای تخصص و پرسنل حرفه‌ای و ماهر است، نیازمند تحقیقات و پرس و جوی از مراجعین قبلی خواهد بود. چند نمونه از مواردی که می‌توانید پیش از انتخاب سالن زیبایی آن‌ها را مورد بررسی قرار دهید به شرح زیر است.

 • بررسی رزومه کاری چندین سالن
 • بررسی تعداد خدمات متنوع ارائه شده
 • اطلاع از میزان رضایت مراجعین قبلی
 • اطمینان از تخصص و تبحر پرسنل سالن
 • اطمینان از استریل کردن تجهیزات و مواد‌ها
 • بررسی قیمت انواع خدمات چندین سالن زیبایی
 • مشاهده و اطمینان از مجوزهای مربوطه و آرم بهداشت
 • تضمین کیفیت محصول و مواد آرایشی سالن توسط مدیران
 • بهداشت و نظم سالن به همراه مشتری مداری پرسنل و مدیران

انجام خدمات زیبایی در مراکز زیبایی که از تخصص کمتر و محصولات غیر برند استفاده می‌کنند، می‌تواند دارای تبعات سنگین باشد؛ پوست و مو دارای ساختاری حساس و لطیف است استفاده از مواد فیک و غیر اصل می‌تواند عواقب ناهنجاری را برای فرد به جای بگذارد. بنابراین در صورتی که تصمیم گرفته‌اید که برای زیبایی خود و یا درمان پوست و موی خود به مراکز زیبایی مراجعه کنید و خدمات زیبایی را برای پوست و موی خود انجام دهید توصیه می‌کنیم از تخصص پرسنل و کیفیت مواد اطمینان حاصل کنید و سپس اقدام به انجام خدمات زیبایی کنید.

اسامی ۱۰ تا از بهترین سالن زیبایی در نارمک

سالن زیبایی بهار نارمک

سالن زیبایی بهار نارمک جزو سالن‌های متخصص و دارای پرسنل مجرب در منطقه نارمک استان تهران است از مهم‌ترین خدمات این سالن می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • خدمات زیبایی مو
 • خدمات زیبایی ناخن
 • خدمات زیبایی پوست
 • انواع خدمات درمانی
 • خدمات زیبایی صورت

تلفن کاری: ۰۲۱۷۷۹۴۵۶۹۶

آدرس: تهران، نارمک

سالن زیبایی مرجان نوفرستی

با توجه به پرسنل متخصص و دارای مدارک بین‌المللی که در سالن زیبایی مرجان نو فرستی مشغول به فعالیت‌اند می‌توان گفت که انجام انواع خدمات تخصصی زیبایی در این مرکز زیبایی با بهترین نتيجه قابل انجام است. این سالن زیبایی ارائه دهنده کلیه خدمات زیبایی در لاین‌های مختلف است.

تلفن کاری:۷۷۶۹۹۸۷۳

آدرس: تهران، نارمک، نجفپور

سالن زیبایی ستاره فرهنگ

سالن زیبایی ستاره فرهنگ از جمله بزرگ‌ترين و باسابقه ترین سالن زیبایی در نارمک است که مهم‌ترین خدمات زیبایی این مرکز میکاپ و گریم عروس است، البته این مجموعه ارائه دهنده‌ی خدمات زیر هم است.

 • خدمات زیبایی مو
 • خدمات زیبایی پوست
 • انواع خدمات زیبایی تخصصی

تلفن کاری:۰۲۱۷۷۹۷۵۰۵۰

آدرس: تهران، نارمک، سردشت، پلاک ۱۵۲ و ۱۳۲

سالن زیبایی قصر سارا

مجموعه زیبایی قصر سارا دارای سابقه کاری بیش از ۳۰ سال است و جزو معروف‌ترین سالن‌های زیبایی در منطقه نارمک است، مهم‌ترین ویژگی این سالن پرسنل مجرب و ماهر و استفاده از محصولات برند و با کیفیت جهت ارائه انواع خدمات زیبایی است.

تلفن کاری: ۰۹۳۶۶۱۷۶۷۰۲

آدرس: تهران، نارمک، خیابان دماوند، بین ایستگاه فرودگاه فتحنایی

سالن زیبایی بلا

سالن زیبایی بلا با مدیریت خانم بارانا سلمانی، جزو معتبرترین سالن‌های زیبایی در منطقه نارمک استان تهران است، که خدمات ارائه شده در این مرکز شامل موارد زیر است:

 • انواع خدمات زیبایی مو
 • انواع خدمات زیبایی پوست
 • انواع خدمات زیبایی درمانی
 • انواع خدمات زیبایی صورت
 • انواع خدمات زیبایی تخصصی

معیارهای اصلی در انتخاب بهترین سالن زیبایی در نارمک

اینکه معیارهای اصلی جهت انتخاب بهترین سالن زیبایی در نارمک  برای تمام افراد یکسان باشد جمله‌ای تناقض‌دار است، زیرا برخی افراد با توجه به شرایط مالی خود قیمت و هزینه‌هایی که در ازای خدمات زیبایی پرداخت می‌کنند به مراتب بیش‌تر از سایر موارد مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌دهد و به دنبال متناسب ترین قیمت است، و بالعکس برخی افراد تخصص و مهارت پرسنل و کیفیت مواد به کار رفته را نسبت به سایر موارد بیش‌تر مورد اهمیت قرار می‌دهند، البته در این مورد توصیه می‌کنیم که از تخصص و کیفیت مواد استفاده شده تا جای ممکن اطمینان حاصل کنید و سپس به سایر موارد بپردازید تا شاهده نتیجه‌ی مطلوب باشید.

رفت و آمد آسان به سالن زیبایی و عدم وجود ترافیک از سایر معیارهایی است که برخی افراد به آن توجه دارند، به همین علت سالن‌های زیبایی که در مناطق در دسترس شهر قرار دارند از مشتریان بیشتری برخوردار است. شما می‌توانید با بررسی آدرس چند سالن در دسترس‌ترین و نزدیک‌ترین آن را به منطقه خود شناسایی کنید و پس از اطمینان از انجام خدمات متنوع با کیفیت بالا و نتایج مطلوب جهت انجام خدمات زیبایی به این مراکز زیبایی مراجعه کنید.

معیار دیگری که برای برخی از افراد از درجات بالایی برخوردار است، نحوه‌ی ارائه خدمات است. اینکه شما در ازای مبلغ پرداختی خدمات زیبایی را دریافت کنید که دارای نتیجه مورد تایید و دلخواه شما است مسئله‌ای کاملاً شفاف و صحیحی است. با توجه به آن که بسیاری از سالن‌های زیبایی در فضای مجازی فعالیت می‌کنند و نتایج و نمونه کارهای خود را به اشتراک می‌گذارند توصیه می‌شود که تنها با ملاحظه و بررسی تصاویر منتشر شده در فضای مجازی از ارائه خدمات اصولی این مراکز اطمینان حاصل نکنید، بلکه از نزدیک و با استفاده از اطلاعات، میزان رضایت و نتایج به دست آمده‌ی مراجعین قبلی سالن از چگونگی عملکرد پرسنل سالن در زمینه‌ی انجام خدمات زیبایی اطمینان حاصل کنید.

مهم‌ترین خدمات ارائه شده توسط بهترین سالن زیبایی در نارمک

مهم‌ترین خدمات ارائه شده توسط بهترین سالن زیبایی در نارمک

در بین تعداد انبوهی از سالن‌های زیبایی که کلیه خدمات زیبایی‌ را در تمامی لاین‌ها را ارائه می‌دهند، برخی از سالن‌های زیبایی وجود دارند که تنها به یکی از خدمات زیبایی می‌پردازند. در این بخش از مقاله به مهم‌ترین خدمات ارائه شده در سالن‌های زیبایی می‌پردازیم، که شما می‌توانید با بررسی لاین‌های مختلف خدمات زیبایی نوع خدمات زیبایی را که قصد انجام آن را دارید شناسایی کنید و سپس به مراکزی که به صورت حرفه‌ای به ارائه خدمات مورد نظر می‌پردازند مراجعه کنید:

 • خدمات زیبایی مو: کراتین مو، پروتئین تراپی، انواع مدل‌های کوتاهی مو، ترمیم و آبرسانی موها، شینیون و آرایش مو، اکستنشن مو با موی طبیعی، فر دائم یا شلاقی کردن موها، بافت مو
 • خدمات زیبایی پوست: لایه برداری، فیشیال پوست، ترمیم و رفع مشکلات پوستی، حذف جوش‌های زیر پوستی و ماساژ به صورت حرفه‌ای جهت جلوگیری از چروک پوست
 • خدمات زیبای ناخن: مانیکور و پدیکور، نصب ناخن مصنوعی، کاور ناخن، ژلیش ناخن، طراحی ناخن و کاشت ناخن
 • خدمات آرایشی و زیبایی: اصلاح ابرو و صورت، زیبایی ابرو چشم‌ها و لب‌ها، آرایش تخصصی عروس، آرایش و میکاپ صورت

با توجه به نوع خدمات زیبایی قیمت آن‌ها هم بر اساس سختی کار، نام برند مواد مصرفی و میزان زمانی که برای ارائه خدمات صرف شده است، تعیین می‌گردد. قیمت انواع خدمات زیبایی طبق تعرفه موجود مشخص و تعیین شده است، اما در برخی از سالن‌ها امکان افزایش یا کاهش نامحسوس قیمت‌ها وجود دارد که لازم است پیش از مراجعه به بهترین سالن زیبایی در نارمک ابتدا از قیمت انواع خدمات زیبایی مطلع شوید.

کلام آخر

از زمانی که برای مطالعه این مقاله صرف کردید سپاسگذاریم، در این مقاله به صورت کلی به خصوصیات و انواع خدمات ارائه شده در بهترین سالن زیبایی در نارمک پرداخته‌ایم و لیستی از اطلاعات چند سالن زیبایی معتبر و تخصصی در منطقه نارمک را درج نموده‌ایم، سایت پرشین بیوتی خواستار انتقادات و نظرات شما جهت پیشرفت و گسترش مطالب مفید خود است، لذا با مراجعه به این سایت نکات و سوالات خود را در صورت نیاز درج نمائید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا میرحسینی

مینا میرحسینی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 7 =

دکمه بازگشت به بالا