اکسسوریپرشین بیوتی

بهترین اکسسوری پرطرفدار لباس عروس اروپایی سال 1403 ?

مراسم ازدواج هر دختری رویایی ترین شب زندگی او نیز به حساب می آید. دغدغه ی هر خانم خوش سلیقه و زیبایی درخشیدن او در جشن و به نمایش گذاشتن کمالات هر چه تمام وی به عنوان مهم ترین فرد حاضر در مراسم می باشد. برای به نمایش گذاشتن زیبایی در نهایت کمال و خیره کننده بودن استایل علاوه بر پوشیدن لباس عروس و زیبایی و به روز بودن در انتخاب آن نیاز است که به موارد دیگری نیز توجه داشته باشید. در این مقاله به شما بهترین اکسسوری لباس عروس اروپایی را معرفی می کنیم که در رویایی ترین روز زندگی خود مانند یک پرنسس زیبا و یک ملکه ی پر جلوه باشید. برای تکمیل اکسسوری لباس عروس خود با ما همراه باشید.

معرفی 5 مورد از بهترین اکسسوری های عروس

برای درخشیدن در مراسم ازدواج خود علاوه بر داشتن لباس عروسی پرنسسی و مناسب نیاز دارید که از لوازم جانبی که لباس و استایل شما را تکمیل می کند نیز استفاده کنید. در حقیقت شکوه و زیبایی را تنها زمانی می توان در کنار هم داشت که علاوه بر توجه به زیبایی مدل لباس عروس به مواردی که این زیبایی را در ذهن همه برجسته تر می کند نیز باید توجه کرد. در ادامه به معرفی 5 مورد ضروری از بهترین اکسسوری لباس عروس اروپایی پرداخته می شود.

 • تور لباس عروس

شکوه لباس عروس زمانی به چشم می آید که از یک تور مناسب استفاده شده باشد. شاید این فکر به ذهن شما خطور کند که انتخاب لباس عروس اروپایی و زیبای مهم ترین انتخاب شما برای داشتن استایلی زیبا و لاکچری است اما حقیقت اینجاست که لباس عروس زیبا بدون داشتن توری مناسب و دلبر، هیچ گاه نمی تواند زیبایی خود را به نمایش بگذارد. مدل های متنوعی از تور عروس در بازار موجود هستند که شما به راحتی می توانید تور مورد نظر خود را با فرم صورت، اندام، لباس عروس و… ست کنید.

 • تاج عروس

یک ملکه همواره در جشن های خود از تاج استفاده می کند پس اگر شما هم تمایل دارید در روز عروسی خود نشان دهید که ملکه ی همسر خود هستید حتما از تاج عروس استفاده کنید. خوشبختانه تنوع در طرح تاج به اندازه ای هست که هر سلیقه ای را ارضا کند. چند مورد از انوع تاج معروف تاج پرنسسی، تاج گرد، تاج گل و… می باشد که با توجه به لباس عروس، فرم صورت، مدل شنیون مو و… می توانید به انتخاب آن بپردازید.

بهترین اکسسوری لباس عروس اروپایی
 • دسته گل عروس

یکی از اکسسوری های لباس عروس که هرگز نمی توان آن را حذف کرد یا نادیده گرفت داشتن یک دسته گل بسیار زیبا است که در مراسم عروسی انرژی های مثبت را به سمت شما جذب می کند و از ورود انرژی منفی و ضرر بخش جلوگیری کند. علاوه بر مزایایی که برای به همراه داشتن گل در روز جشن ازدواج گفته می شود همه میدانیم که گل نماد عشق داماد به عروس است و برای همین به او دسته گل تقدیم می کند.

 • جواهرات عروس

جلوه و شکوه زمانی به اوج خود می رسد که از جواهرات زیبا و گران در استایل خود استفاده کنید. هیچ وقت نمی توان نبود جواهرات را با اکسسوری دیگری جبران کرد از طرفی تناسب بین جواهرات مورد استفاده با تاج، لباس عروس، دسته گل، طرح تور و… بر شکوه شما می افزاید. شما در شب عروسی خود باید مانند یک ملکه ی واقعی بدرخشید پس برای این مهم از بهترین اکسسوری لباس عروس اروپایی بهره بگیرید.

 • کفش عروس خانم

در اهمیت داشتن یک کفش مناسب برای تکمیل اکسسوری و استایل عروس باید به داستان سیندرالا اشاره کرد. زیبایی باید در حدی باشد که علاوه بر صورت در جای جای اندام عروس مشخص باشد. داشتن یک کفش مناسب علاوه بر تکمیل زیبایی و شکوه لباس عروس خانم برای آقای داماد نیز می تواند بسیار جذاب باشد و ظرافت وجود شما را در پاهای شما ببیند. یکی از مواردی که برای انتخاب کفش مناسب خیلی مهم است تناسب قد عروس خانم با همسرش در مراسم ازدواجشان می باشد.

بهترین اکسسوری لباس عروس اروپایی

معرفی اکسسوری های متفرقه لباس عروس اروپایی

علاوه بر اکسسوری های اصلی و محبوبی که در بالا به آن ها اشاره شد یک سری لوازم جانبی دیگر وجود دارند که استفاده از آن ها تا حدودی سلیقه ای است. با این وجود داشتن اکسسوری های متفرقه نیز در مواردی باعث تکمیل استایل زیبای عروس و ایجاد تفاوت در لباس عروس او خواهد شد. در ادامه با معرفی چند مورد از بهترین اکسسوری لباس عروس اروپایی شما برای داشتن سبکی متفاوت تر و جدید راهنمایی می شوید.

 • استفاده از دستکش

به جرعت می توان گفت داشتن یک دستگش باعث می شود استایلی شبیه به یک پرنسس واقعی را داشته باشید. در انتخاب دستکش علاوه بر زیبایی می توان به فصل سال نیز توجه کرد. در فصل های گرم سال داشتن یک دستگش توری و زیبا علاوه بر نشان دادن ظرافت دستان عروس خانم خوش سلیقه بود او را نیز به نمایش می گذارد. معمولا از آنجایی که دستکش باعث برجسته تر شدن و نمایش هرچه تمام دستام شما می شود انتخاب شما بسیار مورد اهمیت است.

 • استفاده از شنل

یکی از دغدغه های آقا داماد با غیرت پوشیده بودن بانوی او و دیده نشدن اندامش توسط مردان دیگر است برای حضور هرچند کوتاه در قسمت های مختلط تالار بهترین گزینه استفاده از شنلی زیبا است که علاوه بر پوشیده شدن اندام شما زیبایی شما نیز حفظ گردد. در انتخاب شنل باید به زیبایی و وزن آن توجه کرد چرا که استفاده از شنل هایی با وزن زیاد ممکن است شنیون موی شما را خراب کند و دردسر ساز شود.

 • استفاده از مروارید

مروارید یکی از انواع جواهرات گران به حساب می آید و از آن علاوه بر استفاده در جواهرات می توان در تزیین لباس عروس، تزیین شنیون مو، دسته گل عروس، تاج عروس و… نیز استفاده نمود. داشتن مروارید در اکسسوری لباس عروس علائه بر زیبایی هرچه تمام باعث ایجاد شکوه بیشتر در استایل عروس خانم خواهد شد.

 • کیف عروس

با اینکه معمول است که عروس خانم تنها دسته گل عروس را در دست داشته باشد اما استفاده از کیف به هنگام دریافت شاباش نیز ضروری است. بهترین گزینه برای داشتن کیف مناسب ست کردن آن با کفش و تناسب در اندازه ی آن می باشد. به هر حال برای داشتن بهترین اکسسوری لباس عروس اروپایی توجه به همه ی لوازمی که در روز عروسی استفاده می شود، بسیار پراهمیت است.

بهترین اکسسوری لباس عروس اروپایی

توجه به تناسب میان اکسسوری لباس عروس اروپایی

اگر تمایل دارید که استایلی اروپایی و جذاب داشته باشید حتما باید به تناسب میان اکسسوری هایی که انتخاب می شوند نیز توجه کنید. تناسب داشتن اکسسوری ها به معنای یک شکل بودن یا یک رنگ بودن تمامی اکسسوری ها نیست بلکه به معنای داشتن هماهنگی و تکمیل کننده بودن هم می باشد. حتماً توجه کنید که انتخاب هر کدام از لوازم عروس به اندازه ی لباس عروس پر اهمیت است و نباید به سادگی از آن بگذرید. در ادامه به بیان چند نکته در انتخاب وسایل جانبی لباس عروس پرداخته می شود.

 • انتخاب تور عروس

در انتخاب تور عروس باید به موارد مهمی زیادی توجه کرد در ادامه چند مورد مهم ذکر خواهد شد. معمولا تور های عروس را بر اساس اندازه ی قد آن ها دسته بندی می کنند. استفاده از اندازه های مختلف تور باید با توجه به فرم صورت، اندام عروس خانم، تمایل به رقصیدن عروس خانم، محل برگزاری جشن عروسی، مدل لباس عروس و… باشد. مثلا اگر جشن عروسی شما در باغ و محیط باز است نباید از تور های بلند و دست و پا گیر استفاده کنید.

استفاده از تور های ساده همراه با لباس عروس ساده انتخاب مناسبی نیست. چرا که تور عروس باید به گونه ای انتخاب شود که علاوه بر هماهنگی تکمیل کننده ی مدل لباس عروس نیز باشد. یکی دیگر از نکات در انتخاب تور عروس همراه داشتن یک تور اضافه در استفاده از تور های دنباله دار است به این دلیل که تور های دنباله دار برای عکاسی و یا هنگام ورود به تالار بسیار زیبا هستند اما موقع رقصیدن بسیار دست و پا گیر بوده و ایجاد مزاحمت می کنند.

 • انتخاب تاج عروس

تاج عروس در مدل های مختلفی یافت می شود. یکی از نکات مهم در انتخاب تاج هماهنگی تاج با فرم صورت و یا مدل شنیون مو به حساب می آید. مثلا تاج مناسب برای صورت های گرد به گونه ای است که باید صورت را کشیده تر نشان دهد برای همین منظور استفاده از تاج هایی با ارتفاع بلند توصیه می شود. و برعکس استفاده از تاج با ارتفاع کوتاه تر برای صورت های کشیده بسیار مناسب می باشد. شما می تواند با دانستن انواع تاج و کاربرد هرکدام به راحتی متوجه تناسب آن با صورت خود شوید.

یکی دیگر از مواردی که در استفاده از تاج بسیار مهم است شنیون موی شما است. مثلا تاج های گرد برای موهای بسته کاربرد دارد و داشتن مدل موی باز همراه با تاج گرد ناهماهنگی زیادی را به همراه خواهد داشت. تناسب میان تزیینات تاج با جواهرات نیز یکی از مواردی است که در صورت رعایت آن شکوه و جلوه ی خود را چند برابر می کنید. توجه به رنگ مو نیز از مواردی است که در زمان انتخاب تاج عروس بسیار حائز اهمیت است.

 • انتخاب دسته گل عروس

انتخاب دسته گل عروس یکی از موارد بسیار مهم است که عروسی توجه زیادی به انتخاب آن می کند. یکی از نکات که در داشتن دسته گل خاص می تواند به شما کمک کند استفاده از نظرات گل فروش هایی است که در بستن انواع دسته گل مخصوصاً دسته گل عروس دارای تبحر زیادی هستند. در انتخاب دسته گل به مواردی مانند خاص بودن دسته گل، تناسب رنگ و نوع گل های دسته گل با رنگ پوست و آرایش عروس، تناسب بین مدل دسته گل با مدل لباس عروس و… اشاره نمود.

داشتن بهترین اکسسوری لباس عروس اروپایی زمانی اتفاق می افتد که هماهنگی و تناسب و زیبایی همراه با تکمیل کنندگی در تمامی اکسسوری ها چشم نوازی کند و مهم تر از آن ها هماهنگی این وسایل با فرم صورت و اندام عروس خانم است به نحوی که بر شکوه و زیبایی اندام و صورت او بیافزاید.

بهترین اکسسوری لباس عروس اروپایی

بهترین اکسسوری ست میان عروس و داماد

یکی از اکسسوری هایی که در حال حاضر بسیار رایج و پر طرفدار است گرفتن ساعت ست می باشد اگر می خواهید از ساعتی که داماد برای جشن عقد به شما هدیه داده است استفاده کنید باید به هماهنگی رنگ ساعت و مجلسی بودن آن توجه لازم را داشته باشید. استفاده از ساعت اسپرت با رنگ تیره علاوه بر نداشتن زیبایی باعث ایجاد یک ایراد بزرگ در استایل عروس خانم می شود. پس توجه به رنگ و مدل ساعت مچی می تواند شما را در داشتن استایلی خفن راهنمایی کند.

لازم به توجه است که هر چند تا ساعت ست در طول زندگی بخرید هرگز جای ساعتی که در جشن عقد خود دریافت کرده اید را نخواهد گرفت و احتمالا در عکس ها و فیلم های عروسی نیز ردپای آن را خواهید داشت پس در انتخاب آن توجه لازم را داشته باشید. برای نداشتن دغدغه از بابت خرید ساعت مچی می توانید مدل و طرح آن را پیش از زمان عروسی و خیلی قبل تر انجام دهید.

بهترین اکسسوری لباس عروس اروپایی

کلام آخر

از همراهی شما تا انتهای مطالب بسیار سپاس گزاریم. در این مقاله سعی شد بهترین اکسسوری لباس عروس اروپایی را به شما معرفی کنیم. برای این منظور ابتدا اکسسوری های بسیار مهم و جدا نشدنی از استایل عروس را نام برده و به اهمیت هر کدام پرداخته شد. سپس چند مورد از مواردی که استفاده از آن ها سلیقه ای است و در صورت تمایل به متفاوت بودن مورد توجه قرار می گیرد، ذکر شد. استفاده از هرکدام از اکسسوری ها زمانی توصیه می شود که با سایر وسایل و لباس ها هماهنگی داشته و به تکمیل زیبایی و شکوه هرچه بیشتر عروس خانم منجر شود. در انتها از شما عزیزان خواهشنمدم که نظرات و تجربیات خود را با سایر مخاطبان سایت پرشین بیوتی به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − دو =

دکمه بازگشت به بالا