پرشین بیوتیسالن زیبایی

بهترین سالن فیبروز ابرو در اصفهان ? معرفی 10 سالن برتر ⭐

فیبروز ابرو به عنوان بخشی از خدمات زیبایی محسوب می شود که در بهترین سالن فیبروز ابرو در اصفهان با کیفیتی عالی انجام خواهد شد. ابرو نقش مهمی در ظاهر افراد دارد و کسانی که ابرو باریک دارند، به دنبال روش های مناسب برای پر کردن ابرو خود هستند. در روش فیبروز ابرو با انجام تتو ابروها قرینه سازی شده و ظاهر خیلی بهتری پیدا می کنند. اگر به دنبال مدل فیبروز ابرو طبیعی هستید باید از متخصصان این حوزه کمک بگیرید. در ادامه به بررسی سالن های فیبروز ابرو در شهر زیبای اصفهان می پردازیم، بنابراین ادامه این مطلب از سایت پرشین بیوتی را از دست ندهید.

نحوه انجام فیبروز ابرو در بهترین سالن اصفهان

بهترین سالن فیبروز ابرو در اصفهان دارای پرسنل ماهر و با تجربه در زمینه تتو هستند. روش فیبروز ابرو به عنوان یک روش تقریبا جدید شناخته می شود که نوعی آرایش نیمه دائمی است. در این روش رنگ با کمک سوزن های خیلی باریک و یکبار مصرف لابه لای ابرو به صوت هاشور کار می شود. با کمک این روش می توان نواقص و مشکلات ابرو را پر کرد که در جوان تر به نظر رسیدن خانم ها هم نقش دارد. توجه داشته باشید که روش فیبروز ابرو دائمی نیست و بعد از مدتی نیاز به ترمیم دارد. اما در صورت انجام دادن فیبروز ابرو تا چند ماه ابروهای پر و بسیار زیبایی خواهید داشت که ارزش امتحان کردن را دارد.

در بهترین مرکز فیبروز ابرو کار تتو با توجه به حالت ابرو و چهره شما انجام می شود. اولین کاری که انجام می شود اندازه گیری ابرو و خط کشی آن است. با کمک خط کش و وسایل مخصوص این کار و با یک مداد طرح نهایی ابرو کشیده می شود تا تتو در آن ناحیه انجام شود. ابتدا از تاج ابرو کار آغاز شده و خطوط فیبروز به وجود می آیند. با شوک رنگی که ایجاد می شود ابرو ها رنگ می گیرند. بهتر است که خدمات با بی حسی انجام شود تا مشتری درد احساس نکند.

بعد از رنگ گرفتن تـاج بخش دم و ارک ابرو رسم می شود. خط های فیبروز بسیار باریک بوده و مانند موی طبیعی هستند. طبیعی بودن کار اهمیت خیلی زیادی دارد و تنها افراد حرفه ای می توانند این کار را به صورت اصولی انجام دهند. فیبروز ابرو روی پوست خشک و نرمال بسیار آسان تر از پوست چرب است. در سالن فیبروز ابرو به شما پیشنهاد می شود تا رنگ فیبروز را مطابق با رنگ ابروها و رنگ مورد علاقه خود انتخاب کنید تا نتیجه کار رضایت بخش باشد.

نحوه انجام فیبروز ابرو در بهترین سالن اصفهان

ویژگی های بهترین مرکز فیبروز ابرو در اصفهان

انتخاب بهترین سالن فیبروز ابرو در اصفهان باید با توجه به ویژگی های آن انجام شود. اگر تصمیم گرفته اید فیبروز ابرو را انجام بدهید حتما به دنبال بهترین سالن ها باشید تا از کیفیت و نتیجه نهایی کار راضی باشید. سالن های برتر دارای متخصص فیبروز ابرو هستند که ابروهای مشتری را زیباتر از قبل می کند. ویژگی های بهترین سالن فیبروز ابرو شامل:

 • یکی از ویژگی های مهم در سالن فیبروز ابرو داشتن پرسنل خوش اخلاق و خوش برخورد است. پرسنل سالن باید رفتار مناسبی با مشتری داشته و به خوبی از او استقبال کنند.
 • در نظر گرفتن هزینه های مناسب و معمول در ازای انجام فیبروز ابرو ویژگی یک سالن مناسب است. سالن هایی که هزینه های گزاف به دلیل شهرتی که پیدا کرده، دریافت می کنند انتخاب مناسبی برای شما نخواهند بود.
 • رعایت نکات بهداشتی در مرکز فیبروز نیز نکته بسیار مهمی است که باید به آن توجه کرد. سالن هایی که محیط تمیزی ندارد، انتخاب مناسبی نیستند و می توانند عامل انتقال بیماری های ویروسی به افراد مختلف باشند.
 • داشتن تخصص پرسنل در سالن نیز بسیار اهمیت دارد. در یک سالن خوب افراد متخصص و با تجربه فعالیت کرده و افراد تازه کار به عنوان دستیار فعالیت می کنند.
 • موقعیت جغرافیایی مناسب و محیط خاص و جذاب هم از ویژگی های بهترین سالن است. یک سالن فیبروز ابرو باید در مرکز شهر باشد تا رفت و آمد به آن جا برای مشتری ها کار سختی نباشد.
 • استفاده از تجهیزات مدرن و روش های جدید فیبروز ابرو در یک سالن اهمیت زیادی دارد. پرسنل در سالن های خاص و جدید معمولا سعی می کنند جدید ترین روش های فیبروز ابرو را در اختیار مشتریان خود قرار بدهند.
 • داشتن مجوز و مدارک رسمی انجام فیبروز در سالن زیبایی نیز اهمیت دارد. یک سالن خوب به صورت قانونی فعالیت داشته و بهترین خدمات را با کیفیت درجه یک ارائه می کند.

اسامی 10 تا از بهترین سالن فیبروز در اصفهان

سالن صبا علیزاده

سالن صبا علیزاده

سالن صبا علیزاده از جمله بهترین سالن فیبروز ابرو در اصفهان است که خدمات تخصصی آرایش دائم در آن ارائه می شود. خانم صبا علیزاده از جمله افراد متخصص و مشهور در زمینه خدمات فیبروز در اصفهان هستند که تبحر بالایی در این کار دارند. تمامی دستیاران خانم علیزاده آموزش های حرفه ای را گذرانده و خدمات را با بالاترین سطح کیفی در اختیار شما قرار می دهند. دقت و ظرافت در کار مهم ترین مشخصه های کار فیبروز ابرو رد این سالن است. اگر کیفیت کار برای شما اهمیت دارد می توانید با اطمینان با این سالن ارتباط برقرار کنید.

تلفن کاری: 09135405025

آدرس: اصفهان، شیخ صدوق شمالی، کوچه شهید کریمی 44

سالن مریم عباسی

سالن مریم عباسی

در سالن مریم عباسی خدمات فیبروز ابرو با بالاترین کیفیت به مشتریان ارائه می شود. علاوه بر خانم عباسی فیبروز کارهای حرفه ای دیگری در این سالن مشغول به کار هستند که دوره های حرفه ای را گذرانده اند. جدیدترین تکنیک های آرایش دائم در این مرکز ارائه می شود تا چهره زیباتری داشته باشید. امکانات مدرن زیادی در این مجموعه قرار گرفته تا جدیدترین متدهای آرایشی اجرا شوند.

تلفن کاری: ۰۹۱۹۹۰۷۹۱۷۴

آدرس: اصفهان، چهار راه سپهسالار، ابتدای قائم مقام فراهانی، ساختمان پویا، طبقه ۶

سالن درسا بافرانی

سالن درسا بافرانی

سالن درسا بافرانی از جمله مشهورترین سالن های فیبروز و خدمات آرایش دائم در شهر اصفهان است. در این مرکز علاوه بر ارائه خدمات زیبایی، آموزش و دوره های تخصصی نیز اجرا می شود. کار فیبروز ابرو توسط حرفه ای ترین افراد انجام شده و از نتیجه کار قطعا رضایت خواهید داشت.

تلفن کاری: 09921128172

آدرس: اصفهان، خیابان بزرگمهر، جنب بانک سپه، ساختمان ماهان

سالن و آکادمی اندیشه مهربان

سالن و آکادمی اندیشه مهربان

در سالن اندیشه مهربان در شهر اصفهان به صورت تخصصی خدمات تتو انجام می شود. این مرکز آموزش خدمات تتو را نیز انجام داده و به یکی از معتبرترین سالن ها اصفهان تبدیل شده است. این سالن با نام مدرسه تتو شناخته می شود که شاخه های مختلف تتو را آموزش می دهد. با مشاهده نمونه کارهای این سالن می توانید برای استفاده از خدمات آن ها تصمیم گیری کنید.

تلفن کاری: 09131300332

آدرس: اصفهان، چهار باغ بالا، کوچه شکوفه، مجتمع سی بن

خانه ابرو اصفهان

خانه ابرو اصفهان

در خانه ابرو اصفهان به صورت تخصصی به سلامت و زیبایی ابروهای شما پرداخته می شود. خدمات فیبروز ابرو یکی از مهم ترین خدمات این مجموعه است که با ظرافت بسیار بالایی اجرا می شود. علاوه بر فیبروز ابرو، پکیج های آموزشی و خودآرایی ابرو هم در اختیار شما قرار داده می شود تا به راحتی ابروهایتان را آرایش کنید. مدیریت سالن خانم غزال طیبی هستند که تبحر خاصی در زمینه خدمات فیبروز ابرو دارند.

تلفن ابرو: ۰۹۱۳۱۰۱۰۵۲۸

آدرس: اصفهان، چهارباغ بالا، روبروی زمزم ساختمان پارسیان، طبقه ۵، واحد ۷۰۱ با مدیریت غزال طیبی

چه عواملی در ماندگاری فیبروز ابرو تاثیر دارند؟

اگر فیبروز ابرو در بهترین سالن فیبروز ابرو در اصفهان انجام شود قطعا ماندگاری و نتیجه کار بهتر خواهد بود. عوامل زیادی می توانند در مدت زمان ماندگاری فیبروز ابرو تاثیر داشته باشند که باید به آن ها دقت داشته باشید. عوامل اصلی و تاثیرگذار در ماندگاری فیبروز ابرو شامل:

 • کیفیت رنگ: یکی از مهم ترین مواردی که در بهترین سالن فیبروز ابرو به آن توجه می شود کیفیت مواد اولیه به خصوص رنگ است. در صورتی که از رنگ های اصل و با کیفیت استفاده شود ماندگاری بالایی خواهند داشت. اما زمانی که از رنگ های تقلبی استفاده می شود بعد از مدت کوتاهی خطوط ابرو پاک خواهند شد.
 • مراقبت از پوست: برای افزایش ماندگاری فیبروز باید به صورت روزانه از پوست خود محافظت کنید. بعد از انجام فیبروز ترجیحا در مقابل نور مستقیم خورشید قرار نگیرید و از کلاه استفاده کنید. استفاده از شوینده یا مواد آرایشی مناسب می تواند باعث کاهش ماندگاری فیبروز ابرو شود.
 • مصرف داروهای هورمونی: برخی از داروهای هورمونی روی ماندگاری فیبروز ابرو نقش دارند. در واقع این نوع داروها روی رنگدانه اثر گذاشته و ماندگاری را کاهش می دهند. قبل از انجام فیبروز حتما با متخصص این کار در مورد داروهایی که مصرف می کنید مشورت داشته باشید.
 • عمق کشت رنگ در پوست: میزان عمق فیبروز هم روی ماندگاری آن تاثیر دارد. در صورتی که این کار به صورت سطحی انجام شود، ماندگاری زیادی ندارد. بهتر است که فیبروز کمی عمیق تر و تا حد استاندارد درون پوست انجام شود.
چه عواملی در ماندگاری فیبروز ابرو تاثیر دارند؟

هزینه انجام فیبروز ابرو در بهترین سالن ها

هزینه انجام فیبروز ابرو در بهترین سالن فیبروز ابرو در اصفهان به صورت متوسط و یک مبلغ معقول در نظر گرفته می شود. عوامل مختلفی روی هزینه خدمات فیبروز ابرو تاثیر دارند که باید به آن ها دقت داشته باشید. مهم ترین عاملی که روی هزینه خدمات تاثیرگذار است، مهارت متخصص فیبروز می باشد. معمولا کسانی که مهارت بالایی داشته و در این حرفه مشهور شده اند هزینه بیشتری بابت ارائه خدمات فیبروز ابرو دریافت می کنند.

هزینه نهایی با توجه به اندازه ابرو و حجم آن مشخص می شود. هر چه تعداد سوزن های بیشتری در پوست فرو شود و مواد اولیه بیشتری مصرف شود، قطعا هزینه کار زیادتر خواهد شد. کیفیت و برند مواد اولیه به ویژه رنگ در هزینه ها تاثیر مستقیم دارد. رنگ های اصل و معروف قطعا قیمت بالاتری در بازار دارند که روی هزینه های خدمات فیبروز اثر می گذارد. در شهرهای بزرگ مثل اصفهان که تجهیزات بیشتری دارند، قطعا هزینه های بیشتری دریافت می شود.

کلام آخر

با انتخاب درست بهترین سالن فیبروز ابرو در اصفهان می توانید ظاهر ابروهای خود را به صورت کاملا طبیعی تغییر دهید. مزیت استفاده از روش فیبروز این است که کاملا طبیعی به نظر رسیده و فرقی با ابروهای خودتان ندارد. انتخاب بهترین سالن در نتیجه نهایی کار تاثیر دارد و همیشه به دنبال بهترین ها باشید. پرشین بیوتی همراه شما است تا بتوانید بهترین ها را در حوزه زیبایی شناسایی کنید. لطفا نظرات و پیشنهادات خود را درباره فیبروز ابرو با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)

یاسمن بیگی

یاسمن ایل بیگی کارشناس تولید محتوا یونیک و موثر در ارتقای سایت، با ۴ سال سابقه در حوزه محتوا نویسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + دو =

دکمه بازگشت به بالا