پرشین بیوتیسالن زیبایی

بهترین سالن اکستنشن و بافت مو در اصفهان ? معرفی 10 سالن برتر ⭐

در بهترین سالن اکستنشن و بافت مو در اصفهان به شما کمک می کنند تا موهای بلند تر و جذاب تری داشته باشید. سالن های انجام اکستنشن و بافت مو در شهر اصفهان بسیار زیاد هستند و انتخاب بهترین سالن را باید با توجه به سابقه کار و مهارت پرسنل انجام داد. فاکتورهایی مانند قیمت اکستنشن مو در اصفهان و تنوع خدمات و مدل های ارائه شده از فاکتورهای مهم در انتخاب سالن است. ما در ادامه بهترین سالن های اصفهان را به شما معرفی می کنیم تا راحت تر تصمیم گیری کنید.

مزایای انجام اکستنشن مو در سالن های زیبایی

روش اکستنشن مو در بهترین سالن اکستنشن و بافت مو در اصفهان برای پر حجم شدن و افزایش قد مو استفاده می شود. اکستنشن نوعی پیوند مو محسوب می شود که از موهای طبیعی استفاده شده و آن ها را به موهای شما پیوند می زنند. روش های مختلفی برای نصب مو وجود دارد که هر یک فواید و مضرات خاص خود را دارد. البته دقت داشته باشید که مزایای اکستنشن در سالن های معتبر به دست می آید و سالن ها غیر معتبر ممکن است به مو و پوست سر شما آسیب های جدی وارد کنند.

معمولا کسانی که رشد موی بسیار کمی دارند یا موهای آن ها دچار ریزش شده می توانند از روش اکستنشن استفاده کنند. برخی از اکستنشن ها قابلیت فر شدن و حتی رنگ پذیری را دارند که جذابیت خاصی به موهای شما می دهد. بدون رنگ کردن مو می توانید با اکستنشن موهای جذاب به رنگ های مختلف و فانتزی داشته باشید. انتخاب بهترین روش اکستنشن می تواند در نتیجه نهایی کار تاثیر گذار باشد. برخی از روش ها ممکن است به موی شما آسیب وارد کنند؛ اما با انتخاب روش درست موهای جذاب و کاملا طبیعی خواهید داشت.

مزایای انجام اکستنشن مو در بهترین مرکز اکستنشن مو در اصفهان شامل:

 • روشی سریع برای افزایش قد مو به صورت کاملا طبیعی است.
 • اکستنشن مو با توجه به مراقبت هایی که انجام می دهید ماندگاری خوبی دارد.
 • افزایش حجم مو با توجه به سلیقه شما، باعث پر حجم تر شدن موها می شود.
 • معمولا در روش های نصب از حرارت استفاده نمی شود و مو آسیب نخواهد دید.
 • امکان استفاده از روش های بدون چسب برای خراب نشدن موهای شما وجود دارد.
 • شستشوی آسان از دیگر مزایای اکستنشن است و برای حمام کردن به مشکل نخواهید خورد.
مزایای انجام اکستنشن مو در سالن های زیبایی

مدل های بافت مو قابل انجام در سالن اصفهان

انجام بافت مو یکی از جذاب ترین راه ها برای داشتن موهای خاص با ظاهری متفاوت است. اگر به خدمات بافت مو در بهترین سالن اکستنشن و بافت مو در اصفهان علاقه دارید، باید با مدل های مختلف آشنایی پیدا کنید. هر ساله مدل های جدیدی ترند می شود و خانم ها تمایل دارند این مدل های جدید را روی موی خود امتحان کنند. بافت مو به صورت حرفه ای کار آسانی نیست و حتما باید در سالن های بافت مو توسط افراد حرفه ای انجام شود.

بافت مو در استایل خانم ها تاثیر دارد و باعث می شود که بسیار زیباتر از قبل به نظر برسند. البته انتخاب مدل بافت می تواند در چهره شما تاثیر بگذارد. بهتر است که مدل بافت مو را با توجه به فرم صورت خود و پیشنهاد بافت کار انجام بدهید. انواع خاص بافت مو شامل:

 • بافت مدل خورشیدی با ظاهر جذاب
 • بافت مو مدل قلب روی موهای نیمه باز
 • بافت موی خرگوشی به همراه موهای باز
 • بافت مو مدل حصیری بسیار جذاب و زیبا
 • بافت موی مدل تلی مخصوص دختر بچه ها
 • بافت مو مدل طرح گل برای مهمانی و جشن
 • بافت مو طرح آفریقایی برای افراد با موی بلند
 • بافت موی مدل تاجی برای خانم های خوش سلیقه
 • بافت مدل چهارتایی برای جمع کردن تمام موها
 • بافت موی فرانسوی به صورت دو طرفه مخصوص دخترها
 • بافت موی ترکیبی پیچ پیچی و تیغ ماهی به صورت دو طرفه

انتخاب نوع بافت مو را با توجه به سلیقه خود باید انجام دهید. با جستجو در اینترنت می توانید تصاویر جذابی از بافت مو را مشاهده کرده و مدل مورد نظر خود را به پرسنل سالن نشان بدهید.

اسامی 10 تا از بهترین سالن اکستنشن و بافت مو در اصفهان

سالن فیروزه فروزنده

سالن فیروزه فروزنده

سالن فیروزه فروزنده از جمله بهترین سالن اکستنشن و بافت مو در اصفهان است که خدمات مختلفی به مشتری ها ارائه می کند. محیط بسیار مناسب سالن کمک می کند تا در آرامش خدمات برای شما انجام شود. کادر سالن همگی دوره دیده و با تجربه هستند و بافت و اکستنشن را مطابق با سلیقه شما انجام می دهند. تیم بافت موی سالن کاملا حرفه ای هستند و نمونه کارهای بسیار خوبی دارند. انواع بافت تل، آفریقایی، دم اسبی، بافت کاور، مکزیکی و غیره در سالن قابل اجرا است. با کمک اکستنشن اجرایی در سالن، موهای زیباتری خواهید داشت.

تلفن کاری: ۰۳۱۳۶۳۰۲۵۶۳

آدرس: اصفهان، سپهسالار (قائم مقام فراهانی)، نبش چهارراه مسرور، سالن زیبایی فیروزه فروزنده، آموزشگاه مسرور

سالن بافت مو و اکستنشن الیکا

سالن بافت مو و اکستنشن الیکا

در سالن بافت مو و اکستنشن الکیا در شهر اصفهان می توانید از خدمات حرفه ای در این زمینه بهره ببرید. انواع مدل های بافت مو در این سالن قابل اجرا هستند و هیچ محدودیتی از این بابت ندارد. ویژگی مثبت سالن قیمت های مناسب خدمات است که باعث جذب افراد زیادی می شود. پرسنل سالن به صورت تخصصی به بافت و اکستنشن مو می پردازند. دوره های آموزشی بافت مو نیز انجام می شود که می توانید در آن ها شرکت کنید.

تلفن کاری: 09136854583

آدرس: اصفهان، میرفندرسکی

سالن محدثه شهسواری

سالن محدثه شهسواری

سالن محدثه شهسواری در شهر اصفهان واقع شده و در زمینه های بافت و اکستنشن مو به صورت تخصصی فعالیت دارند. وجود فضای صمیمی و برخورد خوب پرسنل از مهم ترین ویژگی های این سالن در اصفهان است. اگر می خواهید وقت شما در سالن تلف نشود، می توانید در این سالن اکستنشن و بافت مو را در زمان کوتاهی انجام دهید. تنوع بالای مدل های بافت مو و اکستنشن مو با توجه به سلیقه شما در این سالن عالی است.

تلفن کاری: 09034959686

آدرس: اصفهان، ملک شهر، خیابان رباط سوم

سالن اکستنشن گیسو

سالن اکستنشن گیسو

از جمله بهترین سالن های فعال در زمینه اکستنشن شهر اصفهان می توان به سالن گیسو اشاره کرد. مدیریت این سالن خانم گیسو رئیسی هستند که بهترین پرسنل را برای انجام خدمات اکستنشن انتخاب کرده و آموزش داده اند. اگر به دنبال یک سالن تخصصی و در عین حال مجهز هستید، این سالن برای شما مناسب است. مشتریانی که از خدمات سالن گیسو استفاده کرده اند از کیفیت کار رضایت داشته و نظرات مثبت خود را بیان کرده اند. تنوع بالای روش های اکستنشن با موی طبیعی در رنگ ها مختلف در این سالن اجرا می شود.

تلفن کاری: 09133396001

آدرس: اصفهان، شیخ صدوق

سالن اکستنشن سارار

سالن اکستنشن سارار

یکی از سالن های حرفه ای در زمینه اکستنشن در شهر اصفهان، سالن سارار است که خدمات را با کیفیت بالا ارائه می کند. تمامی موهای مورد استفاده در این سالن موی طبیعی و چیده شده از سر هستند که ظاهر طبیعی و زیبایی به موهای شما می دهند. خدمات مختلفی مانند نصب روسی، ریموو، رنگ و دکلره، کوتاهی، اکستنشن آمبره، حجم دهی، اکستنشن هایلایت و غیره در سالن اجرا می شوند.

تلفن کاری: 09131292629

آدرس: اصفهان، توحید میانی

مشخصه های بهترین سالن اکستنشن و بافت مو در اصفهان چیست؟

برای انتخاب بهترین سالن اکستنشن و بافت مو در اصفهان به فاکتورهای مختلفی باید توجه داشته باشید. یک سالن خوب و معتبر در شهر اصفهان در زمینه های اکستنشن مو و بافت مو باید کاملا مجهز و به روز باشد. پرسنل سالن و میزان تجربه آن ها اهمیت خیلی زیادی دارد. شما باید بدانید کسی که بافت یا اکستنشن را انجام می دهد تبحر و تجربه کافی در این زمینه را داشته باشد. انجام کارهای زیبایی توسط افراد حرفه ای باعث می شود تا هیچ آسیبی به موی شما وارد نشده و نتیجه نهایی کار رضایت بخش باشد.

مشخصه دیگر بهترین سالن ها رعایت نکات بهداشتی در این محیط است. سالن های اکستنشن و بافت مو باید کاملا تمیز و عاری از هر گونه میکروب باشند. امکان انتقال بیماری های ویروسی از طریق تجهیزات کار وجود دارد. بنابراین بعد از مراجعه هر شخص باید وسایل کاملا تمیز شوند تا نفر بعدی بیمار نشود. نیروی خدماتی سالن های برتر در شهر اصفهان چند بار در روز محیط کار را تمیز می کند تا فضایی کاملا تمیز و بهداشتی فراهم شود.

به روز بودن امکانات و خدمات سالن نیز مشخصه های مهمی برای ارزیابی خدمات ارائه شده به مشتری ها هستند. در یک سالن که تجهیزات مدرن و جدید حوزه آرایشی را داشته باشد، قطعا مدل های بهتری از بافت و اکستنشن اجرا می شود. مدل بافت مو تنوع خیلی زیادی دارد و افراد متخصص در این حوزه باید همیشه به دنبال یادگیری روش های جدید باشند. در زمینه اکستنشن نیز روش های نصب جدیدی وجود دارد که میزان آسیب به مو را کاهش می دهد و باید توسط اکستنشن کار در بهترین سالن قابل اجرا باشند.

مشخصه های بهترین سالن اکستنشن و بافت مو در اصفهان چیست؟

نحوه ارزیابی کیفیت خدمات سالن اکستنشن و بافت مو

برای ارزیابی بهترین سالن اکستنشن و بافت مو در اصفهان روش های مختلفی وجود دارد. یکی از بهترین روش ها مراجعه به پیج اینستاگرام سالن ها و سایت آن ها می باشد. معمولا افراد قبل از مراجعه به سالن می توانند نمونه کار و نحوه فعالیت سالن ها در فضای مجازی را دنبال کنند. با بررسی نمونه کار ها و کیفیت انجام اکستنشن و بافت مو، می توان به مهارت پرسنل سالن پی برد. نظرات مشتریان را مطالعه کنید و سالن های برتر معمولا رضایت مشتریان خود را به دست می آورند.

استفاده از تجربیات دیگران و مراجعه به سالن های معتبر در اصفهان هم می تواند انتخاب مناسبی باشد. سالن های معروف تعداد مراجعه کنندگان زیادی دارند و تجربه بیشتری در این کار کسب کرده اند. بهتر است به یک سالنمعتبر و نام آشنا مراجعه کنید تا سلامت موهای شما تضمین شود. در نهایت با انتخاب بهترین سالن ها می توانید موهای بلند و جذابی داشته باشید.

کلام آخر

در بهترین سالن اکستنشن و بافت مو در اصفهان پرسنل با تجربه و خوش برخورد حضور دارند که ظاهر موهای شما را زیباتر می کنند. تعداد سالن ها در شهر بزرگی مثل اصفهان بسیار زیاد است و از بین آن ها بهترین گزینه را انتخاب کنید. ما در این مطلب سعی کردیم که شما را با نحوه انتخاب سالن و تعدادی از بهترین سالن ها آشنا کنیم. از اینکه تا اینجا همراه پرشین بیوتی بودید از شما متشکریم و امیدواریم مطالب بیان شده برای شما مفید باشد. لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در مورد سالن های شهر اصفهان با ما به اشتراک بگذارید.

امتیاز دهید.

یاسمن بیگی

یاسمن ایل بیگی کارشناس تولید محتوا یونیک و موثر در ارتقای سایت، با ۴ سال سابقه در حوزه محتوا نویسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 17 =

دکمه بازگشت به بالا