آرایشگاه زنانهزیبایی

10 تا از بهترین مژه کار در شمال تهران 💇【سال1403】✔️

داشتن مژه هایی پرپشت و بلند آرزوی هر خانمی است. برخی از افراد مژه های کم پشتی دارند به همین دلیل به دنبال روشی برای حجم دادن به مژه های خود هستند. یکی از روش های پر پشت شدن مژه، کاشت مژه است که توسط مژه کار انجام می گیرد. کاشت مژه باید توسط مژه کار حرفه ای و کار بلد صورت گیرد. در این مقاله می خواهیم بهترین مژه کار در شمال تهران را برای شما معرفی کنیم. اگر به دنبال اطلاعاتی در این زمینه هستید ما را همراهی کنید.

معرفی روش کاشت مژه

کاشت مژه روشی موقتی برای پرپشت شدن مژه هاست. کاشت مژه در اصل به روش دائمی کاشت مژه که توسط پزشک متخصص انجام می شود، اختصاص دارد؛ اما امروزه  از مفهوم کاشت مژه برای روش های غیر دائمی یا نیمه دائمی نیز استفاده می کنند. چیزی که به عنوان کاشت مژه امروزه در سالن های آرایشی و کاشت مژه به کار می رود همان اکستنشن مژه است که در آن مژه کار تارهای مصنوعی مژه را به مژه های طبیعی فرد می چسباند تا پرپشت شوند.

کاشت مژه به روش اکستنشن تا حدود یک ماه ماندگاری دارد و پس از گذشت این مدت فرد باید برای حجم دادن به مژه های خود دوباره به نزد مژه کار مراجعه نماید. کاشت مژه انواع مختلفی چون کلاسیک، والیوم، روسی و… دارد. هر یک از این روش ها از نظر سایز و نحوه قرارگیری مژه مصنوعی بر روی پلک با یکدیگر متفاوت هستند. بهترین مژه کار در شمال تهران با تخصص و مهارت خود می تواند همگی این روش ها را به بهترین صورت بر روی مژه شما اجرا کند.

بهترین مژه کار در شمال تهران

 مژه کار چه وظیفه ای دارد؟

مژه کار فردی است که باید تخصص و مهارت لازم برای انجام اکستنشن مژه را داشته باشد. در واقع مژه کار در تهران وظیفه دارد کار کاشت مژه را با دقت و ظرافت تمام به انجام برساند؛ به گونه ای که پس از اتمام کار نتیجه رضایت بخشی را به مشتری ارائه دهد. کاشت مژه فرآیندی حساس است و به دقت و ظرافت و رعایت نکات بهداشتی توسط مژه کار نیاز دارد؛ بنابراین برای انجام کاشت مژه باید به بهترین مژه کار در شمال تهران مراجعه کرد.

مژه کار باید از مهارت کافی در زمینه کاشت، لیفت و نصب مژه برخوردار باشد و با مواد آرایشی و ابزارهای مختلف این کار کاملاً آشنایی داشته باشد تا بتواند بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهد. دقت و مهارت مژه کار موجب می شود تا بتواند کاشت مژه را بدون ایجاد هیچ مشکل و عوارضی برای فرد موردنظر انجام دهد.

معرفی 5 نفر از بهترین مژه کارهای شمال تهران

مژه کار مریم معصومی

مژه کار مریم معصومی

در مرکز مژه کار مریم معصومی انواع کارهای مربوط به کاشت مژه به بهترین صورت انجام می گیرد. از خدماتی که توسط این مژه کار حرفه ای انجام می شود، می توان به انواع اکستنشن مژه مانند اکستنشن کلاسیک، ولیوم، مگاولیوم، عروسکی و… اشاره کرد. این مژه کار برای کاشت مژه، از مژه های صد در صد ابریشمی استفاده می کند که بسیار سبک بوده و احساس سنگینی به مژه ها نمی دهد.

تلفن کاری: 02186129619

آدرس: تهران، فرشته، خیابان شریفی منش، پلاک 18، طبقه 3، واحد 7

مژه کار مهناز کیقبادی

مژه کار مهناز کیقبادی

یکی از مژه کارهای معروف در شمال تهران، مهناز کیقبادی است. ایشان مدیریت سالن های مهناز کیقبادی را بر عهده دارد. در این مرکز انواع خدمات مربوط به زیبایی مژه توسط بهترین و ماهرترین مژه کاران انجام می شود. مهناز کیقبادی دارای بیش از 18 سال تجربه در زمینه زیبایی است و از بهترین محصولات برای انواع خدمات خود استفاده می کند. از خدمات مربوط به اکستنشن مژه که توسط سالن مهناز کیقبادی به مشتریان ارائه می شود، می توان اکستنشن مژه و لیفت مژه را نام برد.

تلفن کاری: 09021788222

آدرس: تهران، نیاوران، اطلس مال، طبقه 1، واحد 9

مژه کار رعنا

مژه کار رعنا

از جمله بهترین مژه کار در شمال تهران می توان سالن رعنا را نام برد که کلیه خدمات تخصصی اکستنشن و کاشت مژه را به مشتریان خود ارائه می دهد. این مرکز از بهترین مواد برای انواع روش های اکستنشن مژه بهره می گیرد. از جمله خدمات مربوط به کاشت مژه در این مرکز می توان به انجام اکستنشن به روش های اروپایی و روسی، خدمات لیفت و لمینت مژه و کراتینه مژه اشاره کرد.

تلفن کاری: 09128005660

آدرس: فرمانیه، نبش نارنجستان چهارم، مجتمع تجاری اداری آرتمیس، طبقه دوازدهم، واحد اول

مژه کار فریماه

مژه کار فریماه

از بهترین مژه کارهای اکستنشن مژه در شمال تهران سالن فریماه است. این سالن برای انجام کارهای کاشت و اکستنشن مژه از بهترین و پیشرفته ترین متدهای روز جهان استفاده می کند. در این مرکز انواع کاشت و اکستنشن مژه با توجه به سلیقه مشتریان و نیز آناتومی چشم هر فرد انجام می شود. خدمات مربوط به مژه در این مرکز ماندگاری بالایی داشته و با بهترین محصولات به مشتریان ارائه می شود.

تلفن کاری: 09199666772

آدرس: تهران، نیاوران، سه راه اقدسیه، تنگستان چهارم، مجتمع تجاری حیات سبز، بلوک B، طبقه چهارم، واحد 414

مژه کار مَری استایلشر

مژه کار مَری استایلشر

یکی دیگر از بهترین مژه کارهای شمال تهران، مری استایلشر است. این مرکز با به کارگیری افراد حرفه ای و ماهر در زمینه کاشت و اکستنشن مژه، انواع خدمات مربوط به مژه را با بهترین متریال به مشتریان ارائه می دهد. سالن مری استایلشر با استفاده از تجهیزات پیشرفته، مواد باکیفیت و احترام به سلیقه مشتری توانسته رضایت مراجعه کنندگان را به خود جلب کند و به عنوان بهترین مژه کار در شمال تهران شناخته شود. نمونه کارهای مختلف این مژه کار نشان دهنده توانایی بالای او است.

تلفن کاری: 09107907987

آدرس: محله ولنجک، نبش خیابان هجدهم، ساختمان خلیج فارس

خصوصیات مژه کار با تجربه

یک مژه کار ماهر باید دارای ویژگی های مختلفی باشد تا بتواند بهترین خدمات را در این زمینه به مراجعه کنندگان ارائه دهد. در ادامه به برخی از خصوصیات مهم یک مژه کار باتجربه و حرفه ای اشاره می کنیم.

  • داشتن دقت، صبر و حوصله بسیار: یکی از ویژگی های مهم مژه کار حرفه ای این است که صبر و حوصله فراوانی در انجام کار خود دارد. همچنین مژه کار باید دقت و توجه زیادی در کار خود به خرج دهد تا بتواند کاری منحصر به فرد را برای مشتری انجام دهد.
  • داشتن خلاقیت در کار: از دیگر خصوصیات بهترین مژه کار در شمال تهران داشتن خلاقیت و ذوق هنری در کار است. یک مژه کار حرفه ای در کار خود خلاقیت داشته و کاری جذاب و فوق العاده را به مشتری ارائه می دهد.
  • استفاده از تکنیک های به روز: مژه کار ماهر همواره  دانش و تجربه های خود را به روزرسانی می کند و در تلاش است تا از به روزترین روش های کاشت مژه استفاده کند.
  • آشنایی با مواد باکیفیت و استفاده از تجهیزات پیشرفته: از دیگر مشخصات یک مژه کار حرفه ای این است که با انواع مواد کاشت مژه آشنایی دارد و از مواد باکیفیت برای انجام خدمات مژه استفاده می کند. دیگر آنکه یک مژه کار ماهر همواره سعی دارد از تجهیزات به روز برای انجام کارهای خود استفاده کند تا نتایج زیباتری را به مشتری ارائه دهد.
  • خوش اخلاقی و ارتباط مؤثر با مشتری: از دیگر خصوصیات مهم یک مژه کار ماهر این است که همواره خوش اخلاق بوده و مشاوره های لازم را به مشتری ارائه می دهد.
بهترین مژه کار در شمال تهران

مزایای کاشت مژه توسط مژه کار حرفه ای

همان طور که بیان شد کاشت مژه کاری حساس است که به توجه بسیاری نیاز دارد؛ بنابراین باید توسط مژه کار حرفه ای انجام شود. انجام کاشت مژه توسط مژه کار با تجربه مزایای فراوانی دارد که به برخی از آن ها اشاره می کنیم.

  • ظاهری جذاب و زیبا: یکی از مزایای کاشت مژه توسط بهترین مژه کار در شمال تهران این است که صاحب مژه هایی پرپشت، منظم و زیبا خواهید شد. مژه های پر حجم زیبایی ظاهری شما را چند برابر خواهد کرد.
  • ماندگاری بالا: کاشت مژه اگر توسط مژه کار حرفه ای انجام شود، ماندگاری بالایی خواهد داشت. در واقع هر چقدر مهارت مژه کار بیشتر باشد، دوام کاشت مژه نیز افزایش می یابد.
  • افزایش اعتماد به نفس: اگر فرآیند کاشت مژه بر طبق خواسته شما انجام شود موجب افزایش اعتماد به نفس خواهد شد. در واقع کیفیت کاشت مژه، ظاهر شما را زیباتر می کند و اینگونه حس بهتری نسبت به ظاهر خود خواهید داشت.
  • عدم نیاز به لوازم آرایشی چشم: اگر مژه کار کاشت مژه را به درستی و با مهارت انجام دهد، ظاهری زیبا و جذاب به چشم ها می بخشد و این گونه دیگر نیازی به استفاده از ریمل و دیگر لوازم آرایشی نخواهید داشت.

کلام آخر

مژه ها تأثیر فراوانی در زیبایی بخشیدن به چهره بانوان دارند، به همین دلیل اغلب خانم هایی که مژه هایی کوتاه و کم حجم دارند، به دنبال روش هایی برای پرپشت کردن مژه های خود هستند. یکی از روش های افزایش حجم و بلندی مژه، کاشت یا اکستنشن مژه است که توسط مژه کاران حرفه ای انجام می گیرد. در این مقاله به معرفی بهترین مژه کار در شمال تهران پرداختیم امیدواریم در این زمینه به شما کمک کرده باشیم. بی صبرانه منتظر نظرات و پیشنهادات شما در مورد بهترین مژه کار در منطقه شمال تهران هستیم. 

5/5 - (3 امتیاز)

یاسمن بیگی

من یاسمن ایل بیگی هستم، کارشناس تولید محتوای یونیک و موثر در ارتقای سایت، با بیش از ۴ سال سابقه در حوزه محتوا نویسی. علاقمند به محتوای زیبایی و ... اینجا هستم تا بهترین مطالب رو با شما به اشتراک بذارم. خیلی خوشحال میشم نظرتون رو درباره مقالم بدونم. زیر همین پست برام کامنت کن :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 2 =

دکمه بازگشت به بالا