پرشین بیوتیسالن زیبایی

بهترین سالن اوزون تراپی در مشهد ? معرفی 10 سالن برتر ⭐

اوزون تراپی از روش های نوین درمان بیماری است که برای درمان درد های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. در بهترین سالن اوزون تراپی در مشهد این خدمات درمانی به بیماران ارائه می شود. ارائه خدمات اوزون تراپی توسط متخصص و با کمک تجهیزات پیشرفته تنها در بهترین سالن ها قابل انجام است. در ادامه مقاله با سالن های اوزون تراپی مو در مشهد آشنا خواهید شد، بنابراین در ادامه با پرشین بیوتی همراه باشید.

مهم ترین فواید اوزون تراپی در مشهد

اوزون تراپی به عنوان یک روش ترمیمی مورد استفاده قرار می گیرد و از روش های درمانی محبوب شناخته می شود. برای بیماری های مختلف مانند آرتروز، درد عضلات، دیابت، سرطان و غیره کاربرد دارد. فواید درمان در بهترین سالن اوزون تراپی مشهد شامل:

 • تسکین دردها: مهم ترین فایده استفاده از روش اوزون تراپی می تواند کم کردن درد در بخش های مختلف بدن هر فرد باشد. با تزریق اوزون به بخش های آسیب دیده روند ترمیم و کاهش درد سرعت پیدا می کند. اوزون خیلی سریع به اکسیژن تبدیل شده و میزان اکسیژن رسانی به بافت ها افزایش پیدا می کند. با افزایش سرعت ترمیم بافت ها، به دلیل تحریک رشد توسط اوزون میزان درد بیمار تا حدود زیادی کاهش پیدا می کند.
 • درمان دائمی با ماندگاری بالا: انجام این روش توسط بهترین دکتر اوزون تراپی باعث می شود تا اثرات به مدت طولانی در بدن باقی بماند. ماندگاری این روش درمانی بسیار زیاد است و نیاز نیست در دوره های کوتاه مدت آن را تکرار کنید.
 • عدم بازگشت بیماری: بعد از انجام اوزون تراپی در بهترین سالن مشهد نباید نگران بازگشت بیماری خود باشید. احتمال اینکه بیماری بعد از اوزون تراپی برگردد بسیار کم است و به همین دلیل این روش یک روش دائمی شناخته می شود. البته رعایت نکات گفته شده توسط پزشک به بیمار در دوره نقاهت روی اوزون تراپی و میزان بهبودی بیماری تاثیر مستقیم دارد.
 • روش سریع و آسان: استفاده از روش اوزون تراپی به عنوان یک درمان غیر تهاجمی شناخته می شود که به راحتی قابل انجام است. در این روش بیمار در سالن بستری نمی شود و صرفا مدت زمان درمان را در آن جا سپری می کند. در این روش از جراحی استفاده نمی شود و به همین دلیل هیچ گونه بخیه یا خون ریزی زیاد مشاهده نخواهد شد. زخم های ایجاد شده کاملا سطحی بوده و نیازی به پانسمان ندارد.
مهم ترین فواید اوزون تراپی در مشهد

ویژگی های بهترین سالن اوزون تراپی در مشهد

بهترین سالن اوزون تراپی در مشهد باید ویژگی های مناسبی داشته باشد تا بتواند بیماران را پذیرش کرده و روش های درمانی مناسب برای آن ها اتخاذ شود. سالن های زیادی در شهر مشهد وجود دارد؛ اما قبل از مراجعه باید از کیفیت کار آن مطمئن شوید. در صورتی که پزشک شما استفاده از روش اوزون تراپی را پیشنهاد داده است حتما باید در مورد سالن های مشهد تحقیق کنید.

یکی از مهم ترین ویژگی های سالن مناسب درمان اوزون تراپی داشتن پرسنل و دکترهای متخصص و حرفه ای در این زمینه است. دکتری که کار اوزون تراپی را انجام می دهد باید سابقه کافی در این زمینه داشته باشد و مدارک علمی معتبری به دست آورده باشد. داشتن صبر و حوصله و برخورد مناسب با بیمار هم از ویژگی های دکتر مناسب در بهترین سالن شهر مشهد است. علاوه بر دکتر پرسنل پذیرش و دستیاران نیز باید با رعایت تمامی نکات شرایط مناسبی برای درمان بیمار فراهم کنند.

در اختیار داشتن تجهیزات مدرن و پیشرفته در زمینه اوزون تراپی یک نکته مثبت برای سالن ها در نظر گرفته می شود. با پیشرفت علم و تکنولوژی دستگاه های مخصوص اوزون تراپی به روز شده و درمان بهتر با سرعت بیشتر را فراهم می کنند. بنابراین سالنی که تجهیزات مدرن تری داشته باشد قطعا انتخاب مناسب تری برای شما خواهد بود. رعایت نکات بهداشتی در زمان درمان اهمیت زیادی دارد تا از انتقال هر گونه بیماری به اشخاص مراجعه کننده جلوگیری شود. در بهترین سالن اوزون تراپی در مشهد به همه این نکات توجه شده تا فضای مناسبی برای از بین بردن بیماری در افراد فراهم شود.

اسامی۱۰ تا از بهترین سالن اوزون تراپی مشهد

سالن دکتر سید سعید مهاجر زاده

سالن دکتر سید سعید مهاجر زاده

در سالن دکتر سعید مهاجر زاده خدمات مختلفی به بیماران ارائه می شود و ایشان یکی از بهترین جراح و متخصصان در شهر مشهد هستند. دکتر مهاجر زاده دارای مدارک علمی معتبر بوده و دوره های تخصصی را در کشور سوئیس گذرانده اند. اوزون تراپی در سالن با رعایت اصول بهداشتی و با بالاترین کیفیت برای بیماران انجام می شود.

تلفن کاری: 09376368767

آدرس: مشهد، خیابان احمد آباد، روبروی بیمارستان قائم، جنب پل هوایی، ساختمان ٧٣، طبقه ٣

سالن تخصصی درد

سالن تخصصی درد

در سالن تخصصی درد که از جمله بهترین سالن اوزون تراپی در مشهد است به درمان درد های مختلف از طریق روش هایی مانند اوزون تراپی می پردازند. درمان دردهای دیسک کمر، درد لگن، درد پهلو و مواردی از این قبیل توسط دکتر موسوی انجام می شوند. قیمت مناسب خدمات اوزون تراپی و کیفیت بالای خدمات دو دلیل مهم برای انتخاب این سالن توسط بیماران است.

تلفن کاری: 05138441109

آدرس: مشهد، منطقه ۱، خیابان اسدالله زاده، سالن تخصصی درد

سالن دکتر هدی دادگر و دکتر سحر احمدی

سالن دکتر هدی دادگر و دکتر سحر احمدی

این سالن به عنوان یکی از تخصصی ترین سالن های شهر مشهد در زمینه اوزون تراپی و درد شناخته می شود. بورد تخصصی ناسیونال با مهارت بالا برای ارائه خدمات به بیماران در این سالن در حال فعالیت هستند. خدمات مهم در این سالن شامل درمان درد کمر، درد دنبالچه، درمان آرتروز و درد شانه است. رضایت بیماران و رفتار خوب پرسنل سالن از امتیازات ویژه سالن تخصصی در شهر مشهد است.

تلفن کاری: 05138437566

آدرس: مشهد، احمد آباد، عارف 3، ساختمان پزشکان پویا

سالن دکتر رضا عرفانی

سالن دکتر رضا عرفانی

دکتر رضا عرفانی متخصص آنستزی، مراقبتهای ویژه و کنترل درد در شهر مشهد است. در سالن دکتر خدمات مختلفی به بیماران ارائه می شود که یکی از آن ها اوزون تراپی است. خدماتی مانند درمان دیسک کمر، دیسکوژل، نور درمانی و طب سوزنی انجام می شود. تجهیزات پیشرفته در سالن قرار گرفته و خدمات با کیفیت بسیار بالا به بیماران ارائه می شود. قیمت های خدمات درمانی در این سالن کاملا مناسب بوده و خدمات توسط پزشک ماهر انجام می شوند.

تلفن کاری: 05136020057

آدرس: مشهد، حاشیه بلوار فردوسی، بین چهارراه فرامرز عباسی و میدان استقلال، ساختمان آرتا، طبقه سوم

سالن درد سپهر پارسیان

سالن درد سپهر پارسیان

یکی از بهترین سالن اوزون تراپی در مشهد، سالن درد سپهر پارسیان است. در این سالن از جدید ترین متدهای روز دنیا برای درمان بیماری های مختلف و کاهش درد بیماران استفاده می شود. سالن بخش های مختلفی دارد و در بخش درد به صورت تخصصی به درمان اوزون تراپی پرداخته می شود. پزشکان حاذق در این سالن مشغول به کار بوده و بهترین خدمات را ارائه می کنند. با رعایت اصول علمی در اوزون تراپی بیمار در مدت زمان کوتاهی بهبود پیدا کرده و به زندگی عادی خود بر می گردد.

تلفن کاری: 05138331701

آدرس: مشهد، خیابان پرستار، سالن سپر پارسیان

خدمات جدید و خاص از طریق اوزون تراپی در سالن های مشهد

در بهترین سالن اوزون تراپی در مشهد خدمات مختلفی از طریق این روش درمانی انجام می شود. کاربرد این روش درمانی در بیماری های مختلف گسترش پیدا کرده و افراد زیادی می توانند برای بیماری های خود از این روش استفاده کنند. خدمات مهم ارائه شده در سالن های اوزون تراپی شهر مشهد شامل:

 • اوزون تراپی برای درمان پسوریازیس: پسوریازیس یکی از بیماری پوستی است که در جوامع امروزی به فراوانی مشاهده می شود. این بیماری می تواند به دلیل استرس یا بیماری های خود ایمنی به وجود بیاید که باعث التهاب روی پوست می شود. با کمک روش اوزون تراپی التهاب پوست کم شده و بیمار به شرایط عادی بر می گردد.
 • اوزون تراپی مو: اوزون تراپی برای از بین بردن قارچ و باکتری های موجود در پوست و مو کاربرد دارد. مشکلات متعددی مانند پوسته پوسته شدن یا خارش سر با کمک این روش به راحتی از بین می روند. به دلیل تزریق اکسیژن به سر رشد موها بیشتر شده و تراکم مو در بیمار بیشتر خواهد شد.
 • افزایش انرژی با گاز اوزون: افزایش انرژی در بدن می تواند یکی از فواید مهم اوزون تراپی باشد که به افراد کمک می کند تا انرژی بیشتری داشته باشند. در واقع با افزایش میزان اکسیژن در بدن و رسیدن این اکسیژن به سلول ها خستگی کاهش پیدا کرده و درد عضلات از بین می رود.
 • کنترل آلرژی: در صورتی که به آلرژی مبتلا هستید باید بدانید که روش اوزون تراپی در درمان این بیماری نیز بسیار کاربردی دارد. اوزون می تواند میزان ناخالصی و گازهای اضافی را از بدن خارج کرده و بیماری آلرژی را بهبود ببخشد.
 • درمان سلولیت: سلولیت به دلیل تجمع چربی در پوست به وجود می آید و از طریق اوزون تراپی می توان این مورد را از بین برد. در واقع اوزون تراپی باعث کم شدن استرس اکسیداتیو شده و خون رسانی به آن ناحیه را بالا می برد.
خدمات جدید و خاص از طریق اوزون تراپی در سالن های مشهد

مهم ترین اقدامات بعد از تزریق اوزون به بدن

در صورتی که به بهترین سالن اوزون تراپی در مشهد مراجعه کردید، باید نکات مراقبتی بعد از اوزون تراپی را هم بدانید. در صورت رعایت نکردن این نکات ممکن است اثرات مفید روش درمانی از بین برود و عوارضی به همراه داشته باشد. این نکات شامل:

 • خانم های باردار مجاز به انجام اوزون تراپی نیستند.
 • از مصرف ویتامین ث بعد از انجام اوزون تراپی خودداری کنید.
 • در صورت داشتن بیماری های قلبی یا بیماری خاص حتما با پزشک مشورت کنید.
 • قبل و بعد از انجام اوزون تراپی از مصرف غذاهای خیلی چرب و سنگین خودداری کنید.
 • بلافاصله بعد از انجام روش درمانی نباید دوش بگیرید و بهتر است چند ساعت صبر کنید.
 • اگر به تازگی عمل جراحی انجام داده اید بهتر است که انجام اوزون تراپی را عقب بیندازید.
 • بیماران سرطانی نباید سریعا بعد از شیمی درمانی از این روش استفاده کنند زیرا با هم تداخل دارند.

کلام آخر

استفاده از خدمات بهترین سالن اوزون تراپی در مشهد می تواند برای افرادی که با بیماری ها و دردهای مختلف دست و پنجه نرم می کنند، مفید باشد. برای انجام اوزون تراپی باید به دنبال بهترین مراکز درمانی در شهر مشهد باشید. توجه به نظرات مردم درباره اوزون تراپی در یک سالن خاص می تواند به شما در انتخاب بهترین سالن کمک کند. در این مطلب به نکات کلیدی و بهترین سالن های اوزون تراپی مشهد اشاره شد که امیدوارم برای شما مفید باشد. نظرات خود را درباره اوزون تراپی با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

یاسمن بیگی

یاسمن ایل بیگی کارشناس تولید محتوا یونیک و موثر در ارتقای سایت، با ۴ سال سابقه در حوزه محتوا نویسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 1 =

دکمه بازگشت به بالا