اکسسوریپرشین بیوتی

مدل موی عروس با تاج ?7 معیار قبل از انتخاب ✔️

بی تردید شب ازدواج روزی خاص و به یاد ماندنی است، تغییر چهره‌ی عروس و داماد که منجر به زیبایی و جذابیت آن‌ها شده باشد، می‌تواند لذت و شور و شوق این لحظات خاص را چندین برابر کند. اینکه شما بتوانید در انتخاب مدل مو، لباس عروس و نوع آرایش خود دچار تردید و سردرگمی شوید، موضوعی کاملا طبیعی است که نیازمند تحقیق و پیگیری متعدد جهت انتخاب ایده‌آل خواهد بود. در این مقاله به نکات و موارد حائز اهمیت در رابطه با مدل موی عروس با تاج و بدون تاج پرداخته‌ایم که بی‌شک باعث سهل شدن انتخاب عروس خانم‌ها خواهد شد، لذا تا پایان مقاله همراه ما باشید.

انواع تاج مناسب برای شینیون موی عروس

 • تاج فرحی: این نوع تاج از پیوستن طرح‌های گل و برگ و دارای طرح نیم دايره‌ی است، برای تزئینات این نوع از تاج‌ها می‌توان انواع کریستال و مروارید ها را به کار گرفت.
 • تاج ملکه‌ای: همانطور که از نام این نوع تاج پیداس می‌توان تا حدودی از شکل و شمایل آن مطلع شد، این مدل تاج به دلیل افزایش قد عروس پیشنهاد می‌شود، لذا برای عروس و دامادهای مناسب است که دارای اختلاف قدی زیادی هستند.
 • تاج سر ریسه‌ای: یکی از زیباترین و نوین ترین تاج‌ها برای شینیون موی عروس تاج سر ریسه‌ای است، این مدل تاج مناسب استایل بوهو و مواقع رمانتیک است و معمولا بر روی مدل موی بافت شل و شینیون‌های خاص استفاده می‌شود.
 • تاج گل طبیعی: از ترند ترین تاج موی عروس می‌توان به تاج گل طبیعی اشاره کرد، قراردادن گلی طبیعی روی شینیون باز عروس باعث جلوه‌ی خاص و فوق‌العاده‌ی می‌شود و معمولا مناسب فرمالیته و فیلمبرداری قبل عروسی است.
گوشواره‌های مناسب مدل موی عروس با تاج

گوشواره‌های مناسب مدل موی عروس با تاج

توجه به گوشواره متناسب با مدل موی عروس همراه با تاج زیبا و مناسب باعث می‌شود تعادل در زیبایی و خاص بودن چهره عروس برقرار شود. پیش از انتخاب گوشواره باید از مدل موی عروس دلخواه و مدنظر مطلع باشید و طبق آن اقدام به خرید و تهیه گوشواره‌های مناسب کنید.

 • در صورتی که قرار است مدل موهای باز را برای شینیون شب عروسی انتخاب کنید، پیشنهاد می‌کنیم از گوشواره‌های بزرگ و درازی استفاده کنید تا لابه‌لای موها پنهان نشود و جلوه‌ دار باشند.
 • در صورتی که مدل شینیون موی شما به سمت بالای سر و به صورت جمع است، طیف گسترده‌ای از پیشنهادهای گوشواره را خواهید داشت و می‌توانید از هر مدلی که مد نظرتان است استفاده کنید و لذت ببرید.
 • اگر برای مدل موی خود قصد استفاده از تاج‌های بلند و مدل ملکه‌ای دارید پیشنهاد می‌شود از گوشواره‌های ظریف و ریز استفاده کنید تا زیبایی و تعادل در چهره شما حفظ شود.

توجه به نکات طلایی فوق برای زمانی که قصد انتخاب گوشواره دارید می‌تواند باعث انتخاب آگاهانه و استاندارد شود، علاوه بر آن به صورت کلی بررسی تمامی موارد در هنگام انتخاب مدل موی عروس می‌تواند زیبایی و جذابیت شما را در روز عروسی فوق العاده نماید، لذا با انتخاب استاندارد و رعایت قوانین در این زمینه انتخاب‌های فوق‌العاده و متناسبی را انجام دهید، و در شب عروسی همانند مرواریدی در صدف بدرخشید.

معیارهای اصلی در انتخاب تاج عروس براساس مدل موی عروس

 • اگر موهای شما دارای مش و هایلایت است، پیشنهاد می‌کنیم از ساده‌ترین نوع تاج استفاده کنیدکه از میزان شلوغی مدل موی شما بکاهد.
 • در صورتی که موهای شینیون شده شما ساده و به صورت جمع است پیشنهاد می‌کنیم از شلوغ‌ترین نوع تاج برای مدل موی خود استفاده کنید.
 • اگر دارای شنیون موی شلوغ و پراکنده‌ای هستید پیشنهاد می‌کنیم از تاجی ساده و بدون تزیینات استفاده کنید تا تعادل در مدل شینیون موی شما حفظ شود.
 • چنانچه دارای قد بلندی هستید و نمی‌خواهید که برای مدل موی خود از تاج استفاده کنید پیشنهاد می‌کنیم از شینیون پشت سر و به صورت جمع استفاده کنید و سپس از سنجاق سر و یا تل سر استفاده نمایید تا زیبایی و جذابیت مدل موی شما افزایش پیدا کند.
 • یکی از ترندترین مدل موهای عروس همراه با تاج مدل موی باز و تاج کوچک و مدل تل دار است، اگر دارای موهای بلند و زیبایی هستید پیشنهاد می‌کنیم این مدل موی عروس همراه با تاج را امتحان کنید.
انتخاب تاج عروس متناسب با مدل مو و لباس عروس

انتخاب تاج عروس متناسب با مدل مو و لباس عروس

توجه به نکات ریز و جزئی می‌تواند در افزایش زیبایی شما موثر واقع گردد، چند نمونه از نکات طلایی پر اهمیت در رابطه با انتخاب مدل تاج عروس که تناسب و تعادل با مدل شینیون مو و لباس عروس را دارد، در این بخش درج نموده‌ایم که مطالعه آن برای بانوان به ویژه عروس خانم‌ها بسیار پیشنهاد می‌شود.

 • توجه به سبک و استایل خود: انتخاب تاج، مدل مو و لباس عروس طبق استایل شخصی شما باعث می‌شود که شما از سبک و استایل خود دور نشوید و طبق علایق خود انتخاب کنید.
 • توجه به مدل موی شینیون شده: توصیه اولیه آن است که قبل از انتخاب تاج اقدام به انتخاب مدل شینیون موی خود کنید، چرا که انتخاب تاج براساس مدل شینیون مو بسیار راحت تر خواهد بود، با سرچ در گوگل می‌توانید به راحتی از مدل تاج‌های متناسب با مدل موی خود مطلع شوید.
 • توجه به مدل لباس عروس: انتخاب تاج براساس لباس عروس از دیگر مواردی است که باید به آن بپردازيد، در صورتی که لباس عروس شما دارای سنگ دوزی و تزئینات بسیار است، پیشنهاد می‌شود از تاجی ساده و بدون تزیینات استفاده کنید تا تعادل در استایل برقرار شود.
 • متفاوت و متنوع باشید: انتخاب متفاوت و خاص باعث ایجاد ظاهر جدید و بروز شما خواهد شد، لذا با مشورت گرفتن از هیراستایلیست‌های متخصص انتخابی بروز، آگاهانه و خاص را رقم بزنید.

شایان به ذکر است که صرفاً آرایش خاص و جدید به همراه لباس عروسی زیبا پایان کار نخواهد بود؛ لذا شما با انتخاب تاج و جواهرات خاص و زیبا می‌توانید به زیبایی استایل خود بیفزایید، بنابراین با انتخابی هوشمندانه و نوین طبق توصیه‌های مشاوران زیبایی خود را در روز عروسی چندین برابر کنید.

نکات طلایی در انتخاب تاج براساس مدل فرم صورت

نکات طلایی در انتخاب تاج براساس مدل فرم صورت

 • در صورتی که دارای چهره کشیده هستید پیشنهاد می‌شود از تاج‌های کوتاه و کوچکی استفاده کنید.
 • عروس خانم‌هایی که دارای صورتی به شکل بیضی شکل هستند باید تاجی انتخاب کنند که بالای سر قرار نگیرد زیرا باعث کشیدگی بیش‌تر فرم صورت می‌شود.
 • در صورتی که دارای صورت ریز و کوچک هستید با استفاده از تاج‌های کوچک تعادل را حفظ کنید، با انتخاب تاجی بزرگ و به شکل ملکه‌ای تنها باعث کوچک دیده شدن صورت خود خواهید شد.
 • اگر دارای چهره تپل و پری هستید پیشنهاد می‌کنیم از تاج‌هایی به صورت V شکل استفاده کنید تا از میزان حجیم بودن چهره شما بکاهد.

همانطور که گفتیم عروس خانم‌ها برای ایجاد یک استایل خاص و زیبا باید خرید و انتخاب را اولویت بندی کنند، این گونه که ابتدا به انتخاب مدل مو سپس خرید لباس عروس و پس از آن انتخاب تاج بپردازند، مشاورانی که در مراکز فروش تاج و لباس عروس و آرایشگاه‌ها قرار دارند توصیه و پیشنهاداتی کارآمد را ارائه می‌دهند تا شما انتخابی متناسب و آگاهانه داشته باشید لذا پیشنهاد و انتقادات این افراد را جدی بگیرید.

کلام آخر

در این مقاله به نکات پر اهمیت در رابطه با انتخاب مدل موی عروس همراه با تاج پرداخته‌ایم؛ که حاوی مطالب مفید و کارآمد است. با رعایت استانداردها و انتخاب بر اساس نکات طلایی درج شده باعث حفظ تعادل در ظاهر شما و خاص بودن استایل خود در شب عروسی شوید. از شما تشکر و قدردانیم بابت مطالعه این مقاله و شما را به سایت پرشین بیوتی جهت ارسال نظرات و پیشنهادات ارجاع می‌دهیم، با درج نظرات و پیشنهادات و انتقادات سایر افراد را از نظر خود در رابطه با این موضوعات آگاه کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

مینا میرحسینی

مینا میرحسینی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + شانزده =

دکمه بازگشت به بالا