پرشین بیوتیسالن زیبایی

بهترین سالن فیبروز ابرو در تهران ? معرفی 10 سالن برتر ⭐

از خدمات تخصصی برای زیبایی ابرو و رفع نواقص آن می‌توان به خدمات زیبایی فیبروز ابرو اشاره کرد، بهترین سالن فیبروز ابرو در تهران که ارائه دهنده خدمات زیبایی ابرو با تخصص و مهارت لازمه و با استفاده از مواد با کیفیت و تجهیزات نوین نواقص ابرو را از بین برده و زیبایی ابرو را تا چندین سال تمدید می‌کند، در ادامه همراه ما باشید تا از جزئیات و کلیات عملکرد سالن فیبروز ابرو در استان تهران مطلع شوید.

مهم‌ترین خدمات بهترین سالن فیبروز ابرو در تهران

امروزه انجام خدمات زیبایی ابرو بسیار افزایش یافته است، به گونه‌ای که تنوع این نوع خدمات روزانه در حال گسترش است که شاهد افزایش تکنیک و روش‌های جدید هستیم. انجام خدمات فیبروز ابرو؛ ابروی طبیعی و نچرال را برای شما خواهد ساخت، که دیگر نیاز به افزودن مواد مصنوعی و انواع مدادهای ابرو جهت رفع نواقص ابرو به مدت زمان کوتاهی نخواهد بود. شما با انتخاب بهترین سالن فیبروز ابرو در تهران از تکنیک و روش‌های متخصصان در این زمینه بهره‌مند خواهید شد و از نتیجه مطلوب شگفت زده خواهید شد. در ادامه به مهم‌ترین خدمات که در سالن فیبروز ابرو ارائه می‌شود پرداخته‌ایم‌ که به شرح زیر است:

 • سبک spine _3: این مدل از هاشور ابرو به عنوان تیغ ماهی شناخته شده است، جالب است بدانید که در این مدل نقطه وسط هاشور در انتهای ابروی مورد نظر قرار گرفته و سپس سایر قسمت‌های هاشور در جهت انتهای ابرو زده می‌شود.
 • سبک spine_5: نام این نوع از هاشور ابرو به عنوان هاشور ابروی آسیایی شناخته شده است در این سبک نقطه کانونی هاشور در قسمت پایین ابرو و در محلی میان ابتدا و قوس ابرو قرار داده شده است.
 • سبک spine_6: این مدل از هاشور ابرو را ابروی کلاسیک می‌نامند در قوس پایین ابرو نقطه کانون هاشور قرار گرفته و سپس خطوط هاشور در جهت نقطه کانونی طراحی می‌شود.
 • Upper spine: از دیگر سبک‌های فیبروز ابرو و هاشور می‌توان به این سبک اشاره نمود که نقطه کانونی هاشور در قسمت بالای ابرو قرار گرفته و خطوط به سمت بالای ابرو طراحی خواهد شد.
وظایف بهترین سالن فیبروز ابرو در تهران

وظایف بهترین سالن فیبروز ابرو در تهران

فیبروز ابرو باید به گونه‌ای انجام شود که در نگاه اول به شکل طبیعی و نچرال دیده شود، لذا در صورتی که فیبروز ابروی شما دارای مصنوعیت خاصی است و خطوط آن به صورت واضح نمایان است باید بگوییم که متاسفانه ارائه خدمات زیبایی به درستی انجام نشده است. با شناخت وظایف بهترین سالن فیبروز ابرو در تهران در زمان انجام خدمات زیبایی حدالامکان از ارائه کامل خدمات و وظایف سالن مطلع خواهید بود. چند نمونه از مهمترین وظایف سالن تخصصی فیبروز ابرو در استان تهران را در این بخش درج نموده‌ایم:

 • ارائه مشاوره به مشتریان پیش از انجام خدمات
 • انجام طراحی بر روی ابرو پیش از انجام فیبروز
 • بررسی پوست و اطمینان از سازگاری پوست با مواد
 • رعایت نظافت و بهداشت، استریل کردن مواد و ابزار کار
 • زاویه سازی و طراحی ابرو متناسب با نوع چهره مشتری قبل از انجام کار
 • استفاده از مواد برند و متریال بالا برای انجام فیبروز ابرو و اطمینان از اصالت آن
 • ارائه پایان کار مطلوب و دلخواه مشتری متناسب با نوع صورت و رنگ پوست مشتری

موارد گفته شده از جمله وظایف سالن فیبروز ابرو است که می‌بایست در بهترین حالت و شرایط مطلوب اقدام به انجام خدمات زیبایی کرده و پایان کار دلخواه و مورد نظر مشتری را ارائه دهد. هزینه خدمات زیبایی مختص ابرو بر عوامل بسیاری بستگی دارد؛ لذا سالن‌های زیبایی که اقدام به دریافت مبالغ کمتری کرده و به این روش اقدام به جذب مشتری می‌کنند؛ در ارائه خدمات با کیفیت و متریال بالا کوتاهی می‌کنند. لذا در زمان انجام خدمات زیبایی برای ابرو که جزو اعضای اصلی چهره است مرکزی متخصص و معتبری که دارای مدارک بین‌المللی است را انتخاب کنید تا در مقابل هزینه صرف شده از زیبایی چهره خود بهره‌مند شوید.

اسامی 10 تا از بهترین سالن فیبروز در تهران

سالن فیبروز رها میری

سالن فیبروز رها میری

سالن فیبروز رها میری از بزرگترین سالن‌های فیبروز دارای مدارک معتبر در منطقه تجریش استان تهران است این مرکز ارائه دهنده خدمات زیر است.

 • ارائه تمامی سبک‌های فیبروز
 • کاور تاتوهای قدیمی قرمز رنگ
 • ریمو و لیزر تاتو و فیبروزهای غیر اصولی
 • آموزش انواع فیبروز ابرو در سبک های متنوع

آدرس: ایران، منطقه تجریش

سالن فیبروز آرزو پری

سالن فیبروز آرزو پری

سالن فیبروز آرزو پری ارائه دهنده انواع خدمات دائمی با بهترین کیفیت و نتایج مطلوب است، این مرکز علاوه بر ارائه خدمات زیبایی دائمی خدمات اسکالپ سر را هم انجام می‌دهد، با مراجعه به صفحات فضای مجازی مرکز فیبروز آرزو پری می‌توانید از نمونه کارهای این سالن دیدن کنید و از میزان رضایت مشتریان این مرکز مطلع شوید. این مرکز با دارا بودن تجهیزات پیشرفته و بروز توانایی انجام انواع سبک‌های فیبروز ابرو را دارد.

تلفن کاری:۰۹۳۶۸۵۶۷۰۴۴

آدرس: تهران، فلکه دوم تهران پارس

سالن فیبروز فرزانه محمد پور

سالن فیبروز فرزانه محمد پور

سالن فیبروزه فرزانه محمدپور با پرسنل مجرب و ماهری که دارد توانایی ارائه انجام انواع سبک‌های آرایش دائم را با بالاترین کیفیت و نتایج مطلوب دارد. این مرکز با دارا بودن گواهی بهداشت و مدارک اخذ شده از مراکز بین‌المللی جزو معتبرترین مراکز فیبروز ابرو در منطقه تهرانپارس است. با مراجعه به صفحات و سایت این مجموعه می‌توانید از نمونه کارها و نحوه عملکرد این مجموعه مطلع شوید.

تلفن کاری:۰۹۱۹۱۰۸۳۱۵۲

آدرس: فلکه اول تهران پارس، ۱۳۸ غربی، پلاک ۳۸ واحد ۳

سالن فیبروز ابرو نيلوفر فراهانی

سالن فیبروز ابرو نيلوفر فراهانی

یکی از معتبرترین سالن‌های فیبروز ابرو در استان تهران سالن فیبروز ابرو نیلوفر فراهانی است، بدون شک با کیفیت بالای مواد استفاده شده و تجارب بالای پرسنل این مجموعه خدمات تخصصی ابرو با بالاترین کیفیت انجام می‌شود. از سایر خدمات ارائه شده در این مرکز زیبایی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • فیبروز
 • هیدن بروز
 • اطلاح ابرو
 • قرینه‌سازی ابرو
 • لیفت ابرو و مژه

آدرس: تهران، تهران پارس

سالن فیبروز ابرو فاطمه یونسی

سالن فیبروز ابرو فاطمه یونسی

مجموعه فیبروز ابرو فاطمه یونسی با ارائه خدمات بسیار نچرال و طبیعی از رضایت مشتریان بسیار زیادی بهره‌مند است، علاوه بر آن این مجموعه جزو لوکس‌ترین و پیشرفته‌ترین مراکز فیبروز ابرو در منطقه زعفرانیه استان تهران است. از مهم‌ترین خدمات تخصصی ارائه شده در این مرکز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • خدمات مژه
 • خدمات ناخن
 • احیا و رنگ مو
 • انجام خدمات آرایشی دائم

تلفن کاری: ۰۹۱۲۸۴۹۹۶۹۰

آدرس: تهران، زعفرانیه، مقدس اردبیلی

مشاوره در بهترین سالن فیبروز ابرو در تهران

یکی دیگر از اقدامات مهم و ابتدایی در سالن‌های زیبایی از جمله بهترین سالن فیبروز ابرو در تهران ارائه مشاوره رایگان به مشتریان پیش از انجام خدمات زیبایی است. با توجه به آن که این نوع خدمات زیبایی با تزریق رنگ به واسطه سوزن‌هایی در لایه‌های پوست صورت می‌گیرد، برای برخی از افراد مناسب نخواهد بود؛ بنابراین مدیریت سالن می‌بایستی در این زمینه مشاوره‌های ارائه دهد و افرادی که برای انجام خدمات فیبروز ابرو دارای محدودیت هستند را جهت انجام این کار منع کنند.

مشاوره متخصص در زمینه فیبروز ابرو بر اساس نوع پوست و چهره افراد خدمات زیبایی منحصر به فرد را به آن‌ها پیشنهاد می‌کند، بنابراین در صورتی که مشاور انجام خدمات فیبروز ابرو را برای شما منع کرد؛ بدون اصرار بیهوده از آن صرف نظر کنید چرا که برخی از عوامل همچون پوست چرب و نوع رنگ پوست می‌توانند تاثیر منفی بر روی روند انجام فیبروز ابرو داشته باشند. بنابراین حتماً پیش از انجام خدمات فیبروز ابرو با مشاوران متخصص این حوزه مشاوره و گفتگویی داشته باشید تا از متناسب‌ترین خدمات زیبایی برای ابروی خود مطلع شوید و طبق آن اقدام به انجام خدمات زیبایی کنید.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و فناوری شاهد گسترش خدمات زیبایی به علاوه وابستگی زنان را به این صنعت هستیم. بنابراین بسیاری از افراد برای تثبیت زیبایی چهره خود و افزایش آن اقدام به خدمات زیبایی دائمی می‌کنند، فیبروز ابرو هم یکی از این خدمات زیبایی دائمی و نیمه دائمی است و انجام آن در صورت عدم سازگاری و یا به صورت نادرست منجر به آسیب‌های فراوان خواهد شد. لذا با چنین شرایطی بررسی پوست و نوع آن توسط متخصصین و مشاوران حاضر در سالن‌های زیبایی جزو اقدامات اولیه است تا پس از انجام خدمات زیبایی دچار تاسف و پشیمانی نشود.

هزینه  خدمات تخصصی بهترین سالن فیبروز ابرو در تهران

هزینه  خدمات تخصصی بهترین سالن فیبروز ابرو در تهران

 • تخصص و مهارت پیگمنتر: بی شک هرچه تخصص و مهارت پیگمنتر بالا باشد میزان خطا در آن در کمترین درصد قرار خواهد داشت، لذا تخصص و مهارت پیگمنتر تاثیر مستقیمی بر هزینه خدمات فیبروز ابرو خواهد داشت.
 • منطقه و محل سالن فیبروز: از عوامل دیگر که تاثیر در تغییر قیمت فیبروز ابرو خواهد داشت محلی است که سالن فیبروز در آن قرار دارد، در استان تهران قیمت فیبروز ابرو در مناطق جنوبی کمتر است.
 • میزان تزریق مواد: میزان تزریق مواد برای کسانی که دارای ابروهای نازک و کم پشتی هستند به نسبت افرادی که دارای ابروهای پرپشتی هستند کمتر خواهد بود، علاوه بر آن افرادی که دارای پوست چربی هستند نیازمند استفاده بیش‌تر و در مراحل متعدد از تزریق مواد خواهند بود.
 • کیفیت و برند مواد فیبروز ابرو: برندهای مختلفی در حال تولید مواد فیبروز ابرو هستند که کیفیت و دوام آن با یکدیگر متغیر هستند، لذا با توجه به برندهای مختلف مواد فیروز ابرو در بازار کیفیت و برند مواد فیبروز ابرو در قیمت انجام این خدمات تاثیر خواهد داشت.
 • مارک سوزن مورد استفاده: سوزن‌های فیبروز ابرو دارای کیفیت و ساختار متفاوتی هستند، به گونه‌ای که برخی از سوزن‌های فیبروز ابرو باعث تثبیت بهتر رنگدانه‌ها و زیبایی خطوط خواهد شد، لذا مارک و برند سوزن مورد استفاده در قیمت گذاری فیبروز ابرو تاثیر خواهد داشت.
 • بهداشت و نظافت سالن و تجهیزات پیشرفته: رعایت نظافت و استریل تجهیزات و ابزار کار توسط پیگمنتر از جمله سایر عواملی است که می‌تواند در تغییر قیمت این نوع خدمات تاثیرگذار باشند، لذا هرچه تجهیزات مورد استفاده پیشرفته و نوین باشد خدمات با کیفیت بالایی ارائه خواهد شد‌.

کلام آخر

انتخاب بهترین سالن فیبروز ابرو در تهران بی تردید شامل هزینه‌های بیش‌تر خواهد شد، اما متقابلاً باعث ارائه خدمات با کیفیت و مطلوب‌تری خواهد شد، در این مقاله مواردی حائز اهمیت در رابطه با وظایف، تنوع خدمات و هزینه آن‌ها در رابطه با انتخاب سالن ابرو درج شده است، که باعث افزایش اطلاعات شما در این زمینه خواهد شد. قدردان مطالعه کنندگان عزیز این مقاله جهت زمانی که برای این مقاله صرف نمودن هستیم، با مراجعه به سایت پرشین بیوتی می‌توانید نظرات و پیشنهادات خود را درج نمایید.

5/5 - (3 امتیاز)

مینا میرحسینی

مینا میرحسینی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا