پرشین بیوتیسالن زیبایی

بهترین سالن اکستنشن و بافت مو در تهران ? معرفی 10 سالن برتر ⭐

صنعت اکستنشن و بافت مو از جمله صنایع روبه رشد در زمینه‌ی آرایشی بهداشتی است که باعث زیبایی و حجیم شدن مو می‌شود و در چند سال اخیر در لیست صنایع آرایشی پرطرفدار قرار گرفته است. پیش از بررسی  بهترین کلینیک تخصصی اکستنشن و بافت مو تهران لازم است شما از حداقل استاندارد‌های این مجموعه‌ها اطمینان حاصل کنید، همراه ما باشید تا با آدرس، خصوصیات و ویژگی‌های سالن اکستنشن و بافت مو در تهران آشنا شوید.

نکات طلایی در انتخاب بهترین کلینیک تخصصی اکستنشن و بافت مو تهران

با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن انواع تکنیک و روش‌های زیبایی افرادی که به دنبال تنوع مو، موهای ضخیم و بلند هستند، می‌توانند با انجام خدمات زیبایی همچون اکستنشن مو و بافت از موهای حجیم و بلند و زیبای خود لذت ببرند، معمولاً این نوع خدمات در سالن و کلینیک‌های خدمات زیبایی به دست افراد متخصص و تجهیزات نوین و برخی مواد آرایشی برند انجام می‌شود. در انجام اکستنشن مو به دلیل اتصال موهای طبیعی و یا مصنوعی به موی سر این خدمات از حساسیت بالایی برخوردار است و باید بی تردید با بالاترین کیفیت مواد و توسط افراد متخصص و دوره دیده انجام شود.

از مهم‌ترین نکات طلایی که می‌توان در زمان انتخاب بهترین کلینیک تخصصی اکستنشن و بافت مو تهران به آن اشاره نمود شناسایی یک مرکز متخصص و با سابقه است، در این زمینه افرادی که در مجموعه مورد نظر خدمات زیبایی دریافت کرده‌اند می‌توانند بهترین راهنما برای شما باشند، چرا که نظر مراجعین کننده قبلی در رابطه با نتیجه پایانی کار، هزینه کار و نوع برخورد پرسنل و مدیر کلینیک تخصصی می‌تواند شما را در رزومه کاری و نوع عملکرد سالن مورد نظر مطلع سازد.

اکستنشن مو به دو صورت موی طبیعی و موی مصنوعی انجام می‌شود، اگر شما بهترین و متخصص‌ترین کلینیک تخصصی اکستنشن و بافت مو منطقه را شناسایی کنید بدون شک پیش از انجام خدمات مشاوره‌های دریافت خواهید کرد تا شما از نوع موی خود و سازگاری آن با انواع موی اکستنشن مطلع شوید و شما طبق تناسب و نیاز خود از با کیفیت‌ترین مواد و نوع اکستنشن بهره‌مند شوید. در این صورت درصد کم امکان دارد که مراجعه کننده از پایان کار ناراضی باشد و نوع عملکرد متخصص اکستنشن مو مورد نظر مشتری نباشد.

خصوصیات بهترین کلینیک تخصصی اکستنشن و بافت مو تهران

خصوصیات بهترین کلینیک تخصصی اکستنشن و بافت مو تهران

برای شناسایی انواع کلینیک و سالن‌های زیبایی نیاز است که شما به بررسی خصوصیات و ویژگی‌های این مراکز بپردازید. چرا که پوست مو و صورت از ساختار لطیف و حساسی برخوردار است، استفاده از مواد آرایشی فیک، انجام غیر اصولی خدمات و عدم نظافت و استریل مواد و ابزار می‌تواند تبعات سنگینی را برای فرد به جای بگذارد، بنابراین توضیحات با بررسی ویژگی و خصوصیات زیر از میزان تخصص و نوع عملکرد بهترین کلینیک تخصصی اکستنشن و بافت مو تهران مطلع شوید.

 • پرسنل دوره دیده و ماهر
 • وجود مجوز و آرم بهداشت
 • رعایت نظافت و بهداشت سالن
 • میزان رضایت بالای مشتریان پیشین
 • استریل کردن مواد پیش از انجام خدمات
 • اطلاع از جديدترين روش‌های اکستنشن مو
 • میزان شناخته و مطروحیت سالن در منطقه‌
 • به کار گیری تکنیک و روش‌های نوین و بروز
 • استفاده از تجهیزات و با کیفیت‌ترین مواد آرایشی
 • دریافت هزینه‌های متناسب با نوع خدمات ارائه شده
 • نظافت و زیبای سالن، برخورد حرفه‌ای و مناسب پرسنل و مدیر

اکستنشن و بافت مو از مهمترین خدمات زیبایی در رابطه با مو است که در صورت عدم رعایت بهداشت و اصول می‌تواند منجر به ریزش و مشکلات پوستی و مو شود، بنابراین توصیه می‌شود تا جای ممکن از تخصص ارائه دهنده خدمات و برند بودن مواد آرایشی استفاده شده و استریل ابزار و وسایل پیش از انجام خدمات زیبایی اطمینان حاصل کنید. میزان حجم مو، میزان ارتفاع و جنس موی استفاده شده و مدت زمان پایداری آن به عوامل بسیاری بستگی دارد که آن توسط نظر مشتری و نوع عملکرد ارائه دهنده خدمات مشخص خواهد شد.

اسامی 10 تا از بهترین کلینیک تخصصی اکستنشن و بافت مو تهران

کلینیک تخصصی اکستنشن مو انوشا

مجموعه اکستنشن موی انوشا اولین و قوی‌ترین مرکز اکستنشن در استان تهران است، این مجموعه علاوه بر ارائه خدمات اکستنشن و بافت مو به خدماتی از جمله رنگ مو، خدمات ناخن و اکستنشن و کاشت مژه می‌پردازد، با بررسی نمونه کارهای این مجموعه می‌توان از عملکرد تضمینی و پایان دلخواه خدمات مطلع شوید.

تلفن کاری:۲۶۴۵۸۵۲۶

آدرس: تهران، اندرزگو، نبش حسینی، جنب امیر شکلات، ساختمان تیام

اکستنشن تهرانی

مجموعه اکستنشن تهرانی در منطقه جنت آباد تهران بسیار شناخته شده و مطرح است، این مجموعه دارای صفحات مجازی معتبر و معروفی است که می‌توانید جهت بررسی نمونه کارها به آدرس صفحات فضای مجازی مجموعه اکستنشن تهرانی مراجعه کنید، این مجموعه تخصص کافی در رابطه با اکستنشن با موی طبیعی انسان دارد،  لذا انجام کارهای مربوط به اکستنشن در این مرکز به صورت تضمینی خواهد بود.

تلفن کاری:۰۹۱۲۱۷۷۰۶۸۰

آدرس: تهران، جنت آباد جنوبی، پایین تر از چهار راه لاله، پاساژ الماس، طبقه ۴، واحد۲۲

اکستنشن مو کمند باقری

سالن اکستنشن مو کمند باقری ارائه دهنده انواع خدمات اکستنشن با موی طبیعی از سر انسان چیده شده است، کیفیت بالای مواد و انجام خدمات توسط پرسنل دوره دیده و متخصص همراه با تجهیزات نوین و به روز از جمله ویژگی‌های کلینیک اکستنشن مو کمند باقری است. این مرکز علاوه بر ارائه خدمات زیبایی مخصوص مو آموزش‌هایی در این رابطه هم به هنرجوها ارائه می‌دهد.

تلفن کاری:۰۹۳۶۴۹۴۲۰۴۵

آدرس: تهران، منطقه پونک

کلینیک اکستنشن مو المیرا

کلینیک اکستنشن مو المیرا

از جمله متخصص‌ترین کلینیک‌های اکستنشن مو در تهران کلینیک اکستنشن مو المیرا است، که این مرکز علاوه بر ارائه انواع خدمات مربوط به اکستنشن مو فروش موی طبیعی مخصوص اکستنشن را هم در رزومه کاری خود دارد. جهت بررسی نمونه کارها و قیمت احتمالی خدمات به صفحات مجازی مجموعه مراجعه شود.

تلفن کاری:۰۱۲۰۵۰۱۹۵۱

آدرس: تهران، منطقه پاسداران

کلینیک اکستنشن مو غزل

کلینیک اکستنشن مو غزل

مجموعه اکستنشن ماه غزل با چهار شعبه در سراسر تهران این امکان را فراهم نموده تا تمامی ساکنین استان تهران از ارائه خدمات این مجموعه بهره‌مند شوند، کیفیت مطلوب مواد، رضایت بالای مشتریان، تخصص بالای پرسنل این مجموعه از مهم‌ترین خصوصیات و موارد حائز اهمیت است. جهت اطلاع از نمونه کارها می‌توانید به صفحات مجازی این مرکز مراجعه کنید.

تلفن کاری:۰۹۱۲۰۸۷۸۲۴۵

آدرس: دارای ۴ شعبه در مناطق مختلف تهران

انواع خدمات ارائه شده در بهترین کلینیک تخصصی اکستنشن و بافت مو تهران

سالن آرایشی‌های متعددی در استان تهران وجود دارند که ارائه دهنده‌ی انواع خدمات زیبایی هستند برخی از این سالن‌ها به صورت مجزا تنها به یکی از خدمات زیبایی پوست و مو می‌پردازند، به عنوان مثال بهترین کلینیک تخصصی اکستنشن و بافت مو تهران همانطور که از نامش پیداست ارائه دهنده انواع خدمات مربوط به اکستنشن و بافت مو در تهران است. از مهمترین خدمات ارائه شده در این مراکز می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • اکستنشن چسبی
 • اکستنشن مو با لیزر
 • اکستنشن مو با رینگ
 • اکستنشن مو با روش دوخت
 • اکستنشن با روش بافت خطی
 • اکستنشن مو حرارتی به روش تار به تار

انواع بافت مو هم شامل موارد زیر می‌شود:

 • بافت ساده
 • بافت زنانه
 • بافت هلندی
 • بافت آفریقایی
 • بافت تیغ ماهی
 • بافت مکزیکی
 • بافت فرانسوی

برای انجام خدمات اکستنشن و بافت مو لازم است که حتماً به بهترین سالن و کلینیک‌های منطقه خود مراجعه کنید، چرا که این نوع خدمات زیبایی مربوط به مو نیاز به تخصص، مهارت و ابزار و تجهیزات خاصی دارد. بافت مو از روش‌های دیرینه و در عین سادگی زیبا است، که در مدت زمان کوتاهی قابل انجام است و نگهداری از آن آسان است. اما اکستنشن مو به دلیل اتصال جسم خارجی به مو مستلزم نگهداری‌های متفاوت و مدت زمان محدودی است، بنابراین با انتخاببهترین کلینیک تخصصی اکستنشن و بافت موشهر خود از خدمات مربوط به مو با  بهترین مواد باکیفیت و متریال بهره‌مند شوید و از هر نوع آسیب به مو و پوست سر جلوگیری کنید.

شناسایی بهترین کلینیک تخصصی اکستنشن و بافت مو تهران

شناسایی بهترین کلینیک تخصصی اکستنشن و بافت مو تهران

اگر در فضای مجازی و سایت‌های مربوطه اقدام به سرچ کلینیک‌ و سالن‌های مربوط به خدمات زیبایی کنید، با تعداد انبوهی از منابع مربوط به این مراکز زیبایی مواجه خواهید شد. بنابراین با پیشرفت تکنولوژی و اشتراک گذاری نمونه کار سالن‌های زیبایی در فضای مجازی شناسایی و یافتن آدرس بهترین کلینیک تخصصی اکستنشن و بافت مو تهران به راحتی قابل انجام است. علاوه بر این موضوع شما می‌توانید با مطالعه نظرات و سابقه کاری مراکز زیبایی از نوع عملکرد و برند لوازم‌های آرایشی استفاده شده در این مرکز مطلع شوید.

امکان ایجاد ناهنجاری و آسیب‌های زیان آور به پوست در سالن و کلینیک‌های غیر معتبر زیبایی در تهران بسیار است، اما عواملی وجود دارد که می‌توانیم آسیب و عواقب ناگوار را به حداقل رسانند، تضمین تخصص و حرفه پرسنل و ارائه دهنده خدمات، انجام استریل و نظافت مواد و ابزار و سالن، استفاده از با کیفیت‌ترین مواد آرایشی، رعایت نظافت و بهداشت و استفاده از تجهیزات نوین از جمله عواملی است که می‌تواند در کاهش آسیب‌های پوستی و مویی در این زمینه تاثیرگذار باشد.

در این مقاله به نام چند کلینیک تخصصی اکستنشن و بافت مو در مناطق مختلف استان تهران پرداختیم، شما می‌توانید با مراجعه به آدرس صفحات و سایت‌های مربوط به این مراکز زیبایی از نمونه کارها و میزان رضایت مشتریان اطلاع یابید. علاوه بر این موضوع شما می‌توانید از قیمت احتمالی خدمات انواع خدمات ارائه شده و چگونگی رزرو نوبت هم آگاه شوید، میزان زیبایی و نتیجه دلخواه اکستنشن مو و بافت مو به تخصص و مهارت پرسنل، کیفیت مواد استفاده شده و نحوه نگهداری مشتری بستگی دارد؛ لذا پیشنهاد و توصیه‌های خدمات دهنده در رابطه با نوع خدمات دریافتی را جدی بگیرید.

کلام آخر

مواردی که در این مقاله درج شده مربوط به نحوه شناسایی، مشخصات و ویژگی‌های بهترین کلینیک تخصصی اکستنشن و بافت مو تهران است که شما را می‌تواند در انتخاب این مرکز زیبایی راهنمایی کند، تشکر بابت وقتی که جهت مطالعه این مقاله صرف نمودید؛ برای درج نظرات و پیشنهادات خود در این رابطه می‌توانید به سایت پرشین بیوتی مراجعه کنید تا  انتقادات و پیشنهادات شما راهی جهت پیشرفت این سایت شود.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا میرحسینی

مینا میرحسینی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =

دکمه بازگشت به بالا