پرشین بیوتیسالن زیبایی

بهترین سالن تتو در تهران ✔ معرفی 10 سالن برتر⭐

تزریق مواد رنگی در لایه‌‌های پوستی را فرآیند تتو می‌نامند، امنیت در اجرای این خدمات زیبایی همچون رعایت بهداشت و استریل مواد بسیار حائز اهمیت است، که با مراجعه به بهترین سالن تتو در تهران می‌توانید با خیالی آسوده این خدمات زیبایی را انجام دهید، مقاله کنونی به مطالب محتوای شناخت و شناسایی مراکز انجام تتو پرداخته است که بسیار کاربردی  است، با توجه به این موضوع تا انتها همراه ما باشید.

مهم ترین عوامل در انتخاب بهترین سالن تتو در تهران

 • اطمینان از مجوز و مدارک تتو : اینکه شما کدام مرکز را برای انجام تتو انتخاب می‌کنید کامل اختياری است، اما توجه داشته باشید که در برخی مواقع انجام تتو در مراکز فاقد اعتبار باعث خسارات جبران ناپذیر می‌شود لذا از وجود مدرک گواهی تتو بدن که از مراکز بین المللی اخذ شده است اطمینان حاصل کنید.
 • آگاهی از قیمت خدمات ارائه تتو: معمولا قیمت تتو به عواملی چون پیچیدگی طرح، مواد به کار رفته، طراحی نوین، اندازه طرح و مهارت تتو کار بستگی دارد، اما برخی از طراحی های تتو دارای قیمت معینی هستند که لازم است در هر حالت پیش از مراجعه از قیمت انواع طرح ها آگاه شوید.
 • بررسی بهداشت محیط و ابزار استفاده شده تتو کار: سوزن‌های تتو، دستکش یکبار مصرف، مواد بی‌حس کننده و اسپری ضدعفونی کننده از جمله ابزارهای مورد استفاده تتوکار است که نیاز است قبل از استفاده استریل شود. از یکبار مصرف بودن ابزار مورد استفاده تتو کار اطمینان حاصل کنید، زیرا در صورت عدم رعایت بهداشت و ضدعفونی کننده مواد و ابزارها امکان ابتلا به بیماری‌های چون ایدز، عفونی و هپاتیت بسیار خواهد بود. لذا محیط بزرگ و رعایت بهداشت توسط تتوکار از مهم‌ترین عوامل در انتخاب بهترین سالن تتو در تهران است.
 • تخمین زمان انجام تتو : نوع شکل تتو و انجام آن در اندام‌های مختلف بدن از جمله مواردی است که می‌تواند در زمان صرف شده برای انجام تتو تاثیرگذار باشد، یک تتو آرتیست حرفه‌ای باید تمامی عوامل را بسنجد و در مدت زمان کوتاه و مورد نظر مشتری کار را تحویل دهد، لذا در صورتی که برای شما مدت زمان انجام تتو اهمیت دارد پیش از مراجعه از میزان زمان وقتی که برای انجام تتو صرف خواهد شد اطلاع بیابید.
 • انجام تست آلرژی توسط تتوکار احتیاج است که پیش از انجام تتو، تتو آرتیست از میزان حساسیت مشتری به مواد اطمینان حاصل کند، برای این کار نیاز است که تست آلرژی انجام شود. علاوه بر آن مشتری موظف است در صورت وجود بیماری‌های همچون اگزما و حساسیت‌های پوستی حتماً آن را به اطلاع تتو آرتیست برساند چرا که انجام تتو بدون تست آلرژی و با وجود بیماری‌های پوستی و حساسیت را می‌تواند منجر به عواقب ناگوار شود.
خصوصیات بهترین سالن تتو در تهران

خصوصیات بهترین سالن تتو در تهران

اینکه شما به دنبال بهترین و شاخص‌ترین سالن تنها در تهران هستید به معنای آن است که شما علاوه بر اشتیاق و ذوق برای انجام تتو از کیفیت و امنیت کار را هم در نظر دارید. همانطور که پیشتر گفتیم مهم‌ترین خصوصیت و ویژگی در انتخاب بهترین سالن تتو در تهران این است که فرد ارائه دهنده خدمات دارای مجوز و گواهی بهداشت باشد، مدارک تتو در کشور با انجام مراحلی قابل اخذ است، بدین تربیت افرادی که به این نوع خدمات زیبایی علاقمند هستند می‌توانند با طی روند قانونی گواهی و مدارک مورد نظر را اخذ نمایند.

یکی دیگر از مهم‌ترین خصوصیات در یک سالن تتو در استان تهران که قصد انجام خدمات تتو به صورت حرفه‌ای را دارد، وجود تجهزات و ابزار مدرن و پیشرفته است، چرا که با به کار گیری تجهیزات نوین دیگر امکان انتقال بیماری به کمترین میزان ممکن می‌رسد، لذا اطمینان داشته باشید که سالن تاتو مورد نظر شما از نظر دلایل منطقی و قانونی واجد شرایط ارائه خدمات تاتو است یا خیر. بررسی روزمه کاری و مدارک لازم تتو آرتیست از ابتدایی‌ترین اقداماتی است که توسط مشتری باید انجام گردد، لذا در این مورد هیچ نوع کوتاهی قابل قبول نخواهد بود.

اسامی 10 تا از بهترین سالن تتو در تهران

سالن تتو نادیا ولی

سالن تتو نادیا ولی

یکی از معتبرترین سالن‌های انجام خدمات تتو در استان تهران بخش غرب سالن تتو نادیا ولی است، این مرکز علاوه بر ارائه خدمات تتو با بهترین کیفیت و رضایت بالای مشتریان به انجام خدمات درمانی آسیب‌های پوستی به دلیل انجام خدمات تتو غیر معتبر را در رزومه کاری خود قرار می‌دهد، لذا با مراجعه به صفحات مجازی سالن تتو نادیا ولی می‌توانید از نمونه کارهای بی‌نقص و زیبای این مرکز دیدن کنید.

تلفن کاری:۰۹۲۲۹۳۳۱۴۱۶

آدرس: تهران منطقه غربی

سالن یارا تتو

سالن یارا تتو

در این مرکز پیش از انجام خدمات تتو مشاوره‌های لازم توسط مشاوران برتر به مشتریان ارائه می‌گردد. از مهمترین موارد و خصوصیات مرکز یارا تتو می‌توان به تجهیزات نوین و اجرای تمامی سبک‌های تتو اشاره کرد، رضایت بالای مشتریان و ارجاعات بسیار به این سالن از مهم‌ترین و حائز اهمیت ترین مواردی است که می‌توان به آن اشاره نمود.

آدرس: تهران، منطقه تهرانپارس

سالن فرنوش تتو

سالن فرنوش تتو

از دیگر سالن‌های معتبر انجام خدمات در استان تهران می‌توان به سالن فرنوش تتو اشاره کرد، این مرکز علاوه بر ارائه انواع سبک‌های تتو مشاوره‌های پیش از انجام خدمات ارائه می‌دهد، تا فرد از تصمیم خود اطمینان حاصل کند. برای مشاهده نمونه کارهای بی‌نقص و خیره کننده سالن فرنوش تتو کافیست به صفحات و سایت مورد نظر این مرکز زیبایی مراجعه کنید تا به صورت تضمینی از عملکرد بی‌نقص پرسنل این مجموعه اطمینان حاصل کنید.

آدرس: محدوده‌ی شرق تهران

سالن نفس تاتو

سالن نفس تاتو

سالن نفس تتو ارائه دهنده انواع خدمات تتو با سبک‌های متنوع برای بانوان است اگر قصد انجام زیبای مربوط به تا در سالن نفس توتو را دارید توصیه می‌کنیم ابتدا از مشاوره‌های مرکز استفاده کنید، سپس با مشاهده نمونه کارهای بارگذاری در صفحات مجازی مجموعه بهترین شکل و طرح را انتخاب نمایید، بدون شک پس از انجام خدمات تتو در این سالن از نتایج مطلوب رضایتمند خواهید.

تلفن کاری:۰۹۰۰۸۵۵۹۶۱۵

آدرس: تهران، غرب، بلوار فردوس شرق

سالن تتو علیرضا

سالن تتو علیرضا

این مرکز علاوه بر ارائه تتو برای مردان به بانوان هم ارائه تمام تتو در سبک‌های مختلف را انجام می‌دهد، با وجود تجهیزات نوین و پیشرفته و پرسنل مجرب و ماهر این مرکز توانسته بيشترين درصد ارجاعات را به خود اختصاص دهد، با مراجعه به صفحات مجازی مجموعه می‌توانید از نمونه کارهای آن دیدن کرده و پس از اطلاع از قیمت طرح مورد نظر خود را با توجه به نمونه کارهای اشتراک گذاری در داخل پیج انتخاب کنید.

تلفن کاری:۰۹۱۱۳۱۳۲۵۰۸

آدرس: تهران، سعادت آباد

انواع خدمات ارائه شده در بهترین سالن تتو در تهران

تخصص و مهارت بالای تتو آرتیست این امکان را ارائه می‌دهد که تمامی سبک و طرح‌های تتو را با بهترین کیفیت و نتیجه دلخواه برای پوست مشتری اجرا کند، با توجه به آن که انجام تتو یک کار دائمی است و پاک کردن آن علاوه بر هزینه زیاد امکان عدم پاک شدن را خواهد داشت، لذا قبل از انجام تتو حتماً در رابطه با آن تحقیقات گسترده انجام دهید و بهترین و زیباترین طرح ممکن را انتخاب کنید و پس از مراجعه به بهترین سالن تتو در تهران انجام به اعمال آن بر روی پوست کنید.

 • سبک تاتو ژاپنی
 • سبک تاتو تریبال
 • سبک تاتو سیاه قلم
 • سبک تاتو آب رنگی
 • سبک تاتو واقع گرایی
 • سبک تاتو سنتی مدرن
 • سبک تاتو آمریکایی سنتی
 • سبک تاتو آمریکایی مدرن

انجام تاتو بر روی صورت و اندام‌های بدن در چند سال اخیر بسیار گسترش یافته است، با توجه به گرایش افراد به این نوع خدمات زیبایی سالن‌های انجام تاتو در استان تهران بسیار افزایش یافته است، لذا با توجه به این موضوع نیاز است که حتماً پیش از انتخاب سالن تاتو در رابطه با رزومه کاری و مهارت تاتو آرتیست تحقیقات و پیگیری‌های انجام دهید، بررسی و مقایسه رزومه کاری چندین سالن تاتو باعث می‌شود که شما بهترین و معتبرترین آن را جهت انجام تاتو انتخاب کنید.

هزینه خدمات بهترین سالن تاتو در تهران

هزینه خدمات بهترین سالن تاتو در تهران

انجام تاتو جزو خدمات ظریف و سطحی است و با توجه به حساسیت بالای آن نیاز است که شما از مجهزترین بهترین سالن تاتو در تهران شناخت داشته باشید، در واقع هزینه خدمات انواع تتو همانند سایر خدمات زیبایی به نوع کار، میزان کیفیت و برند مواد آرایشی، محل سالن و مهارت و تخصص ارائه دهنده خدمات بستگی دارد، اما برخی از تاتو آرتیست‌ها برای نمونه‌ کارهای خود قیمت‌های معینی مشخص کرده‌اند، لذا با مراجعه به صفحات مجازی سالن‌های تاتو در تهران می‌توانید از قیمت احتمالی انجام تاتوی مدنظر خود مطلع شوید، علاوه بر آن از سایر نمونه کارها، میزان کیفیت مواد به کار رفته و تجهیزات پیشرفته سالن اطلاع یابید.

با توجه به شرایط، برخی از افراد به دنبال مراکز تتو با قیمت‌های کمتر هستند لازم است به اطلاع برسانیم که در هیچ زمانی برای انجام خدمات زیبایی علی الخصوص خدمات مربوط به تاتو فریب قیمت کم سالن‌های غیر معتبر را نخورید؛ چرا که بدون شک قیمت کم خدمات مربوط به تاتو به دلیل کمبود کیفیت مواد و یا عدم رعایت استاندارد است که بی‌تردید انجام چنین خدمات با چنین مشخصاتی دارای تبعات سنگینی خواهد بود. با شناسایی سالن‌های معتبر و دارای مدارک لازمه تاتوی مورد نظر خود را انجام دهید و از امنیت و کیفیت و نتیجه دلخواه کار اطمینان حاصل کنید‌. در این مقاله به نام چند سالن تاتو در استان تهران پرداخته‌ایم که بدون شک با مواد درجه یک و خدمات متنوع اقدام به ارائه انواع سبک‌های تاتو می‌نماید لذا با برقراری ارتباط با این مراکز می‌توانید از قیمت و تنوع خدمات مطلع شوید‌.

کلام آخر

با مطالعه این مقاله مطالبی کارآمد در رابطه با انتخاب بهترین سالن تتو در تهران کسب خواهید نمود، این موارد شما را در انتخاب سالن تتو و انجام خدمات مربوط به تتو راهنمایی خواهد کرد، در صورت امکان می‌توانید به سایت پرشین بیوتی مراجعه کنید و با درج سوالات و پیشنهادات خود سایر افراد را از این موضوعات مطلع کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

مینا میرحسینی

مینا میرحسینی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − بیست =

دکمه بازگشت به بالا