آرایشگاه زنانهزیبایی

معرفی 10 تا از بهترین آرایشگاه مردانه در شمال تهران ?‍♂️

برخورداری از ظاهری آراسته و زیبا، مهم ترین خواسته آقایان بوده و اتفاقا همین امر آن ها را وادار به حضور در آرایشگاه های مردانه تهران می کند. به طوری که ریش، سیبیل و موهای سرشان بعد از اتمام کار آرایشگری، ظاهری زیبا و آراسته به خود بگیرد. نیازی به توضیح نیست که ارائه خدمات آرایشگری باکیفیت، سبب افزایش ابراز رضایت مشتری و رشد سطح اعتماد به نفس وی می شود. به همین دلیل آقایان به دنبال آشنایی با بهترین آرایشگاه مردانه در شمال تهران هستند تا اصلاح مو، ریش و سیبیل خود را به آنجا بسپارند. قصد ما در این مقاله این است که شما را با بهترین آرایشگاه های مردانه در محله های شمالی تهران آشنا کنیم. با ما همراه باشید.

ویژگی های بهترین آرایشگاه مردانه در شمال تهران

اوّلین ویژگی بهترین آرایشگاه مردانه در شمال تهران که باید ذکر کنیم، مدیریت زمان حرفه ای است. به طوری که وقت اعضای سالن و مشتری بیهوده تلف نشود. به بیان بهتر در این آرایشگاه مردانه، تنوع بالایی از خدمات به منظور رفع انتظارات مشتریان باید ارائه گردد تا از این طریق در وقت آن ها صرفه جویی شود. بهترین کار برای تحقق این امر مهم، استفاده از سیستم های نوبت دهی است. بدین ترتیب مشتریان بدون اتلاف وقت می توانند از زمان روز قبل نوبت خود را رزرو کنند.

مورد دیگری که باید در یک آرایشگاه مردانه حرفه ای دید، رعایت کامل اصول بهداشتی است. آرایشگاه یکی از اصلی ترین اماکنی است که به خوبی نظافت و بهداشت باید در آن رعایت شود. درصورت بی توجهی به این مهم، احتمال انتقال انواعی از بیماری ها وجود دارد. اعضای آرایشگاه باید همواره کف این مکان را تمیز کنند و ابزار کار خود را مدام استریل و ضدعفونی کنند. برای رفع آلودگی و ضدعفونی کردن محیط و وسایل، باید از محلول های مخصوص استفاده کرد. بهتر است در آرایشگاه های مردانه تا حد امکان از وسایل یکبار مصرف (مانند حوله، پد و …) استفاده شود.

سایر ویژگی های بهترین آرایشگاه مردانه در شمال تهران به شرح زیرند:

 • همراهی و توجه به نظر و خواسته مشتری
 • برخورداری از تخصص و مهارت در عرصه آرایشگری
 • برخورد مناسب اعضا و داشتن صبر کافی هنگام شنیدن درخواست های مشتری
 • تنوع خدمات آرایشگری؛ مانند کوتاهی و اصلاح مو، رنگ مو، کراتینه کردن مو و …
 • داشتن دقت کافی در کار طوری که مشتری احساس کوچکترین نقصی در موهایش نکند.
بهترین آرایشگاه مردانه در شمال تهران

مدل های مختلف اصلاح مو در آرایشگاه شمال تهران

مو عنصری مهم در زیبایی و جذابیت آقایان بوده برای اصلاح آن می توان مدل های مختلفی را در نظر گرفت. شما عزیزان هم پیش از حضور در بهترین آرایشگاه مردانه شمال تهران، بهتر است با انواع مدل های موی مردانه آشنا باشید. در هر مقطع زمانی ممکن است یکی از این مدل ها، رواج بیشتری نسبت به سایر مدل ها داشته باشد. اما مسئله اینجاست که هر آرایشگاهی نمی تواند هر مدلی را روی موهای سر شما پیاده کند. پیاده سازی برخی از این مدل ها کار سختی است و تنها یک آرایشگر با سابقه و چیره دست از عهده این کار برمی آید.

علاوه بر اصلاح مو، اصلاح و مدل دادن به ریش ها هم نقش مهمی در جذابیت آقایان دارد. بسیاری از آقایان تمایل دارند در ریش های خود سایه ایجاد کنند. انداختن سایه در ریش ها کاری تخصصی است و تمیز انجام دادن آن، مهارت و تجربه خاصی را می طلبد. اگر قصد آشنایی با انواع مدل های موی مردانه را دارید، بدانید که مهم ترین این مدل ها به شرح زیرند:

 • مدل موی ارتشی
 • مدل موی ماهوتی
 • مدل موی آیوی لیگ
 • مدل موی سزار
 • مدل موی خوشه ای
 • مدل موی سیخی
 • مدل موی فرینج
 • مدل موی الویسی

اینکه کدام مدل را برای موهای خود انتخاب می کنید، وابسته به سلیقه و ویژگی های ظاهری دیگر شما است. در ادامه برای شما عزیزان، بهترین سالن های آرایشی مردانه در شمال تهران را معرفی خواهیم کرد.

اسامی 10 تا از بهترین آرایشگاه مردانه در شمال تهران

آرایشگاه حمید بخشی

آرایشگاه حمید بخشی

آرایشگاه حمید بخشی را بدون شک می توان لایق بهترین آرایشگاه مردانه در شمال تهران تلقی کرد. این آرایشگاه تنوعی از خدمات آرایشی نظیر کوتاهی و کراتینه مو را به مشتریان خود ارائه می کند. اعضای این آرایشگاه از مهارت و تخصص بالایی برخوردارند و امکان پیاده سازی هر مدلی را دارا هستند. کیفیت خدمات این آرایشگاه به گونه ای است که هر فرد به دنبال اولین مراجعه به این آرایشگاه، به مشتری ثابت آن ها تبدیل می شود. در آرایشگاه حمید بخشی خدماتی مانند کوتاهی موی کودکان، پکیج های آرایشی مخصوص داماد و کراتینه کردن مو ارائه می شود. بنابراین اگر قصد دارید با نهایت جذابیت در مراسم عروسی خود حاضر شوید، گزینه خوبی روبروی شماست. آمار رضایت مشتریانی که به این سالن آرایشی مراجعه کرده اند، به طرز چشمگیری بالاست.

تلفن کاری:09126074167

آدرس : تهران، زعفرانیه، میدان الف، سعادت آباد، بلوار دریا

آرایشگاه سعید پورانداخت

آرایشگاه سعید پورانداخت

از دیگر سالن هایی که لایق لقب بهترین آرایشگاه مردانه در شمال تهران تلقی می شود، می توان به سالن سعید پورانداخت اشاره کرد. فرقی ندارد که مشتریان قصد دریافت خدماتی ساده مانند کوتاهی یا اصلاح ریش را داشته باشند، یا دنبال خدماتی تخصصی تر بگردند. آرایشگر های حرفه ای و خوش برخورد این سالن آرایشی، به خوبی به درخواست مشتریان توجه داشته و راه را برای تبادل نظر آن ها باز می گذارند. فضای مرتب و آرامش بخش این سالن، دیگر مزیت مهمی است که باید به آن اشاره کرد. در این مکان از زیباترین و مدرن ترین ابزارآلات و مبلمان استفاده می شود. به نظر می رسد همه چیز برای یک اصلاح راحت در این آرایشگاه فراهم است.

تلفن کاری : 02126379809

آدرس : تهران، نیاوران، مجتمع اطلس مال، اداری A3، واحد 523

آرایشگاه مسعود دهقان

آرایشگاه مسعود دهقان

از این سالن آرایشی می توان به عنوان یکی از لوکس ترین های شمال تهران یاد کرد. شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید بسیاری از افراد مشهور و یا همان سلبریتی ها برای دریافت خدمات آرایشی به این مرکز زیبایی مراجعه می کنند. در این آرایشگاه، هرآنچه که برای داشتن ظاهری زیبا و جذاب نیاز دارید، ارائه می شود؛ از وسایل تخصصی گریم گرفته تا رنگ مو و وسایل پاکسازی صورت. نکته قوّت این سالن آرایشی، بهره گیری از افراد کاربلد و متخصص است.

تلفن کاری : 02122824924

آدرس : تهران، نیاوران، نبش جماران، ابتدای کوچه مهر، پلاک 3، زنگ 1

آرایشگاه فرست کلاس

آرایشگاه فرست کلاس

احتمالا از نام این مرکز زیبایی تشخیص داده اید که چه گزینه سطح بالایی رو بروی شماست! آرایشگاه فرست کلاس را می توان یک سالن زیبایی درجه یک دانست که در منطقه زعفرانیه تهران مشغول ارائه متنوع ترین خدمات آرایشی است. کیفیت خدمات این آرایشگاه مردانه به اندازه ای بالاست که هیچ مشتری بدون رضایت از آن تا به حال خارج نشده است. اصلی ترین هدف اعضای این سالن آرایشی این است که تمامی مشتریان خود را با اولین مراجعه، به مشتری ثابت خود تبدیل کنند.

تلفن کاری : 09194709500

آدرس : تهران، زعفرانیه، انتهای ثارالله، بالاتر از بلوار بهزادی

سالن پیرایش هامیا

سالن پیرایش هامیا

اگر به دنبال یک سالن آرایشی با متنوع ترین خدمات در این زمینه هستید، بدانید که خوب گزینه ای روبروی شماست. شما عزیزان تنوعی از خدمات آرایشی حرفه ای را می توانید در این آرایشگاه دریافت کنید، از بوتاکس و کراتینه مو گرفته تا صافی آن و غیره. همچنین افرادی که در آستانه حضور در تالار عروسی به عنوان داماد هستند، برای حضور هرچه بهتر در مجلس عروسی خود، می توانند موهای خود را به دست آرایشگر های حرفه ای این سالن بسپارند. سالن پیرایش هامیا برای دامادان عزیزی که در آستانه رفتن به خانه بخت هستند، پکیج هایی کاملا حرفه ای در نظر گرفته است.

تلفن کاری : 02126454426

آدرس : تهران، اقدسیه، موحد دانش، بعد از گلستان جنوبی، پلاک 126، طبقه 3، واحد 303، آرایشگاه مردانه هامیا

مزایای حضور در بهترین آرایشگاه مردانه در شمال تهران

همانطور که کمی پیش تر در این مطلب اشاره کردیم، برخورداری از ظاهر زیبا هم برای آقایان و هم برای خانم ها دارای اهمیت بسیاری است. یکی از مهم ترین فاکتور های موثر بر جذابیت ظاهری، مو است. برخورداری از مدل موی زیبا و خاص، نقش مهمی در جذابیت آقایان داشته و تحقق این مدل جذاب، تنها از سوی پرسنل کاربلد بهترین آرایشگاه مردانه در شمال تهران ساخته است. بنابراین اوّلین مزیت حضور در چنین مرکز زیبایی، تضمین ایجاد ظاهری زیبا و جذاب، پس از پایان کار خواهد بود.

از طرف دیگر در بهترین آرایشگاه مردانه در شمال تهران، تماما از تجهیزات بهداشتی استفاده می شود. به طوری که نگرانی از بابت استفاده از تجهیزات آلوده نظیر تیغ اصلاح، ماشین موزن و غیره نخواهید بود. اگر چنین قاعده ای رعایت نشود، مشکلاتی مانند واکنش ها و حساسیت های پوستی ممکن است بروز کنند. نکته دیگری که باید اشاره کرد این است که در یک مرکز زیبایی حرفه ای، دست شما برای انتخاب سایر خدمات زیبایی هم باز است. به طوری که علاوه بر مو، می توانید برای اصلاح ریش های خود هم درخواست کنید.

مزایای حضور در بهترین آرایشگاه مردانه در شمال تهران

چگونه بهترین آرایشگاه مردانه در شمال تهران را ارزیابی کنم؟

اولین راه برای بررسی و ارزیابی چنین مرکزی، آنالیز نمونه کار پرسنل آن است. قطعا چنین جایی از اعضایی برخوردار است که توانایی اصلاح ریش و مو در بهترین مدل ها را دارا هستند. با نگاهی به صفحات مجازی هریک از این مرکز ها که به عنوان بهترین آرایشگاه مردانه در شمال تهران تلقی می شوند، می توانید به کیفیت کار آن ها پی ببرید. معمولا در این صفحات مجازی، علاوه بر بررسی نمونه کار های سالن، می توانید نظرات کاربران را هم بررسی کنید.

به علاوه اینکه آرایشگاهی که به عنوان بهترین آرایشگاه مردانه در شمال تهران تلقی می شود، به طور معمول از مراجعه کنندگان قابل توجهی برخوردار است. می توانید برای اطمینان از کیفیت کار  چنین مرکزی، نظر مراجع کنندگان آن را بپرسید. همچنین درصورتی که به تازگی از خدمات آن سالن استفاده کرده اند، خودتان دست به آنالیز شوید. یعنی ببینید که آیا مدل مو و ریش افرادی که از خدمات این سالن استفاده کرده اند، آیا در سطح کیفی خوبی قرار دارد یا خیر؟

کلام آخر

بهترین آرایشگاه های مردانه شمال تهران از وجود افرادی حرفه ای بهره مند هستند که توانایی انجام تنوعی از امور زیبایی و آرایشی را دارا هستند. یک سالن آرایشی حرفه ای، علاوه بر برخورداری از پرسنل کاربلد، باید از نظر رعایت بهداشت و برخورداری از امکانات کافی هم در بالاترین سطح ممکن باشد. در این مطلب تلاش کردیم شما را با بهترین آرایشگاه مردانه در شمال تهران و راه های تشخیص آن آشنا کنیم. امیدواریم با خواندن این مطلب، به خوبی توانسته باشید این مرکز زیبایی را بیابید. از اینکه ما را تا انتهای مطلب همراهی کردید از شما ممنونیم. حال نوبت شماست که تجربه خود را از حضور در بهترین آرایشگاه های مردانه شمال تهران با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)

یاسمن بیگی

من یاسمن ایل بیگی هستم، کارشناس تولید محتوای یونیک و موثر در ارتقای سایت، با بیش از ۴ سال سابقه در حوزه محتوا نویسی. علاقمند به محتوای زیبایی و ... اینجا هستم تا بهترین مطالب رو با شما به اشتراک بذارم. خیلی خوشحال میشم نظرتون رو درباره مقالم بدونم. زیر همین پست برام کامنت کن :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − سه =

دکمه بازگشت به بالا