آرایشگاه زنانهزیبایی

بهترین سالن فیبروز ابرو در شیراز ? معرفی 10 سالن برتر ⭐

برای انتخاب بهترین سالن فیبروز ابرو در شیراز باید به فاکتورهای مهمی توجه کنید تا یک سالن مورد اعتماد با پرسنل حرفه ای شناسایی نمایید. روش فیبروز ابرو برای کسانی که ابروهای نازکی دارند یا به دنبال تغییر فرم ابروهای خود هستند، انتخاب مناسبی خواهد بود. فیبروز ابرو باعث پر تر نشان دادن ابرو شده و چهره افراد را جوان تر می کند. نگران پیدا کردن بهترین سالن فیبروز ابرو در شهر شیراز نباشید. اینجا در پرشین بیوتی تعدادی از بهترین سالن های فیبروز و نکات انتخاب بهترین سالن را برایتان بیان می کنیم؛ بنابراین با ما همراه باشید.

نکات انتخاب سالن فیبروز ابرو در شیراز

برای انتخاب بهترین سالن فیبروز ابرو در شیراز باید به نکات مختلفی مانند موقعیت جغرافیایی و کیفیت ارائه خدمات توجه داشته باشید. یک سالن زیبایی فیبروز ابرو باید شرایط مناسب برای انجام این کار را داشته باشید. فیبروز یکی از روش های تتو محسوب می شود که باید در یک محیط کاملا استریل و تمیز انجام شود. مهم ترین نکات در انتخاب بهترین سالن فیبروز ابرو شامل:

 • موقعیت جغرافیایی: بهترین سالن فیبروز ابرو در شهر شیراز باید در یک محیط مناسب قرار گرفته باشد که دسترسی به آن از نقاط مختلف شهر کار سختی نباشد. سالن هایی که در مرکز شهر قرار می گیرند، معمولا مشتریان زیادی از سراسر شهر شیراز خواهند داشت.
 • بهداشت محیط: رعایت نکات بهداشتی در سالن های زیبایی اهمیت خیلی زیادی دارد. زمانیکه به دنبال بهترین سالن فیبروز ابرو هستید، توجه کنید که حتما محیط کار تمیزی در سالن در نظر گرفته شده باشد. با نگاه به تمیز بودن کف سالن و تجهیزات می توان به رعایت نکات بهداشتی در سالن پی برد. به دلیل حساسیت فیبروز ابرو و ایجاد برش در پوست در صورت تمیز نبودن تجهیزات امکان انتقال بیماری های ویروسی مانند ایدز وجود دارد.
 • تخصص و تجربه فیبروز کار: پرسنل سالن فیبروز ابرو باید مهارت بالا به همراه سابقه کافی در این زمینه داشته باشند. با توجه به نمونه کارها و کیفیت خدماتی که به مشتریان ارائه می شود می توان به تجربه و تخصص فیبروز کارهای یک سالن زیبایی پی برد. فیبروز آرتیست تازه کار نمی تواند فرم مناسبی به ابروها بدهد و بعد از پایان کار نتیجه رضایت بخش نخواهد بود.
 • نوبت دهی و رفتار با مشتری: نکته مهم دیگر در انتخاب بهترین سالن توجه به نحوه برخورد با مشتری است. در بهترین سالن ها همیشه رفتار مناسبی با مشتری دارند و به حرف های او توجه می کنند. سالن هایی که نوبت دهی منظمی ندارند و برنامه ریزی مشخصی نداشته باشند، انتخاب مناسبی برای خدمات فیبروز ابرو نیستند.
نکات انتخاب سالن فیبروز ابرو در شیراز

چه کسانی نباید از خدمات سالن فیبروز ابرو استفاده کنند؟

استفاده از روش فیبروز ابرو در بهترین سالن فیبروز ابرو در شیراز ممکن است برای برخی افراد محدودیت هایی داشته باشد. قبل از مراجعه به سالن و انجام فیبروز ابرو باید تحقیق کنید که آیا امکان انجام این روش زیبایی را دارید؟ در صورتی که شرایط خاصی داشته باشید، انجام فیبروز ابرو به زمان دیگری موکول می شود تا به شرایط عادی برگردید. انجام مشاوره با متخصص فیبروز می تواند کمک زیادی به شما کند تا از عوارض این روش زیبایی در امان بمانید. افراد دارای شرایط خاص نمی توانند فیبروز ابرو انجام دهند که شامل:

 • شکستگی در ناحیه ابرو در چند ماه اخیر
 • کمتر از سه روز از اصلاح ابرو گذشته باشد
 • آفتاب سوختگی شدید پوست در محل انجام فیبروز ابرو
 • عدم انجام فیبروز بلافاصله بعد از لایه برداری شیمیایی
 • افرادی که داروهای رقیق کننده خون مصرف می کنند
 • در صورت داشتن اختلالات در جریان خون و مشکلات خونی
 • خانم های باردار در ماه های مختلف بارداری و یا خانم های شیرده
 • انجام بوتاکس در ناحیه پیشانی در فاصله کوتاه با زمان فیبروز
 • بیماری های پوستی و اگزما در ناحیه ابرو با توجه به تشخیص پزشک
 • افراد مبتلا به بیماری های خاص مانند سرطان به دلیل مشکلات خونی
 • مصرف داروهای خاص و مشورت با پزشک و تشخیص به عدم انجام فیبروز

اگر جزو دسته های گفته شده هستید، در انجام فیبروز ابرو عجله نکنید. بهترین کار مشاوره با پزشک معالج یا پزشک پوست و مو است تا بررسی کند که انجام فیبروز ابرو برای شما مضر خواهد بود یا خیر. در صورتی که با پزشک مشورت نکنید، انجام فیبروز با شرایط گفته شده می تواند خطرات زیادی مانند عود کردن بیماری ها و بند نیامدن خون همراه باشد. توجه داشته باشید که سلامتی شما اهمیت زیادی دارد و در بهترین سالن ها به شما توصیه می شود در صورت بروز مشکل قبل از فیبروز ابرو به پزشک مراجعه کنید.

اسامی 10 تا از بهترین سالن فیبروز در شیراز

سالن چهل گیسو

سالن چهل گیسو

سالن چهل گیسو با مدیریت خانم زهرا قدیمی از بهترین سالن فیبروز ابرو در شیراز است که خدمات زیبای را به خانم ها ارائه می کنند. برای انجام فیبروز ابرو با بهترین مواد اولیه می توانید به این سالن مراجعه کنید. مهارت بالای پرسنل و فیبروز کار سالن به دلیل تجربه زیاد در سال های متوالی است. می توانید نمونه کارهای این سالن  در زمینه فیبروز ابرو را در پیجشان مشاهده کرده و به کیفیت کار پی ببرید.

تلفن کاری: ۰۷۱۳۶۲۸۹۲۰۷

آدرس: شیراز، عفیف آباد، کوچه ۴، ساختمان استاربن، طبقه دوم

سالن سارا غلامی

سالن سارا غلامی

سارا غلامی از بهترین فیبروز کارهای شهر شیراز است که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت می کند. در مرکز سارا غلامی خدمات مختلفی مانند فیبروز ابرو، میکرو پیگمنتیشن، میکرو اسکالپ، کانتور و شیدینگ لب، خط بن مژه و غیره انجام می شود. خانم غلامی سه سالن فعال در شیراز، تهران و عمان دارند که از مشهورترین سالن های فیبروز ابرو هستند. کیفیت بالای خدمات و رضایت بالای مشتری ها از ویژگی های مهم این سالن است.

تلفن کاری: ۰۹۱۷۳۸۰۰۹۵۴

آدرس: شیراز، خیابان قصردشت، بین کوچه ۳۸ و ۴۰، جنب خشکبار تفرشی، ساختمان تفرشی، طبقه ۲، واحد ۴

سالن سرور شکوهی

سالن سرور شکوهی

در سالن سرور شکوهی انجام فیبروز ابرو به صورت کاملا تخصصی اجرا شده و خدمات مختلفی به مشتریان ارائه می شود. خدمات مختلفی مانند بولد بروز، میکرو اسکالپ و آرایش دائم در این مرکز قابل انجام است. دوره های آموزشی فیبروز ابرو نیز در مرکز انجام می شود که در صورت نیاز می توانید در این دوره ها شرکت کنید. در این مرکز فیبروز آقایان نیز انجام شده و می توانند از خدمات تخصصی به صورت جداگانه استفاده کنند.

تلفن کاری: ۰۹۳۶۰۴۱۰۹۰۵

آدرس: شیراز، زرگری، ساختمان بارانا

سالن آمینا باقری

سالن آمینا باقری

سالن آمینا باقری به صورت تخصصی در زمینه آرایش دائم و فیبروز ابرو فعالیت می کند. این مرکز به عنوان بهترین سالن میکروبلدینگ و فیبروز ابرو شناخته می شود. برای اینکه ظاهر ابروهای خود را بهتر کنید، می توانید با دریافت نوبت برای مشاوره و انجام خدمات به مرکز مراجعه نمایید. حجم بالای نمونه کارهای تخصصی در این سالن نشان دهنده کیفیت بالای خدمات سالن و مشتریان زیاد است.

تلفن کاری: ۰۹۱۳۰۹۱۵۸۷۷

آدرس: شیراز، معالی آباد، بعد خلبانان، ساختمان اداری تجاری دیاموند، طبقه ۷، واحد ۷۰۲

سالن فاطمه جعفری

سالن فاطمه جعفری

خدمات تخصصی آرایش دائم و فیبروز ابرو در سالن فاطمه جعفری در شهر شیراز انجام می شود. در صورتی که به دنبال یک مرکز مطمئن با رعایت نکات بهداشتی هستید، این سالن می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

تلفن کاری: 091753092805

آدرس: شیراز، معالی آباد، کوچه ۳۱، ساختمان اوتانا، طبقه ۶، واحد ۶۰۴

هزینه فیبروز ابرو در شیراز

یکی از موارد مهمی که برای مشتریان و زیباجویان اهمیت خیلی زیادی دارد، هزینه خدمات فیبروز ابرو است. یکی از عواملی که در تعیین هزینه خدمات فیبروز در بهترین سالن فیبروز ابرو در شیراز تاثیر دارد، میزان شهرت و تجربه پرسنل یک سالن است. سالن های فیبروز ابرو در شهر شیراز بسیار زیاد هستند، اما همه ی آن ها شهرت بالایی ندارند. برخی از سالن ها به دلیل فعالیت در فضای مجازی و تبلیغات گسترده شهرت پیدا کرده و تعداد مشتریان زیادی دارند. هر سالنی که شهرت زیاد پیدا کند و تعداد مشتریان آن زیاد شود، هزینه خدمات خود را افزایش می دهد.

هزینه فیبروز ابرو با توجه به مدل هاشور و تراکم آن نیز مشخص می شود. کسانی که ابروهای پرتری دارند، هزینه کمتری بابت فیبروز ابرو پرداخت می کنند. کسانی که ابروی کم حجمی دارند، زمان بیشتری برای انجام فیبروز ابرو آن ها باید در نظر گرفته شود و به همین ترتیب هزینه ها هم افزایش پیدا می کند. معمولا فیبروز کارهای حرفه ای به مرور زمان هزینه خدمات را بالا می برند و فیبروز ابرو را با کیفیت عالی انجام می دهند. فیبروز کاران تازه کار نیز برای جلب مشتری قیمت های کمتری به شما پیشنهاد می دهند. در صورتی که فیبروز کار مهارت کافی در این کار نداشته باشد می تواند به ابروهای شما آسیب بزند.

اولویت شما در انتخاب بهترین سالن فیبروز ابرو، نباید تنها قیمت ها و هزینه باشد؛ اما بخشی از ماجرا میزان هزینه فیبروز ابرو است. هزینه نهایی خدمات فیبروز با توجه به پوست شما و تعداد جلسات ترمیمی که نیاز است مشخص می شود. روش فیبروز در حال حاضر در مراکز مختلف با هزینه یک میلیون و بیشتر انجام می شود. با بررسی سالن های مختلف و هزینه هایی که دریافت می کنند، یک سالن معتبر را با هزینه مناسب انتخاب کنید تا بعدا به مشکل بر نخورید.

هزینه فیبروز ابرو در شیراز

مدت زمان ماندگاری فیبروز ابرو چقدر است؟

مدت زمان انجام فیبروز ابرو در بهترین سالن فیبروز ابرو در شیراز بستگی به عوامل مختلفی دارد. توجه داشته باشید که فیبروز ابرو یک روش نیمه دائمی است و بعد از مدتی کم رنگ می شود. البته مدت زمان ماندگاری فیبروز و هاشور ابرو بستگی به سبک زندگی و عوامل دیگر دارد. یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در ماندگاری فیبروز ابرو نوع پوست شخص مراجعه کننده است. پوست معمولی گزینه مناسب تری برای انجام فیبروز ابرو است و مواد به خوبی جذب می شوند. اما کسانی که پوست چرب دارند در مدت کوتاه تری تتو ابرو پاک شده و باید دوباره آن را تمدید کنند.

توجه به مراقبت های بعد از انجام فیبروز ابرو در ماندگاری آن تاثیر مستقیم دارد. این مراقبت ها شامل عدم انجام لایه برداری و بوتاکس، انجام ندادن ورزش های سنگین، پرهیز از حمام بخار، عدم استفاده از لوازم آرایشی و غیره است. با رعایت نکات مراقبتی مدت زمان ماندگاری فیبروز چندین ماه بیشتر می شود.

مواد و رنگی که در فیبروز ابرو استفاده می شود هم در میزان ماندگاری تاثیر دارد. در صورت استفاده از رنگ و مواد درجه یک تا مدت ها نیازی به تمدید فیبروز ابرو نیست. تخصص و مهارت فیبروز کار و نوع برش هایی که در پوست ایجاد می کند هم در ماندگاری تاثیر دارند. میزان برش در ابرو نباید خیلی سطحی یا عمقی باشد و فیبروز کار ماهر اندازه دقیق را به راحتی تشخیص می دهد.

کلام آخر

در بهترین سالن فیبروز ابرو در شیراز، خدمات با بالاترین سطح کیفیت انجام شده و نتیجه کار ابروهای زیبا متناسب با چهره شما خواهد بود. با انتخاب یک سالن تمیز و مناسب می توانید سلامت پوست خود را تضمین کنید. حتما به سالن های معروف و دارای پرسنل حرفه ای مراجعه کنید تا کار فیبروز ابرو به بهترین شکل انجام شود. امیدواریم مطالب بیان شده برای شما مفید بوده باشد. لطفا نظرات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (4 امتیاز)

یاسمن بیگی

من یاسمن ایل بیگی هستم، کارشناس تولید محتوای یونیک و موثر در ارتقای سایت، با بیش از ۴ سال سابقه در حوزه محتوا نویسی. علاقمند به محتوای زیبایی و ... اینجا هستم تا بهترین مطالب رو با شما به اشتراک بذارم. خیلی خوشحال میشم نظرتون رو درباره مقالم بدونم. زیر همین پست برام کامنت کن :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا