پرشین بیوتیسالن زیبایی

بهترین سالن اوزون تراپی در شیراز ? معرفی 10 سالن برتر ⭐

بهترین سالن اوزون تراپی در شیراز می تواند انتخاب مناسبی برای افراد بیمار و دارای مشکلات پوستی باشد. در این مراکز با کمک روش اوزون درمانی و افزایش اکسیژن رسانی به بافت ها وضعیت سلامتی فرد بهبود پیدا می کند. برخی افراد تصور می کنند که اوزون درمانی یک روش زیبایی است؛ اما این روش برای درمان دردهای بخش های مختلف بدن مانند کمر و پا کاربرد زیادی دارد. برای اینکه بتوانید بهترین مراکز اوزون تراپی دولتی و خصوصی را بشناسید ادامه مطلب را از دست ندهید.

بهترین سالن اوزون تراپی چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین سالن اوزون تراپی در شیراز ویژگی های خاصی دارد که باعث شده در بین مراکز مختلف ویژه تر شناخته شود. در این مراکز معمولا متخصصان حرفه ای با تجهیزات پیشرفته به درمان بیماران می پردازند. داشتن تجربه و سابقه خوب در این زمینه می تواند در شهرت این سالن ها تاثیر مستقیم داشته باشد. مهم ترین ویژگی های سالن اوزون تراپی در شیراز شامل:

 • پرسنل بهترین سالن اوزون تراپی در شهر شیراز باید اخلاق و رفتار مناسبی داشته باشند. نحوه صحبت کردن و برخورد با بیمار اهمیت خیلی زیادی دارد. در بهترین سالن ها معمولا افراد با تجربه بوده و می توانند با صبر و حوصله با بیماران برخورد کنند.
 • رعایت نکات بهداشتی در محیط سالن اهمیت خیلی زیادی دارد. در سالن های معتبر تیم خدمات و نظافت سالن به صورت روزانه در حال فعالیت بوده و اجازه نمی دهند محیط سالن آلوده شود. استفاده از وسایل یک بار مصرف برای هر بیمار می تواند از انتقال بیماری های مختلف جلوگیری کند.
 • یک سالن مناسب و معتبر معمولا هزینه های زیادی از بیماران دریافت نمی کند. هزینه های معمول ارائه خدمات اوزون تراپی توسط مراکز معتبر اعلام می شود و سالن های دولتی با توجه به هزینه های موجود قیمت مناسبی به شما پیشنهاد می دهند.
 • وجود تجهیزات و امکانات پیشرفته در یک سالن هم نکته بسیار مهمی است. بهترین سالن ها همیشه تجهیزات و امکانات جدید را مورد استفاده قرار داده تا در روند درمان بیمار با اوزون تراپی اختلالی به وجود نیاید. در تجهیزات مدرن، قابلیت های بیشتری گنجانده شده تا در سرعت و تاثیر اوزون تراپی اثرات بهتری داشته باشند.
 • موقعیت جغرافیایی بهترین مرکز اوزون تراپی در شیراز باید به گونه ای باشد تا بیماران به راحتی از بخش های مختلف شهر به مرکز مراجعه کنند.
بهترین سالن اوزون تراپی چه ویژگی هایی دارد؟

مهم ترین کاربردهای اوزون تراپی

اوزون تراپی به تزریق گاز اوزون به بخش های مختلف بدن انجام می شود. این گاز قدرت زیادی دارد و در بدن به اکسیژن تبدیل می شود. این گاز قابلیت ضد عفونی و اکسید کنندگی بسیار قوی دارد که تاثیرات مفیدی روی بدن می گذارد. گاز اوزون کاربردهای خیلی زیادی دارد و یکی از کاربردهای معروف آن تزریق در مفاصل توسط دکتر در بهترین سالن اوزون تراپی در شیراز است. گاز اوزون می تواند میزان خونرسانی و اکسیژن بافت را افزایش داده و به دنبال آن از درد بیمار کاسته می شود. مهم ترین کاربردهای اوزون تراپی شامل:

 • درمان آلرژی و آنفولانزا
 • برای بالا بردن گردش خون در بدن
 • تقویت سیستم ایمنی با تزریق اوزون
 • برای جوانسازی و کند کردن روند پیری
 • برای درمان دیسک کمر و مشکلات زانو
 • استفاده از اوزون تراپی برای پاکسازی کبد
 • درمان بیماری های سرطانی و کاهش درد بیمار
 • برای درمان ریزش مو و افزایش تراکم و رشد مو
 • از بین بردن بیماری های ویروسی مانند هپاتیت و تبخال
 • کاربرد اوزون در از بین بردن عفونت های موجود در بدن
 • افزایش انرژی در بدن افراد و کاهش خستگی از طریق اوزون تراپی

کاربردهای اوزون تراپی تنها به این موارد خلاصه نمی شود و استفاده از این روش در پزشکی بسیار گسترده تر است. در صورتی که در بخش های مختلف بدن خود درد داشته باشید ممکن است پزشک انجام اوزون تراپی را به شما پیشنهاد دهد. در این صورت حتما باید این روش درمانی را انجام دهید تا روند بهبودی شما سرعت پیدا کرده و احساس درد نداشته باشید. البته اثرات اوزون تراپی به انتخاب درست بهترین سالن ها با پزشکان ماهر هم بستگی خواهد داشت.

اسامی۱۰ تا از بهترین سالن اوزون تراپی شیراز

سالن دکتر محمد سعید مهاجری

سالن دکتر محمد سعید مهاجری

یکی از بهترین سالن اوزون تراپی در شیراز سالن دکتر مهاجری است که از بهترین دکترهای فعال در این زمینه هستند. دکتر مهاجری جراح و متخصص ارتوپد در زمینه ارتروسکوپی و تعویض مفصل زانو و لگن است که در شهر شیراز فعالیت دارند. برای انجام اوزون تراپی در شهر شیراز می توانید از این سالن کمک بگیرید و خدمات توسط بهترین جراح انجام می شود. در صورتی که در ناحیه زانو درد دارید این سالن بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

تلفن کاری: 07132331307

آدرس: فارس، شیراز، خیابان کریمخان زند، ساختمان پزشکان فارس، طبقه 5

سالن درد توانا

سالن درد توانا

سالن درد توانا از جمله اولین سالن های اوزون تراپی در شهر شیراز است که خدمات خیلی خوبی به بیماران ارائه می کند. این سالن با مدیریت دکتر حسین ارجمند که متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند فعالیت دارد. دکتر تجربه زیادی در انجام اوزون تراپی داشته و با توجه به مشکلات شما بهترین راه حل را پیشنهاد می دهد. خدمات مختلفی مانند تزریق مفصلی، اوزون تراپی، بلاک های عصبی، لیزر، فیزیوتراپی، ورزش درمانی و درمان های غیر جراحی در سالن انجام می شود. در صورت داشتن بیماری های پوکی استخوان، آرتروز، سر و گردن، ستون فقرات، نوروپاتی و غیره می توانید به این سالن مراجعه کنید.

تلفن کاری: 07136279283

آدرس: شیراز، بلوار چمران (ابیوردی)، روبروی استخر انقلاب، نبش کوچه 11

سالن درد ناب

سالن درد ناب

سالن درد ناب از جمله بهترین سالن اوزون تراپی در شیراز است که توسط پزشکان حاذق اداره می شود. دکتر رادمهر و دکتر ذاکری از بهترین متخصصان سالن هستند که با کمک علم روز دنیا به درمان بیماران می پردازند. هدف تاسیس سالن ناب ارائه خدمات بهتر به بیماران و کاهش درد آن ها بوده است. خدمات مختلفی مانند اوزون تراپی، فیزیوتراپی، تزریق پی آر پی، تزریق ژل، ورزش درمانی، درمان درد، خار پاشنه، دیسکو ژل و غیره انجام می شود.

تلفن کاری: 07132311091

آدرس: شیراز، معدل غربی، مجتمع پزشکی تابا

سالن دکتر زهره عشقی

سالن دکتر زهره عشقی

دکتر زهره عشقی به عنوان متخصص عضلات، استخوان و مفاصل در شهر شیراز فعالیت دارند. دکتر عشقی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی بوده و برای درمان درد های کمر و دیسک بدون جراحی راه حل های مناسبی ارائه می کند. اوزون تراپی در این مجموعه با توجه به استاندرادهای روز دنیا و با کمک تجهیزات پیشرفته انجام می شود. با توجه به مهارت و تخصصی که پزشک دارد کار اوزون تراپی در این مرکز به راحتی انجام خواهد شد.

تلفن کاری: 09337255000

آدرس: شیراز، خیابان زند، روبروی بیمارستان فقیهی (سعدی)، حد فاصل صورتگر و پوستچی، ساختمان هانیه، طبقه دوم، واحد 7

سالن دکتر محمد رضا رستمی

سالن دکتر محمد رضا رستمی

یکی از سالن های معروف در شهر شیراز سالن دکتر رستمی است که خدمات مختلفی به بیماران ارائه می کند. دکتر رستمی در زمینه متخصص مفاصل و ستون فقرات مدارک علمی معتبری دریافت کرده و امکان نوبت دهی اینترنتی نیز وجود دارد. استفاده از حرکات ورزشی برای توانبخشی و انجام اوزون تراپی برای کاهش درد از تخصص های دکتر است.

تلفن کاری: 07136517573

آدرس: شیراز، بلوار دکتر حسابی، بلوار آفرینش، مقابل پمپ گاز، درمانگاه آفرینش

اوزون تراپی چگونه انجام می شود؟

انجام اوزون تراپی در بهترین سالن اوزون تراپی در شیراز مراحل خاص خود را دارد که باید توسط پزشکان متخصص انجام شود. استفاده از روش اوزون تراپی می تواند در کنترل درد عضلات و مفاصل موثر باشد و بیمار درد دیسک کمر یا مفاصل را احساس نکند. روند انجام و اثرگذاری این روش اهمیت خیلی زیادی دارد و در صورتی که به صورت اصولی و علمی انجام نشود عوارضی به دنبال خواهد داشت. بنابراین اولین و مهم ترین کاری که باید انجام بدهید پیدا کردن یک سالن معتبر در این زمینه است که مراجعه کنندگان از تاثیر اوزون تراپی راضی باشند.

زمانی که بهترین سالن در شهر شیراز را انتخاب کردید باید برای پذیرش به سالن مراجعه کنید. با توجه به مشورت با پزشک در صورت باردار نبودن و نداشتن بیماری های خاص روند درمان اوزون تراپی آغاز می شود. در ابتدا از شما خواسته می شود تا لباس های مناسب سالن را بپوشید روی تخت دراز بکشید. ناحیه مورد نظر می تواند در کمر، مفاصل، زانو یا هر بخش دیگری باشد. در محل درد بی حسی تزریق می شود تا بیماری حین اوزون تراپی درد احساس نکند.

در این مرحله باید با استفاده از روش هایی مانند سونوگرافی محل دقیق مهره ها و مفاصل مشخص شود. اوزون از طریق سوزن به بدن تزریق می شود. تنها یک پزشک حاذق و با تجربه می تواند بر اساس تجربه خود بهترین محل تزریق اوزون را شناسایی کند. بعد از تزریق اوزون به بدن فرد دارو در بدن پخش شده و به مرور خونرسانی و اکسیژن بافت را افزایش می دهد. مراقبت های زیادی برای بعد از انجام اوزون تراپی وجود دارد که حتما به آن ها توجه کنید.

اوزون تراپی چگونه انجام می شود؟

مراقبت های بعد از اوزون تراپی

بعد از انجام این روش درمانی در بهترین سالن اوزون تراپی در شیراز باید به نکات مراقبتی بعد از آن توجه ویژه ای داشته باشید. به دست آوردن بهترین نتیجه بعد از اوزون تراپی به رعایت نکات مهم در دوران نقاهت بستگی دارد. مهم ترین مراقبت هایی که باید بعد از اوزون تراپی رعایت شوند شامل:

 • بعد از اوزون تراپی باید به اندازه کافی استراحت کنید و خیلی سریع کارهای سنگین انجام ندهید.
 • اگر به صورت حرفه ای ورزش می کنید تا چند روز بعد از اوزون تراپی نباید ورزش سنگین انجام بدهید.
 • برای اثرگذاری بیشتر و حفظ رطوبت بدن بعد از انجام اوزون تراپی آب به مقدار زیاد بنوشید.
 • ترجیحا تا حدود یک هفته از رانندگی پرهیز کنید.
 • بعد از یک روز باید پیاده روی آرام را شروع کنید تا عضلات و مفاصل شما نیروی کافی را به دست بیاورند.
 • بلافاصله بعد از اوزون تراپی دوش نگیرید؛ اما چند ساعت بعد دوش آب ولرم بگیرید.
 • مصرف غذاهای خانگی و سالم به همراه میوه و مکمل های ویتامینی می تواند در روند بهبودی شما تاثیر بسیار مثبتی داشته باشد.
 • اگر وزن شما بالا است باید در این مدت سعی کنید وزن خود را کاهش داده و از چاقی جلوگیری کنید.

کلام آخر

با شناخت درست از بهترین سالن اوزون تراپی در شیراز می توانید در یک محیط مناسب و زیر نظر متخصص درمان شوید. میزان مشکلات عضلانی و جسمی در افراد روز به روز بیشتر می شود و اوزون تراپی به عنوان یک روش کم خطر در موارد مختلفی استفاده می شود. حتما قبل از انجام اوزون تراپی با پزشک مشورت کرده و مشکلات و بیماری های خود را با آن ها در میان بگذارید. در این مقاله به بررسی سالن ها و روش اوزون تراپی پرداختیم تا با آگاهی کامل بتوانید بهترین سالن را انتخاب کنید. نظرات خود را در مورد روش اوزون تراپی با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (4 امتیاز)

یاسمن بیگی

یاسمن ایل بیگی کارشناس تولید محتوا یونیک و موثر در ارتقای سایت، با ۴ سال سابقه در حوزه محتوا نویسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 15 =

دکمه بازگشت به بالا