پرشین بیوتیسالن زیبایی

بهترین سالن تتو در شیراز ✔ معرفی 10 سالن برتر⭐

در بهترین سالن تتو در شیراز، انواع طرح های تتو روی پوست بدن اجرا می شوند که زیبایی خاصی دارند. یکی از مهم ترین نکاتی که در سالن های تتو باید به آن توجه شود، رعایت بهداشت برای جلوگیری از بیماری های ویروسی است. شما در اتاق تتو ارتیست در شیراز می توانید با خیال راحت طرح مورد نظرتان را به تتو آرتیست نشان داده تا روی پوست شما حک شود. بهتر است که خدمات تتو حتما در سالن های دارای مجوز انجام شود. در ادامه مطلب به بهترین سالن های تتو اشاره می کنیم، پس با پرشین بیوتی همراه بمانید.

نکات مهم قبل از مراجعه به سالن تتو

شما قبل از مراجعه به بهترین سالن تتو در شیراز باید اطلاعات کاملی در مورد کیلنیک و کیفیت کار آن ها به دست بیاورید. اولین نکته مهم بررسی مجوز تتو آرتیست در آن سالن است. حتما از مسئول سالن بخواهید که مجوز کار خود را به شما نشان بدهند تا خیال شما از این بابت راحت باشد. معمولا مراکزی که مجوز ندارد و معتبر نیستند به صورت حرفه ای کار نمی کنند. مراجعه به یک تتو آرتیست نامعتبر می تواند خطرات جبران ناپذیری روی سلامتی شما داشته باشد. علاوه بر مجوز باید توجه کنید که تتو آرتیست در چه دوره هایی شرکت کرده و گواهینامه های بین المللی دارد یا خیر.

نکته مهم دیگر اطلاع از قیمت کار تتو در یک سالن است. در برخی از سالن های قیمت های خیلی بالا و غیر معقول از مشتری درخواست می شود. شما حتما قبل از مراجعه به سالن از طریق فضای مجازی عکس طرح خود را برای آن ها ارسال کنید. تتو آرتیست با مشاهده عکس می تواند قیمت نهایی کار را به شما اعلام کند. بهتر است که از چند سالن معتبر در شهر قیمت بگیرید تا متوجه رنج قیمتی این کار شوید. البته به این نکته نیز توجه کنید که کیفیت مهم تر از قیمت انجام تتو است.

نکته مهم قبل از مراجعه به سالن تتو توجه به زمان انجام این کار است. برنامه های خود را باید به گونه ای هماهنگ کنید که زمان کافی برای انجام تتو داشته باشید. قبل از مراجعه از تتو کار بپرسید که انجام تتو چقدر زمان می برد. به طور معمول با توجه به طرح تتو از نظر بزرگی و سخت بودن این زمان متغیر خواهد بود. حضور به موقع شما در سالن نیز از نکات مهمی است که حتما باید به آن توجه کرد. در صورتی که به موقع به سالن مراجعه نکنید ممکن است تتو آرتیست به کار دیگری مشغول شود و زمان زیادی را باید منتظر بمانید.

نکات مهم قبل از مراجعه به سالن تتو

اهمیت رعایت بهداشت در سالن تتو

رعایت بهداشت در بهترین سالن تتو در شیراز مهم ترین اصل است و در این سالن ها به نکات بهداشتی اهمیت زیادی داده می شود. اولین نکته رعایت بهداشت محیط و سالن انجام تتو است. معمولا تتو آرتیست ها اتاق جداگانه داشته و در یک محیط تمیز کار تتو را انجام می دهند. رعایت نظافت کف سالن و بخش های مختلف آن اهمیت زیادی دارد. از ظاهر یک سالن می توان به بهداشت و تمیزی آن پی برد. نیروی خدمات سالن ها باید به صورت روزانه محیط را از آلودگی ها تمیز کند.

در اتاق تتو آرتیست، تخت و صندلی که استفاده می شوند باید کاملا تمیز و بهداشتی باشند. در صورتی که نیاز به دراز کشیدن روی تخت باشد، باید از روکش های یک بار مصرف استفاده شود. بیماری هایی مانند ایدز، زگیل و غیره از راه خون و پوست به بدن افراد منتقل می شوند. به علت خونریزی در زمان انجام تتو، در صورت رعایت نکردن بهداشت امکان انتقال بیماری ایدز وجود دارد. بیماری های ویروسی خیلی زیادی وجود دارند که از راه پوست با برخورد ویروس به بدن منتقل می شوند. بنابراین تمیز بودن سالن روی سلامت شما تاثیر مستقیم دارد.

علاوه بر محیط، تمیز بودن ابزار و وسایل کار تتو آرتیست و دست او نیز بسیار مهم است. معمولا تتو آرتیست ها از دستکش یکبار مصرف استفاده می کنند که از انتقال بیماری به افراد مختلف جلوگیری می شود. ابزار تتو یکبار مصرف نیستند و برای افراد مختلف استفاده می شوند. حتما در زمان مراجعه به بهترین سالن از تتو کار بخواهید که همان زمان وسایل کار را با الکل به صورت کامل ضد عفونی کند. مراقبت های بعد از تتو هم تا زمانی که زخم ها کاملا خوب شوند بسیار مهم است.

اسامی 10 تا از بهترین سالن تتو در شیراز

سالن تتو سعیده حیاتی

سالن تتو سعیده حیاتی

سالن تتو سعیده حیاتی از جمله بهترین سالن تتو در شیراز است که خدمات تتو را با کیفیت بالا ارائه می کند. در این سالن تتو آرتیست های حرفه ای فعالیت داشته و طرح های مختلف را روی پوست شما اجرا می کنند. این سالن مخصوص خانم ها بوده و تتو فقط روی پوست خانم ها انجام می شود. محیط بهداشتی و قیمت مناسب خدمات، مهم ترین مزایای انجام تتو در این سالن هستند.

تلفن کاری: 09178087606

آدرس: شیراز، ارم، خیابان سروناز، روبه روی بینا گستر

سالن تتو سوین

سالن تتو سوین

سالن تتو سوین از جمله سالن های تخصصی در زمینه تتو خانم ها است که تتو صورت و بدن در آن جا قابل انجام است. انواع سبک های تتو ماندلا، فونت های فارسی و انگلیسی، مینیمال، سه بعدی و رنگی انجام می شود. نوبت دهی سالن از طریق شماره تماس و پیج است. این مجموعه مجوزهای لازم برای انجام تتو را دارند.

تلفن کاری: 09175939495

آدرس: شیراز، فرهنگ شهر، بلوار کسایی، خ کسایی هشتم، خ رجایی ۴۲/۶

سالن تتو آوا

سالن تتو آوا

در این سالن خدمات تخصصی تتو برای خانم ها انجام می شود که شامل تتو صورت و بدن است. آرایش دائم صورت از جمله شاخه های تتو است که در این سالن اجرا می شود و چهره شما را تغییر خواهد داد. در این مرکز انجام تتو بدون خونریزی و درد بوده و پوست شما تغییر رنگ خیلی زیادی نخواهد داشت. استفاده از بی حسی قوی به شما کمک می کند تا دردی در حین انجام کار نداشته باشید.

تلفن کاری: ۰۹۳۰۸۰۲۵۸۵۸

آدرس: شیراز، بلوار عرفان شرقی، کوچه ۱۵

سالن تتو کاسپین

سالن تتو کاسپین

یکی از بهترین سالن های تتو در شیراز برای آقایان همین سالن کاسپین است. در سالن کاسپین خدمات تتو به صورت کاملا حرفه ای و با مواد اولیه درجه یک انجام می شود. تتو آرتیست حرفه ای با مجوز رسمی در این مجموعه مشغول به کار است. رعایت نکات بهداشتی و قیمت های مناسب از ویژگی های مثبت انجام تتو در این سالن است. سبک های مختلف تتو از جمله سبک جئومتریک در این سالن اجرا می شود. هر طرح و رنگی در سالن کاسپین قابل اجرا است و از این نظر محدودیتی ندارد.

تلفن کاری: 09378223519

آدرس: شیراز، بلوار امام خمینی

سالن تتو مایسا

سالن تتو مایسا

یکی دیگر از سالن های برتر در حوزه تتو شهر شیراز سالن مایسا است. با مشاهده نمونه کارهای انجام شده در این مرکز به کیفیت خدمات ارائه شده توسط آن ها پی خواهید برد. جهت مشاوره می توانید از طریق شماره تماس یا مراجعه حضوری به سالن اقدام کنید.

تلفن کاری: ۰۹۳۳۹۲۸۵۷۹۱

آدرس: شیراز، فلکه گاز، نبش کوچه ۱۳ آذری، ساختمان ۵۶۲، طبقه فوقانی بانک ‌ملت و سپه

مراقبت های قبل از مراجعه به سالن تتو

شما قبل از مراجعه به بهترین سالن تتو در شیراز باید به نکات مهمی توجه کنید که در نتیجه نهایی کار تاثیر دارد. مراقبت های قبل از انجام تتو کمک می کنند تا پوست شما برای دریافت تتو آماده شده و طرح مورد نظر به زیبایی هر چه تمام تر روی پوست شما اجرا شود. مراقبت های قبل از تتو شامل:

  • مرطوب کردن پوست: رطوبت پوست اهمیت زیادی دارد و پوست های خشک معمولا آسیب پذیرتر هستند. محلی که تتو انجام می شود را از چند روز قبل با کمک کرم های مرطوب کننده، مرطوب نگه دارید. استفاده مرتب از مرطوب کننده به صورت دو بار در روز باعث می شود تا پوست شما به اصطلاح پوسته پوسته نشود.
  • هیدراته نگه داشتن بدن: هیدراته نگه داشتن بدن در مراحل انجام تتو تاثیر دارد. در صورتی که بدن شما هیدراته باشد در حین انجام تتو افت فشار ندارید و دهیدراتاسیون رخ نمی دهد. خاصیت ارتجاعی پوست اهمیت خیلی زیادی دارد و حین تتو باید پوست انعطاف پذیری داشته باشید. با مصرف میزان معینی از مایعات و آب می توانید بدن خود را هیدراته کنید.
  • لایه برداری و شیو پوست: استفاده از لایه بردار ها قبل از شیو موهای پوست به تمیز شدن آن و از بین بردن آلودگی های موجود در منافذ پوست کمک می کند. حتما قبل از انجام تتو باید محل تتو را شیو کنید و هیچ مویی در این ناحیه قرار نداشته باشد. برای شیو کردن با تیغ از فوم اصلاح استفاده کنید تا پوستتان آسیب نبیند.
  • توجه به رژیم غذایی قبل از تتو: رژیم غذایی در روزهای قبل از تتو بسیار مهم بوده و روی کیفیت کار اثر دارد. فرآیند تتو با خونریزی و التهاب زیادی همراه است که در صورت آماده نبودن با مشکل روبرو می شوید. برای کم کردن عوارض تتو باید از مصرف الکل خودداری کرده و نوشیدنی حاوی کافئین مصرف نکنید. از داروهای ضد انعقاد مثل آسپرین قبل از تتو استفاده نکنید که میزان خونریزی پوست شما زیاد نشود. استفاده از مواد غذایی مفید مانند میوه ها می تواند در روند بهبودی به شما کمک کند.
مراقبت های قبل از مراجعه به سالن تتو

هزینه خدمات تتو در شیراز

هزینه این خدمات در بهترین سالن تتو در شیراز متفاوت است و بستگی به انتخاب شما دارد. انجام تتو روی پوست به عنوان یک روش زیبایی شناخته می شود که نیاز به حساسیت و دقت بسیار بالایی دارد. معمولا هزینه های مرتبط با تتو با توجه به میزان مهارت تتو آرتیست، شهرت سالن انتخاب شده، تجهیزات پیشرفته و کیفیت مواد اولیه مورد استفاده در کار مشخص می شود. نکته مهم این است که انتخاب یک سالن نامعتبر با تتو آرتیست تازه کار برای اینکه هزینه کمتری پرداخت کنید، روشی کاملا اشتباه و خطرناک است. بهتر است با مقایسه سالن های مختلف به دنبال یک تتو آرتیست حرفه ای با هزینه های مناسب باشید.

البته هزینه خدمات تتو به طرح انتخابی شما بستگی دارد. در صورتی که نمی توانید خیلی هزینه کنید بهتر است که طرح های ساده و کوچک را انتخاب نمایید. هر چه طرح بزرگ تر و پیچیده تر باشد، قطعا زمان بیشتری صرف شده و هزینه کار نیز افزایش پیدا می کند. شما از طریق پیج و سایت سالن های تتو می توانید با آن ها ارتباط برقرار کرده و از قیمت های تتو و نمونه کارهای آن ها مطلع شوید.

کلام آخر

انجام تتو در بهترین سالن تتو در شیراز باعث می شود تا علاوه بر حفظ نکات بهداشتی و کیفیت کار هزینه های معقولی پرداخت کنید. هیچ وقت برای انجام تتو به سالن های غیر مجاز یا افراد تازه کار اعتماد نکنید. در این مطلب تعدادی از سالن های مجاز و حرفه ای در زمینه تتو در شهر شیراز به شما معرفی شد. با انجام تحقیق درباره این سالن ها می توانید بهترین مورد را انتخاب کرده و تتو را انجام دهید. در صورت امکان نظرات و پیشنهادات خود را در مورد سالن تتو با ما به اشتراک بگذارید.

امتیاز دهید.

یاسمن بیگی

یاسمن ایل بیگی کارشناس تولید محتوا یونیک و موثر در ارتقای سایت، با ۴ سال سابقه در حوزه محتوا نویسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − چهار =

دکمه بازگشت به بالا