پرشین بیوتیسالن زیبایی

بهترین سالن خدمات رنگ و مو در تهران ?‍♀️ معرفی 10 سالن برتر ⭐

از رایج‌ترین خدمات زیبای که منجر به تغییرات ظاهر و زیبایی موها می‌شود می‌توان به خدمات رنگ و مو اشاره کرد، برای انجام این تغییرات زیبا نیازمند مراجعه به بهترین سالن خدمات رنگ و مو در تهران خواهید بود. با توجه به حساسیت این کار انجام آن باید توسط افراد متخصص و دوره دیده صورت بگیرد تا دارای نتیجه‌ی مطلوب باشد. در ادامه مقاله بیشتر به این موضوع پرداخته شده است لذا تا انتها همراه ما باشید.

معیارهای انتخاب بهترین سالن خدمات رنگ و مو در تهران

از سالیان دور تمایل افراد به انجام خدمات رنگ و مو گسترده بوده است، به طوری که روزانه این صنعت در حال پیشرفت و ارائه تکنیک و روش‌های نوین و جدید است. انجام رنگ مو تغییر بسیاری در زیبای افراد به وجود می‌آورد و در مدت زمان کوتاهی هم بدون آسیب از بین می‌رود. لذا با چنین شرایطی گرایش بانوان به این خدمات زیبایی افزایش یافته است؛ اما همانطور که می‌دانیم انجام خدمات زیبایی در صورت غیر استاندارد و غیر اصولی منجر به آسیب‌ها و عواقب ناگوار می‌شو،د لذا با شناسایی بهترین سالن خدمات رنگ و مو در تهران انجام این خدمات را به پرسنل ماهر و دوره دیده بسپارید.

 • مدارک و تجارب تیم ارائه دهنده خدمات مو و رنگ: پرسنل سالن خدمات رنگ و مو می‌بایستی دوره دیده و دارای مهارت باشند؛ یعنی تضمین کننده کیفیت بالای کار و نتایج دلخواه مشتری باشند.
 • استفاده از مواد برند و محصولات اورجینال برای ارائه خدمات رنگ مو: مواد آرایشی مورد استفاده از مهمترین مسائلی است که باید سالن خدمات رنگ و مو آن را تضمین کند.
 • بررسی نمونه کارهای پیشین سالن: از دیگر عواملی که می‌تواند تا حد بسیار زیادی شما را کیفیت و اجرای عالی کار مطلع سازد مشاهده‌ی نمونه کارهای سالن است.
 • قیمت گذاری اقتصادی و مناسب: اینکه سالن خدمات رنگ و مو متناسب با مواد استفاده شده و دستمزد پرسنل قیمت گذاری را انجام داد باشد از سایر عوامل پراهمیت است که نیاز است آن را مورد بررسی قرار دهید.
 • تجهیزات نوین و پیشرفته: این نکته تاثیر بسزایی در اجرای عالیه خدمات زیبایی مو خواهد داشت، لذا از وجود تجهیزات پیشرفته مراکز زیبایی خدمات رنگ و مو مطمئن حاصل کنید.
 • ارائه مشاوره پیش از انجام خدمات رنگ و مو: ارائهمشاوره فنی پیش از انجام رنگ از دیگر عواملی است که باید سالن‌های خدمات رنگ و مو از آن برخوردار باشند.
هزینه خدمات بهترین سالن خدمات رنگ و مو در تهران

هزینه خدمات بهترین سالن خدمات رنگ و مو در تهران

موضوع هزینه یکی دیگر از عوامل موثر در انتخاب بهترین سالن خدمات رنگ و مو در تهران است، با توجه به آن که خدمات زیبایی مربوط به رنگ مو دارای هزینه بیشتر به نسبت سایر خدمات زیبایی است، بسیاری افراد به این موضوع دقت بسیاری دارند. اینکه شما بتوانید مرکز ارائه خدمات رنگ و موی را شناسایی کنید که طبق عرف و استاندارد قیمت گذار خدمات را انجام داده باشد باعث می‌شود تا شما از صرف هزینه‌های گزاف و غیرمعمول خودداری کرده و طبق خدمات دریافت کرده هزینه و مبالغی را پرداخت نمائید.

 • کیفیت مواد
 • رنگ ترکیبی
 • مهارت رنگ
 • حجم و قد موها
 • روش انجام مش
 • دکلره نمودن مو
 • آرایشگاه انتخابی
 • درصد اسیب دیدگی مو
 • تعداد دسته‌های مش شده
 • تغییر در رنگ زمينه مو
 • نوع هایلایت و مش انتخابی

موارد فوق در میزان هزینه خدمات رنگ و مو تاثیر مستقیمی دارند، در بسیاری از سالن‌ها با درج قیمت منصفانه بر نمونه کارها مشتریان را پیش از مراجعه از سطح قیمت خدمات آگاه می‌کنند که این نشان از عملکرد تضمینی و بدون شبهه‌ی بهترین سالن خدمات رنگ و مو در تهران است. شایان به ذکر است که با انتخاب رنگ کار حرفه‌ای جهت انجام رنگ آمیزی مو، این فرد ابتدا با توجه به تخصص خود و استفاده از برخی مواد به رسیدگی و تقویت ریشه مو می‌پردازد، تا مو در ایده‌آل ترین شرایط قرار گرفته و در انتها کمترین آسیب ممکن شامل حال مو شود، برای حفظ سلامت و تغییر زیبا و در عین حال سلامت مو با پیگیری‌های مداوم سالن متخصص رنگ و مو استان خود را انتخاب کنید.

اسامی 10 تا از بهترین سالن خدمات رنگ و مو در تهران

سالن خدمات رنگ و مو الهه حاتمی

سالن خدمات رنگ و مو الهه حاتمی

سالن خدمات رنگ و مو الهه حاتمی که در الهیه استان تهران قرار دارد، با بهترین تکنیک و مواد برند خدمات رنگ و مو را ارائه می‌دهد. با مراجعه به صفحات مجازی این مرکز زیبایی می‌توانید از نمونه کارهای بی‌نظیر آن اطلاع پیدا کنید، و علاوه بر آن می‌توانید از قیمت احتمالی و نوع برند مواد استفاده شده در ارائه خدمات این مجموعه مطلع شوید.

تلفن کاری:۰۹۳۹۶۷۰۶۸۰۵

آدرس: تهران، الهیه

سالن خدمات رنگ و مو آرزو بیوتی

سالن خدمات رنگ و مو آرزو بیوتی

تجهیزات پیشرفته و استفاده از مواد درجه یک و برند در اجرای خدمات رنگ و مو در مرکز زیبایی آرزو بیوتی از جمله ویژگی‌های این مرکز به شمار می‌رود، علاوه بر آن میزان رضایت بالای مشتریان و انجام خدمات با کیفیت و بدون آسیب از دیگر مواردی است که می‌توان از خصوصیات این مرکز دانست، ارائه خدمات تخصصی،سامبره، آمبره و بالیاژ از دیگر خدمات این مجموعه است.

تلفن کاری:۰۹۲۱۲۰۰۱۲۰۴

آدرس: تهران، قلهک

سالن خدمات رنگ و مو شیما محمد زاده

مجموعه خدمات رنگ و مو شیما محمدزاده دارای گواهی بهداشت و مدارک اخذ شده از مراکز بین‌المللی است، این مجموعه ارائه دهنده انواع خدمات بالیاژ، آمبره، سامبره و انواع رنگ‌های مو طبیعی با کیفیت بالا و بدون درصدی آسیب است. علاوه بر آن این مجموعه آموزش دهنده انواع خدمات رنگ مو به صورت آسان و در مدت زمان کوتاه است.

آدرس: تهران

سالن خدمات رنگ و مو آلما

سالن خدمات رنگ و مو آلما

این مرکز زیبایی با مدیریت سهیلا رحمانی جزو مراکز معتبر و شناخته شده در منطقه افسریه استان تهران است، ارجاعات بسیار به این مرکز زیبایی با توجه به استفاده از مواد با کیفیت و رضایت بالای مشتریان از خدمات انجام شده باعث شده تا این مرکز زیبایی در منطقه استان تهران شناخته شود. برای بررسی و شناخت بهتر عملکرد این مرکز رنگ و مو می‌توانید از صفحات مجازی آن استفاده کنید.

تلفن کاری: ۰۲۱۳۳۸۳۱۶۰۹

آدرس: تهران، افسریه، ۱۵ متری دون، نبش کوچه ۲۰، پلاک ۲۵۲، واحد ۱۱ سالن زیبایی آلما

سالن زیبایی تندیس شیرین قاسمی

سالن زیبایی تندیس شیرین قاسمی با تجربه بالغ بر ۲۰ سال امروزه ارائه انواع خدمات تخصصی رنگ و مو را با بهترین کیفیت و نتایج مطلوب در رزومه کاری دارد. با مراجعه به صفحات مجازی و سایت این مجموعه زیبایی می‌توانید از نمونه کارها و تجهیزات بروز و نوین این مجموعه مطلع شوید. قیمت گذاری مناسب و پرسنل حرفه‌ای و ماهر از مهمترین ویژگی‌های سالن زیبای تندیس شیرین قاسمی است.

تلفن کاری:۰۲۱۲۲۷۴۵۰۳۹_۴۰

آدرس: تهران، تجریش، خیابان فنا خسرو، پاساژ تندیس، طبقه ۲ غربی، واحد ۲۰۲

نحوه‌ی شناسایی بهترین سالن خدمات رنگ و مو در تهران

با درج نام چندین سالن معتبر و دارای گواهی و مدارک لازم دیگر شناسایی بهترین سالن خدمات رنگ و مو در تهران کاری آسان و شدنی است، وجود صفحات مجازی و اشتراک گذاری نمونه کارها توسط مراکز زیبایی خدمات رنگ و مو این امکان را به مشتریان می‌دهد که پیش انتخاب سالن از نحوه‌‌ی عملکرد، میزان قیمت احتمالی و مواد مصرفی سالن برای رنگ مو را مطلع شده و پس از سنجیدن تمامی جوانب اقدام به رزرو وقت و اخذ نوبت کند. بی شک انجام خدمات رنگ و مو در سالن‌های متخصص و شناخته شده استان تهران باعث اخذ نتایج مطلوب و دلخواه مشتری خواهد شد و تا جای ممکن درصد خطای کار کاهش می‌یابد.

در استان تهران در چند سال اخیر به وفور شاهد تاسیس مراکز مربوط به انجام خدمات زیبایی مو بوده‌ایم، اکثریت این سالن‌ها دارای صفحات فعال در دنیای مجازی هستند، اشتراک گذاری نمونه کارها و تضمین عملکرد بی نقص با ارائه‌ی کیفیت مواد آرایشی مصرفی در صفحات مجازی باعث جذب مخاطبان و رونق گرفتن این مشاغل شده و تبلیغ و ترویج خدمات زیبایی این مجموعه به راحتی و بدون صرف هزینه‌‌های آنچنانی اتفاق افتاده است، لذا با این توصیفات دیگر موانع و مشکلی برای شناسایی سالن رنگ و مو برای حتی مشتریان مبتدی هم نخواهد بود.

تنوع خدمات در بهترین سالن خدمات رنگ و مو در تهران‌

تنوع خدمات در بهترین سالن خدمات رنگ و مو در تهران‌

 • رنگساژ
 • لولایت مو
 • رنگ ریشه
 • رنگ موی بلند
 • رنگ موی ساده
 • رنگ موی کوتاه
 • هایلایت و مش مو

موارد ذکر شده بخش کوچکی از خدمات رنگ مو است که برترين سالن خدمات رنگ و مو در تهران ارائه آن را با نتایج مورد تایید مشتری و به صورت استاندارد برعهده می‌گیرد، اطلاع از جزئیات تنوع و چگونگی انجام خدمات رنگ مو برای شخص غیر حرفه‌ای ناممکن است، زیرا این صنعت به دلیل پیچیدگی و گسترش روزانه نیازمند تخصص و مهارت است، با گذراندن دوره‌های آموزشی خدمات رنگ و مو در نزد افراد متخصص و حرفه‌ای می‌توانید به راحتی بر کلیت و جزئیات مربوط به خدمات رنگ مو تسلط پیدا کنید. آرایشگر متخصص رنگ مو با تخصص و مهارتی که دارد به پردازش آناتومی مو مشتری می‌پردازد و پس از بررسی نوع مو و پوست سر بهترین راه حل را جهت ارائه خدمات زیبایی رنگ مو می‌کند تا کمترین میزان آسیب سلامت مو مشتری را تهدید کند.

کلام آخر

خدمات رنگ و مو از حساسیت بالایی برخوردار است لذا انجام آن در بهترین سالن خدمات رنگ و مو در تهران تحت هر شرایطی پیشنهاد می‌شود، در بخش های مختلف این مقاله به نکات حائز اهمیت در رابطه با انتخاب و خصوصیات و تنوع خدمات سالن زیبایی خدمات رنگ و مو پرداخته شده است، که مطالعه آن باعث کسب اطلاعات مفید شما در این زمینه خواهد شد، از افرادی که تا انتهای مقاله همراه ما بودند تقدیر و تشکر می‌کنیم و امیدواریم با اطلاعات کامل در زمان انجام خدمات رنگ و مو مرکزی متخصص و حرفه‌ای را انتخاب کنید و از دوچندان شدن موهای خود لذت ببرید.

5/5 - (1 امتیاز)

مینا میرحسینی

مینا میرحسینی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 3 =

دکمه بازگشت به بالا