آرایشگاه زنانهزیبایی

10 تا از بهترین میکاپ آرتیست در تهران 💇【سال1403】✔️

میکاپ آرتیست ها هنرمندانی هستند که در زمینه آرایش و گریم بانوان فعالیت می کنند. یک میکاپ آرتیست باتجربه با در نظر گرفتن اجزای صورت افراد تشخیص می دهد که چه آرایشی به چهره آن ها می آید. در واقع یک میکاپ آرتیست حرفه ای با معجزه رنگ ها، قرینه سازی و سازگاری هر رنگ با پوست به خوبی آشنا است؛ بنابراین با توجه به این موارد بهترین آرایش را برای چهره مورد نظر انتخاب می کند. در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین میکاپ آرتیست در تهران بپردازیم. اگر به دنبال اطلاعاتی در این زمینه هستید با ما همراه باشید. 

مهم ترین وظایف میکاپ آرتیست

میکاپ آرتیست وظایف مختلفی دارد. زمانی که میکاپ آرتیست مهارت کافی در انجام خدمات داشته باشد، می تواند وظایف خود را به خوبی انجام دهد. فراهم بودن امکانات و یک سالن مناسب در بهبود کیفیت خدمات تخصصی میکاپ تاثیر مستقیم دارد. در ادامه به وظایف میکاپ آرتیست اشاره می کنیم:

 • ارائه مشاوره های لازم به مشتری
 • شناسایی فرم صورت و رنگ پوست افراد و تشخیص نوع آرایش متناسب با چهره فرد
 • طراحی و اجرای میکاپ بر اساس فرم صورت و نظر شخص مراجعه کننده
 • تعیین بهترین و مناسب ترین رنگ و مواد آرایشی برای مشتری
 • ارائه بهترین میکاپ متناسب با چهره مشتری با استفاده از تجربه و آگاهی
 • پاکسازی آرایش و گریم پس از پایان کار
میکاپ چیست؟ و میکاپ آرتیست کیست؟

میکاپ چیست؟ و میکاپ آرتیست کیست؟

در حال حاضر اغلب بانوان خواهان داشتن چهره ای زیبا هستند. میکاپ نوعی هنر زیباسازی چهره است که باعث افزایش اعتماد به نفس در خانم ها می شود. هنر میکاپ یکی از تکنیک های معروف به شمار می رود که با ایجاد تغییرات در صورت افراد، رنگ و  روح تازه ای به چهره آن ها می بخشد. میکاپ، کار هر شخصی نیست و فردی ماهر و باتجربه برای این کار لازم است.

میکاپ آرتیست های حرفه ای به صورت تخصصی در زمینه میکاپ فعالیت دارند. بهترین میکاپ آرتیست در تهران باید به انواع میکاپ ها تسلط داشته باشد و بتواند به خوبی آن ها را اجرا کند. به شخصی که دارای مهارت و تجربه کافی برای اجرای میکاپی حرفه ای است، میکاپ آرتیست می گویند. میکاپ آرتیست شخص هنرمندی است که به صورت حرفه ای به آرایش و زیباسازی چهره افراد می پردازد.

یک میکاپ آرتیست ماهر با استفاده از تخصص خود در به کارگیری مواد و وسایل آرایشی، ظاهر بانوان را زیباتر می نماید. میکاپ آرتیست با معجزه رنگ ها و قرینه سازی آشنا است و می داند که چهره هر شخصی چه آرایشی نیاز دارد. اغلب بانوان می خواهند در بهترین روز زندگی خود یعنی روز عروسی چهره ای زیبا و طبیعی داشته باشند. بهترین میکاپ آرتیست چهره طبیعی افراد را زیباتر می کند و این خواسته بسیاری از عروس خانم ها در روز جشن عروسی آن هاست.

💇‍♀️ زیبایی خاصتجربه بهترین خدمات زیبایی در سالن های زیبایی
🌟 درخشش بیشترجلوه ها و درخششتان را با پرشین بیوتی بیشتر کنید
💅 دست‌هایی زیباخدمات ناخن حرفه ای برای دستان شما
💄 آرایش حرفه‌ایبهترین میکاپ برای درخشش بیشتر در هر مناسبت
🌸 پوست جوان و شادابمراقبت های پوستی و درمان های تخصصی برای پوست شما
✂️ جذابیت بی‌نهایتبهترین خدمات آرایشگری متناسب با هر نوع شخصیت!

اسامی 10 تا از بهترین میکاپ آرتیست در تهران

میکاپ آرتیست سارا حسینی

میکاپ آرتیست سارا حسینی

خانم سارا حسینی یکی از بهترین میکاپ آرتیست های شهر تهران است که سالن های آرایشی گوناگونی را در مناطق مختلف تهران مانند مرزداران، ولنجک و سعادت آباد اداره می کند. سارا حسینی برای انجام میکاپ های خود از محصولات آرایشی باکیفیتی چون MAC و CLARINS استفاده می کند.

تلفن کاری: 09121942489

آدرس: سعادت آباد، بلوار دریا، نبش خیابان رامشه، سالن زیبایی گیوا

میکاپ آرتیست مژگان دادفر

میکاپ آرتیست مژگان دادفر

از بهترین میکاپ آرتیست در تهران می توان مژگان دادفر را نام برد که دارای گواهی تخصصی آرایش و مراقبت پوست از کشور فرانسه است. مژگان دادفر در سال 1393 به عنوان یکی از کارآفرینان برتر شهر تهران معرفی شد. این میکاپ آرتیست معروف، در محدوده پاسداران تهران فعالیت دارد. مژگان دادفر در سال 2005 مدرک استادی بین المللی در زمینه میکاپ را دریافت کرد. ایشان چندین کتاب و مقاله معتبر دارد و به عنوان دستیار میکاپ هنرپیشگان معروف نیز به فعالیت پرداخته است.

تلفن:02122578688

آدرس: تهران خیابان پاسداران، خیابان دولت، نرسیده به سه راه نشاط و بلوار کاوه، پلاک 342

میکاپ آرتیست مریم رئوف

میکاپ آرتیست مریم رئوف

یکی دیگر از بهترین میکاپ آرتیست ها در تهران خانم مریم رئوف است که بیش از 10 سال تجربه در زمینه میکاپ و زیبایی دارد. مریم رئوف مدرک معتبر زیبایی و گریم از کمپانی mac کانادا را دارد و همچنین دارای نشان رسمی (پلاتین) لورآل فرانسه است. سالن زیبایی این میکاپ آرتیست تنها آرایشگاهی است که موفق به دریافت تندیس مشتری مداری از وزارت صنایع معدن و تجارت برای مدت سه سال متوالی شده است. ایشان یکی از بانوان کار آفرین موفق در زمینه میکاپ و زیبایی است. سالن زیبایی این میکاپ آرتیست در منطقه زعفرانیه تهران قرار دارد.

تلفن: 02128111125

آدرس: تهران زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، خیابان ب، بن بست هشتم، پلاک 3 سالن مریم رئوف

میکاپ آرتیست رزا متین

میکاپ آرتیست رزا متین

از دیگر میکاپ آرتیست های معروف شهر تهران خانم رزا متین است که در کشور فرانسه مهارت کسب کرده است. این میکاپ آرتیست به عنوان مربی تجهیزات آرایشی برند سامر خوارزمی در ایران شناخته می شود. رزا متین میکاپ های تخصصی را با تلفیقی از گریم های سینمایی ارائه می دهد و از جدیدترین متدهای میکاپ در کارهای خود استفاده می کند. این میکاپ آرتیست جدیدترین شیوه های میکاپ و آرایش پایدار را با مواد mac و ESTEELAUDE را به مشتریان خود ارائه می دهد.

تلفن: 09123235297

آدرس: تهران چهارراه پارک وی، خیابان الف جنوبی، آرایشگاه رزا متین

میکاپ آرتیست ساناز باورساد

میکاپ آرتیست ساناز باورساد

یکی از بهترین میکاپ آرتیست های تهران خانم ساناز باورساد است که 15 سال در زمینه میکاپ و گریم سابقه دارد. خانم ساناز باورساد مهارت بالایی در زمینه میکاپ و گریم دارد و علاوه بر ایران در کانادا نیز در زمینه میکاپ فعالیت دارد. ایشان کلیه دوره های آموزشی و آپدیت خود را نزد بهترین اساتید ایران و جهان سپری کرده است. خانم باورساد به همه سبک های آرایش مانند خلیجی، عربی، کلاسیک و… مسلط هستند و با جدیدترین تکنیک های روز دنیا آشناییت دارند.

شماره تلفن: 09122520201

آدرس: تهران، سعادت آباد، بلوار 24 متری، بین سوم و چهارم غربی، ساختمان ASA

ویژگی های یک میکاپ آرتیست حرفه ای چیست؟

یک میکاپ آرتیست حرفه ای دارای ویژگی های منحصر به فردی است که با استفاده از آن ها می تواند بهترین خدمات را در این زمینه ارائه دهد. در ادامه ویژگی های یک میکاپ آرتیست حرفه ای را بیان می کنیم با توجه به این ویژگی ها می توانید بهترین میکاپ آرتیست در تهران را انتخاب کنید.

 • علاقه و اشتیاق به کار: یکی از ویژگی های یک میکاپ آرتیست این است که به کار خود علاقه و اشتیاق فراوانی دارد. علاقه و اشتیاق یکی از ویژگی های مهم و کلیدی یک میکاپ آرتیست حرفه ای به شمار می رود؛ چرا که با وجود علاقه و اشتیاق به کار فرد می تواند کار باکیفیت تری به مشتریان خود ارائه دهد.
 • آشنایی با به روزترین تکنیک های میکاپ: یک میکاپ آرتیست موفق همواره با تکنیک های جدید و به روز آرایش آشناییت دارد و همواره در تلاش است مهارت ها و تجربه های خود را در این زمینه تقویت کند.
 • داشتن خلاقیت در کار: یکی از ویژگی های مهمی که یک میکاپ آرتیست حرفه ای را از دیگران متمایز می کند داشتن ایده های خلاقانه است. یک میکاپ آرتیست باید با استفاده از روش های گوناگون آموزش همواره خلاق بوده و در کار خود خلاقیت و نوآوری داشته باشد.
 • داشتن آلبوم کاری و رزومه قوی: یکی دیگر از ویژگی های میکاپ آرتیست حرفه ای این است که از رزومه قوی برخوردار باشد و یک آلبوم کامل از کارهای خود را برای مراجعان آماده کند. داشتن نمونه کار قوی توانایی و استعداد میکاپ آرتیست را نشان می دهد.
 • استفاده از محصولات آرایشی با کیفیت بالا: بهترین میکاپ آرتیست همواره از محصولات آرایشی با کیفیت در کار خود استفاده می کند. در واقع به کارگیری مواد و محصولات مرغوب نمایانگر شخصیت بالای یک میکاپ آرتیست است.
 • دارای مهارت ارتباطی و شخصیت شناسی: یک میکاپ آرتیست حرفه ای باید علاوه بر توانمندی و مهارت در کار بتواند با مشتریان خود به درستی ارتباط برقرار کند و شخصیت هر فرد را بشناسد و اینگونه با انتقال انرژی مثبت و احترام به افراد، آن ها را جذب کند.
ویژگی های یک میکاپ آرتیست حرفه ای چیست؟

نکات مهم هنگام انتخاب یک میکاپ آرتیست

یکی از مشغله های فکری خانم هایی که قرار است به زودی عروس شوند این است که چگونه یک میکاپ آرتیست حرفه ای پیدا کنند تا بتوانند در روز عروسی خود بدرخشند. با توجه به اینکه در اغلب شهرها سالن های زیبایی فراوانی وجود دارد؛ بنابراین باید در انتخاب میکاپ آرتیست نکاتی را مورد توجه قرار داد. در ادامه نکات مهمی که برای انتخاب بهترین میکاپ آرتیست تهران باید در نظر گرفت را بیان می کنیم.

 • تجربه و تخصص میکاپ آرتیست را در نظر داشته باشید. این را بدانید که مهارت میکاپ آرتیست حرف اول را می زند؛ بنابراین برای انتخاب بهترین میکاپ آرتیست میزان تخصص و تجربه او را در نظر بگیرید.
 • به برند لوازم آرایشی که میکاپ آرتیست برای میکاپ استفاده می کند دقت کنید. شما باید از اینکه میکاپ روز عروسی تان چقدر دوام دارد، مطلع باشید. استفاده از لوازم آرایشی باکیفیت دوام آرایش را زیاد می کند.
 • به سبک آرایش میکاپ آرتیست توجه کنید که مورد نظر شما باشد. اغلب میکاپ آرتیست ها سبک خاص خود را دارند بر این اساس باید میکاپ آرتیستی را انتخاب کنید که در سبک مورد نظر شما مهارت داشته باشد.
 • قبل از هر چیزی از قیمت و هزینه میکاپ آرتیست اطلاع یابید تا بدانید از بودجه کافی برای این کار برخوردار هستید یا نه.

کلام آخر

میکاپ آرتیست ها افرادی هستند که با اطلاعات دقیق و با استفاده از لوازم آرایشی، زیبایی افراد را بیشتر می کنند. برای انتخاب بهترین میکاپ آرتیست در تهران باید مهارت و تخصص و نیز سبک شخصی آن ها را در نظر گرفت. در این مقاله سعی کردیم تا شما را با بهترین میکاپ آرتیست های شهر تهران آشنا کنیم. امیدواریم با مطالعه این مقاله توانسته باشید اطلاعات کافی در این زمینه را کسب کنید. لطفا پیشنهادات و نظرات خود را در مورد بهترین میکاپ آرتیست شهر تهران با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (5 امتیاز)

یاسمن بیگی

من یاسمن ایل بیگی هستم، کارشناس تولید محتوای یونیک و موثر در ارتقای سایت، با بیش از ۴ سال سابقه در حوزه محتوا نویسی. علاقمند به محتوای زیبایی و ... اینجا هستم تا بهترین مطالب رو با شما به اشتراک بذارم. خیلی خوشحال میشم نظرتون رو درباره مقالم بدونم. زیر همین پست برام کامنت کن :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 2 =

دکمه بازگشت به بالا