پرشین بیوتیسالن زیبایی

بهترین سالن ازون تراپی در تهران ? معرفی 10 سالن برتر ⭐

یکی از جدیدترین روش‌های درمانی موثر برای بیمارهای التهابی تا ويروس ایدز اوزون تراپی یا ازون درمانی می‌نامند، با مراجعه به بهترین کلینیک اوزون تراپی تهران پزشک معالج گاز، مایع و یا محلول اوزون دار را از طریق تزریق، پوستی و یا خوراکی وارد بدن بیمار جهت درمان می‌کند. اگر قصد دارید از بهترین کلینیک‌های اوزون تراپی در منطقه تهران اطلاع بیابید توصیه می‌کنیم این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

مهم ترین خدمات ارائه شده در بهترین کلینیک اوزون تراپی تهران

شناخت ‌مهمترین خدمات ارائه شده توسط بهترین کلینیک اوزون تراپی تهران بدون شک بستر شناخت و شناسایی آسان‌تر در زمان انواع بیماری برای شما فراهم می‌آورد، انجام درمان اوزون تراپی باید در یک کلینیک مجزا و به دست یک پزشک متخصص و ماهر انجام شود، این مورد درمانی در چند سال اخیر بسیار پیشرفته شده است و امروزه در کلینیک‌های اوزون تراپی متخصص و پیشرفته شاهد خدماتی همچون موارد زیر هستیم.

 • درمان بورسیت یا تاندونیت شانه
 • بهبود درد آرنج و دست تنیس بازان
 • درمان دردهای مزمن عضلات بدن
 • بهبود زخم‌های ناشی از بیماری دیابت
 • درمان دردهای مربوط به کمر و گردن
 • درمان بیماری‌های بدخیم از جمله انواع سرطان‌ها
 • درمان زانو درد ناشی از آرتروز یا سندروم پاتولوفمورال

با توجه به آن که اوزون تراپی جزو گرایش‌های پزشکی است و نیاز به علم مربوطه و دانش کافی دارند، نیاز است که حتماً پیش از انتخاب کلینیک اوزون تراپی از تخصص پزشک و اعتبارنامه کلینیک اطمینان حاصل کنید. اینکه شما از مشخصات و ویژگی‌های یک کلینیک متخصص اوزون تراپی در شهر و استان خود اطلاع داشته باشید باعث افزایش آگاهی شما و شناسایی آسان‌تر کلینیک در مواقع مواجهه با انواع بیماری‌های مفصلی و عضلانی و انواع آسیب دیدگی‌ها خواهد شد.

مشخصات بهترین کلینیک اوزون تراپی تهران

مشخصات بهترین کلینیک اوزون تراپی تهران

در جریان انتخاب بهترین کلینیک اوزون تراپی تهران از مشخصات و حداقل استانداردهای یک کلینیک متخصص مطلع باشید تا فریب وعهده‌های دروغین کلینیک‌های نامعتبر را نخورید، با توجه به حساسیتی که در این نوع درمان وجود دارد؛ باید بلا استثنا درمان‌ زیر نظر پزشک متخصص انجام شود، تا سلامت بیمار در صورت انجام خدمات غیر اصولی به خطر نیفتد. مهمترین مشخصات و خصوصیات کلینیک معتبر و متخصص اوزون تراپی در تهران شامل موارد زیر می‌شود:

 • دکتر معالج در کلینیک باید دارای مدرک علمی اخذ شده از مراکز معتبر باشد.
 • صبر، حوصله و اخلاق حرفه‌ای پزشک باید در پروسه درمان شامل حال بیمار شود.
 • کلینیک اوزون تراپی باید از مجهزترین و پیشرفته ترین دستگاه و وسایل برخوردار باشد.
 • نظافت و تمیزی کلینیک و استریل کردن ابزار و وسایل مورد استفاده از جمله موارد الزامی است.
 • فضای کلینیک باید عاری از هر نوع رفت و آمد و شلوغی باشد و در عین آرامش و سکوت درمان انجام شود.
 • قیمت گذاری متناسب و عرفه جامعه بر خدمات ارائه شده توسط مدیریت کلينيک اوزون تراپی از جمله موارد حائز اهمیت است.

احیاناً کم و بیش در رابطه با انجام اوزون تراپی برای رفع انواع درد و بیماری‌ها مطالبی خوانده و یا شنیده‌اید؛ افرادی که با مشکلاتی اعم از آسیب دیدگی تاندون، بیماری‌های عضلانی و مفصلی، درد دیسک کمر، دردهای اسکلتی یا بیماری سینوزیت مواجه هستند، می‌توانند با انتخاب بهترین و متخصص‌ترین کلینیک اوزون تراپی در استان و منطقه خود درد و بیماری خود را در مدت زمان کوتاهی با هزینه متناسب برای همیشه درمان کنند، پس با بررسی مشخصات و خصوصیات کلینیک اوزون تراپی اقدام به رفع و درمان بیماری کنید.

اسامی۱۰ تا از بهترین کلینیک اوزون تراپی تهران

کلینیک دکتر بحرانی

کلینیک دکتر بحرانی

خدمات درمانی تمامی دردهای مفصلی و عضلانی، آرتروز، دیسک کمر، دیسک گردن و انواع بیمارهای مرتبط با بهترين روش انجام می‌گردد، استفاده از تجهیزات پیشرفته و مواد با کیفیت و اورجینال درمان را در تعداد جلسات کمتر انجام داده و نتیجه دلخواه در سریع ترین زمان ممکن حاصل می‌شود، قیمت مناسب و پرسنل حرفه‌ای این کلینیک از مهم ترین خصوصیات آن است.

تلفن کاری: ۲۲۶۵۱۷۰۹

آدرس: جردن بالاتر از اسفندیار، نبش عاطفی غربی، برج صبا، طبقه ۴، واحد۴۲

کلینیک درد به آذین

کلینیک درد به آذین

این مرکز علاوه بر ارائه خدمات درمانی اوزون تراپی ارائه خدمات prp و تزریق ژل را با مواد با کیفیت و تجهیزات نوین با عملکردی فوق العاده انجام می‌دهد، میزان رضایت مراجعین کلینیک درد به ازین از مهم‌ترین مشخصات و ویژگی‌های این مجموعه است. پرسنل حرفه‌ای و پزشک متخصص این مجموعه تضمین کننده نتیجه دلخواه در مدت زمان کوتاه خواهد بود.

تلفن کاری:۰۹۹۸۱۲۶۳۳۴۸

آدرس: تهران، فرمانیه، اندرزگو

کلینیک دکتر نیما محسنی کبیر

کلینیک دکتر نیما محسنی کبیر

تخصص آقای دکتر نیما محسن کبیر در ارائه خدمات درمان اوزون تراپی در منطقه تهران زبانزد است، از مهمترین خدمات ارائه شده در این کلینیک می‌توان به درمان انواع دردهای مفصلی و عضلانی اشاره نمود، علاوه بر این موضوع تجهیزات نوین و بهداشت سالن و میزان رضایت بالای مراجعین قبلی این مجموعه از مهم‌ترین عواملی است که می‌توان از خصوصیات کلینیک دکتر نیما محسنی کبیر حساب کرد.

تلفن کاری:۰۹۲۰۶۴۹۰۵۴۳

آدرس:تهران، شریعتی، سرظفر، مجتمع نگین ظفر، طبقه نهم، واحد هفت

کلینیک دکتر محمد جعفری

کلینیک دکتر محمد جعفری

از با سابقه‌ترین کلینیک‌ها می‌توان به کلینیک دکتر محمد جعفری اشاره نمود، این مجموعه علاوه بر ارائه خدمات درمانی اوزون تراپی، ارائه خدمات زیبایی همچون تزریق فیلر، تزریق ژل بوتاکس و سایر خدمات زیبایی مختص صورت است. آقای دکتر محمد جعفری از برگزار کنندگان ورشکاپ‌های زیبایی در استان تهران است.

تلفن کاری: ۰۲۱۵۵۷۶۷۲۹۰

آدرس: خیابان ابوذر، بعد بیمارستان ضیاییان، پلاک ۶۹۱، ساختمان پزشکان افرا، طبقه دوم

کلینیک اوزنیک

کلینیک اوزنیک

کلینیک تخصصی اوزون تراپی که در منطقه فلکه دوم صادقیه بسیار معروف و شناخته شده است، از جمله خدمات ارائه شده در این مرکز شامل موارد زیر می‌شود:

 • تزریق فیلر و بوتاکس
 • اتوهموتراپی ماژور و منیور
 • تزریق مزوژل و فیلر مو
 • مزو تراپی و مزونیدلینگ
 • سونای اوزون و اوزون تراپی

تلفن کاری:۰۹۱۲۰۴۴۶۴۹۲

آدرس: فلکه ی دوم صادقیه به سمت آزادی، سمت چپ، کوچه‌ی پرویز، پلاک ۱۹، روبروی پارکینگ طبقاتی، طبقه ۴

نحوه‌ی شناسایی بهترین کلینیک اوزون تراپی تهران

با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن اینترنت و انواع پلتفرم‌ها شناسایی انواع مراکز و کلینیک‌ها در هر منطقه  و استانی امکان‌پذیر است. اینکه معیار شما برای انتخاب بهترین کلینیک اوزون تراپی تهران چه گزینه‌هایی است و شامل چه مواردی می‌شود، بدون شک از اهمیت بالایی برخوردار است. در این مقاله به نام چند مرکز اوزون تراپی متخصص و معتبر در استان تهران پرداخته‌ایم ، شما می‌توانید با بررسی موقعیت، ویژگی و خصوصیات و کلینیک طبق بودجه خود انجام خدمات اوزون تراپی را در مرکز مد نظر انجام دهید.

امروزه شاهد تنوع خدمات در کلینیک‌های اوزون تراپی در استان‌های مختلف هستیم، خدمات ارائه شده مواردی اعم از لیزر درمانی، طب سوزنی، تزریق اوزون، درمان آرتروز زانو بدون جراحی، منوال تراپی، درمان دیسک کمر و گردن، زیباسازی و جوانسازی پوست و مو و رفع مشکلات پوستی است، بنابراین با توجه به این نکته شما می‌توانید در صورت مواجه شدن با موارد گفته شده به کلینیک متخصص اوزون تراپی منطقه خود مراجعه کنید و از خدمات گفته شده بهره‌مند شوید.

درمان به شکل سرپایی، عدم ایجاد عارضه پس از تزریق، عدم وجود دوره نقاهت و سر پا شدن سریع پس از انجام خدمات از مهم‌ترین ویژگی‌های اوزون تراپی است. اوزون تراپی یک درمان غیر تهاجمی است و امروزه شاهد استفاده از آن برای مشکلات پوست مو هستیم و در بسیاری از مواقع افراد برای زیباسازی و جوانسازی پوست و موی خود از اوزون تراپی استفاده می‌کنند. اما توجه به تخصص و اعتبار و مجوز کلینیک و پزشک معالج از مهم‌ترین مواردی است که باید بدون تردید در اولویت قرار بگیرد. بنابراین هیچگاه هزینه و مبلغ کم را قربانی کیفیت و تخصص نکنید زیرا به احتمال قوی با عواقب ناگوار روبرو شوید.

هزینه کلينيک اوزون تراپی تهران

هزینه کلينيک اوزون تراپی تهران

معمولاً هزینه اوزون تراپی بر اساس ماهیت، پیشرفت و تعداد جلسات تشخیص شده توسط درمانگر است، همانطور که پیش‌تر گفتیم امروزه استفاده از اوزون تراپی برای بسیاری از خدمات زیبایی اعم از پوست و مو است، لذا نمی‌توان به صورت کلی در رابطه با هزینه اوزون تراپی نظر قطعی داد. کلینیک‌های اوزون تراپی معمولا در فضای مجازی فعالیت گسترده‌ی دارند و با توجه به آن که در دسته خدمات زیبایی قرار گرفته است، جهت جذب مشتری نمونه کارهای خود را در فضای مجازی و پلتفرم‌های مختلف به اشتراک می‌گذارند، با مراجعه به این صفحات می‌توانید از قیمت احتمالی خدمات مطلع شوید.

معمولا جلسات اوزون تراپی طولانی و زمان بر است، مراجعه به بهترین دکتر اوزون تراپی در تهران شما را از شرایط مطلوب تر و تسریع نتیجه دلخواه برخوردار خواهد کرد. لذا با انجام تحقیقات و بررسی نظرات مراجعین پیشین کلينيک از تخصص و میزان تبحر پزشک و ارائه انواع خدمات درمانی اطلاع یافته و سپس اقدام به انتخاب و آغاز جلسات اوزون تراپی کنید. مواردی پر اهمیت در رابطه با مسئله شناسایی و بررسی بهترین کلینیک اوزون تراپی تهران در این مقاله درج شد که بدون شک آگاهی شما را در این زمینه افزایش خواهد داد.

موضوع قیمت برای اکثریت مراجعین دارای اهمیت است، بدون شک تمامی افراد در مقابل پرداخت هزینه مستحق دریافت خدمات تخصصی ایده‌آل و نتیجه بخش هستند، روش درمانی اوزون تراپی دسته پزشکی قرار دارد و انجام غیر اصولی توسط افراد غیر حرفه‌ای با تجهیزات بدون اعتبار و آرم استاندارد برای فرد تبعات سنگینی پیش رو خواهد داشت، لذا تحت هیچ شرایطی مراجعه به کلینیک و یا پزشک درمانگر شبهه دار را به دلیل هزینه‌ی کم، دست رسی سریع و یا وعده‌های دروغین را قبول نکنید و پیش از انتخاب کلینیک اوزون تراپی کلیت سابقه و رزومه کلینیک و پزشک را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهید.

کلام آخر

از شما عزیزانی که وقت ارزشمند خود را جهت مطالعه این مقاله صرف نمودید تشکر می‌کنیم، بی‌تردید مطالب این مقاله که حاوی مشخصات و هزینه و ارائه انواع خدمات بهترین کلینیک اوزون تراپی تهران است می‌تواند شما را در انتخاب متخصص ترین کلینیک اوزون تراپی راهنمایی کند، با مراجعه به سایت پرشین بیوتی می‌توانید انتقاد و پیشنهادات خود را در قالب نظر در بخش نظرات سایت پرشین بیوتی درج کنید تا به سوالات و اتتقادات شما رسیدگی شود.

امتیاز دهید.

مینا میرحسینی

مینا میرحسینی طراح و پشتیبان سایت با 2 سال سابقه فعالیت در حوزه محتوا نویسی و بازنویسی متون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + ده =

دکمه بازگشت به بالا